Мултипликатор???

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
dsi
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 8:52
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от dsi »

Za sajalenie njama da moga da donesa makarata. Okaza se, che magazinat e v
predgradieto na Chicago Morton, a ne v gradcheto na 15 km ot Peoria sas
sashtoto ime. Dostavka po poshtata sashto ne e vazmojna v tolkova kratak
srok.

Natasha e hodila v specializiran ribarski magazin tuk, no takiva makari tuk
ne se predlagat - tja e za mnogo edra riba i se prodava samo v golemija grad
za po-zamojni klienti (az sam nabljudaval takiva makari pri lov na
riba-mech). Ot magazina sa zvanili po drugite magazini, dokato ustanovjat,
che stava vapros za drug grad. Sorry!


КОЛЕГИ ЕТО КАКВО МИ ПИШЕ МОЯТ ПРИЯТЕЛ ЗА САЖАЛЕНИЕ ТОВА ЛЯТО НЯМА ДА Я ИМАМ ТАЗИ МАКАРА :(
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Прати му много поздрави на приятеля ти от мен.Я кажи на какви пари я търсеше тая макара и да видя аз на колко мога да я намеря,а и доставката е към 20$ до БГ.Ако ти трябва и друго само пиши и ще видя на какви пари се намира.Ако имаш и някаква страничка из нета с евтини неща ми я прати да я попрегледам и аз,пак после да видим мога ли да им бия цените.

Другия номер е да я търсиш в EBAY,но внимавай с условията на продавача и най-вече с това дали праща до Европа или не.Има ги много и никак не са скъпи.Това е и макарата която се ползва за повечето комбота тук.Макарата обикновенно сама струва колкото макара с пръчка по намаленията.Ей сега ще се опитам да ти намеря един пример.


http://www.rivermarinesupply.com/xcart/ ... g_Rod.html

http://www.boatersworld.com/webapp/wcs/ ... rtBy=brand

ММММММДАААА има ги навсякъде и то без да се рови много човек.В някои странички ако си го поръчаш и цената на покупката е над 100$ доставката и е безплатна.Я го стеgни твоя приятел или направо кажи какво да ти взема.
Go BIG or Go Home!
dsi
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 8:52
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от dsi »

в Ebay е около 70$ и предположих че в магазина ще са +10-15$ отгоре, имам му доверие тои ми е комшия незнам може би ако му я бях поръчал 1 седмица по рано щеше да стане но аз му се обадих в понеделник и затова
Но за следващото му идване надявам се всичко да е наред?
dsi
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 8:52
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от dsi »

всъщност на моя човек сина му се прибра преди две седмици,тои тогава имаше пари в картата и можеше да ми я поръча през EBAY и баща му да я получи и да я донесе но аз докато се наканя да се еба у главата момчето си поръча някакъв усилвател и му останаха 50$ ,и тогава минах на вариант да се обадиме до USA на баща му ама времето напредна и не стана работата
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 55120&rd=1

Дръж я тая.125 каимета в най-лошия случаи и си я получаваш до 6-7 дни у вас.Чистонова на прилична цена,пичa изглежда свестен и праща по цял свят.Това и е нормалната цена тук,но понякога пускат намаления и може да се вземе с пръчка.Ако ти е много мерак не се замисляй и няма да саjaляваш.
Go BIG or Go Home!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Сега му мернах и другите макари които продава тоя,явно има magazin и си чисти стоката.Продава и 114 сенатор и то широкия-моите най-големи макари са такива и сам много доволен.Пробвай го на 90$ и ако спечелиш ще я имаш за 125 с доставката.Това е големия батко на тази която ти беше харесал.


http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 77471&rd=1
Go BIG or Go Home!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Колега каква я свърши с макарата?Моя позната пътува за БГ на 21 или 22 тоя месец и може да посъбере нещо в куфара,та ако мога да помагам с нещо пиши тук,че ще изтарвеш влака.
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”