Какво мислите за това плетено влакно?

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
pana
Мнения: 293
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 13:53
Местоположение: София
Обратна връзка:

Какво мислите за това плетено влакно?

Мнение от pana »

Здравейте! Намерих следното влакно на Шимано и естествено искам да се допитам до всички които имат по-компетентно мнение от мен. Единственото което малко ме притеснява, е че влакното не е в стандатната му опаковка и цената не е висока, но това сигурно не е от голямо значение. Ето това е въпросното влакно на което съм се спрял и искам съвет: http://cgi.ebay.de/Shimano-POWERPRO-LIN ... 563d42ab32. Мерси на всички!
Аватар
баш майстора
Мнения: 5831
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1778 пъти

Мнение от баш майстора »

Shimano American Corporation, Irvine, Calif., has completed its agreement to acquire Innovative Textiles, Inc., the company best known as the makers of PowerPro braided fishing line...
:wink:
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

Pana , няма да го бъде така ..
Хубав брейд за 1 еуро не се купува :)
Недей се занимава да тестваш ментаци. Събери още мааалко парички и си вземи оригиналното ПауърПро :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
pana
Мнения: 293
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 13:53
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от pana »

sandista написа:Pana , няма да го бъде така ..
Хубав брейд за 1 еуро не се купува :)
Недей се занимава да тестваш ментаци. Събери още мааалко парички и си вземи оригиналното ПауърПро :)
sandiste, не мога да разбера защо мислиш, че няма да го бъде? ето ти тук с оригинална опаковка, но по тънко 0,10 и пак е по 1 евро метъра:http://cgi.ebay.de/Shimano-POWERPRO-LIN ... 255a2f30ed Ние ли сме най-големите тарикати, та да купуваме по 50 лв влакна?
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Ми то трябва да се чете малко по-внимателно. Бърз превод от гугъл транслейт:
Цена на десет метра само € 1.00 за 0.10 mm
Продава се: От голяма сонда развит за голямо внимание на метър!
Т.е. цената за 100 м ще е 10 евро при положение че го получаваш "наливно"
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

pana написа: sandiste, не мога да разбера
Знаех си, че е безсмислено да ти пиша,но все пак се опитах да ти помогна. Има някоко потребителя в този Форум с особено собствено мнение. Ти явно се причисляваш към тях ..
Купи си от там евтинко, полови с него и после пиши отзиви да видим кой е будалата - хората дето си купуват малко по-скъпи брейдове или ти :) И не си мисли,че за 50лв купуваш скъп брейд :)

П.с Сега като загледам .. караш БМВ пък 50лв за брейд нямаш .. айде стига се стикахте. От некачествения брейд освен бради и ядове друго няма да получите ;) ;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Logitech
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Яну 11, 2011 10:22

Мнение от Logitech »

Колега sandista , не виждам кое му е евтиното на плетеняк който струва по 2 лв на МЕТЪР !!! Или не си прочел че става въпрос за цена на метър , или ти си мега богаташ и си купуваш извънземни влакна . Не ми сля че е добре да нападаш колегата който се е изразил съвсем ясно че цената е на метър ! Дори и в самия ИБЕЙ е написано от долна страна че цената е за метър ! Четете внимателно моля ви преди да правите излишни коментари и упреци към хората .Към колегата - струва си влакното естесвтвено . Купувай колкото ти трябва или направо цялата ролка , ако имаш толкова свободни пари разбира се . Успех с покупката .
pana
Мнения: 293
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 13:53
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от pana »

sandista написа:
pana написа: sandiste, не мога да разбера
Знаех си, че е безсмислено да ти пиша,но все пак се опитах да ти помогна. Има някоко потребителя в този Форум с особено собствено мнение. Ти явно се причисляваш към тях ..
Купи си от там евтинко, полови с него и после пиши отзиви да видим кой е будалата - хората дето си купуват малко по-скъпи брейдове или ти :) И не си мисли,че за 50лв купуваш скъп брейд :)

П.с Сега като загледам .. караш БМВ пък 50лв за брейд нямаш .. айде стига се стикахте. От некачествения брейд освен бради и ядове друго няма да получите ;) ;)
Пич само да ти обясня-кой какво кара не смятам, че е важно и това не означава, че човек не трябва да си прави сметка на парите. Явно ти се причисляваш към дървените философи-разбирачи от всичко. Аз съвсем нормално попитах и искам мнение за конкретен продук. Ти изказа такова, че е скапано и евтино за теб и не си струва и затова недей да умуваш повече-казал си си мнението и толкова, остави и другите да се изкажат, кой положително-кой отрицателно. Според мен, ако разбираш немски не би се изказал така смело, че е боклук при положение че хората се ползват с голям рейтинг в ибей, а и най-малкото виж какви магазини имат и тогава изказвай така смело мнение. Нищо лично и мерси за твоето виждане относно продукта.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

Logitech - дори няма да ти отговоря на нападките .... Успокой топката, вдишай дълбоко и пак направи калкулацията,като прочетеш внимателно на немския инструкциите.
Logitech написа: не виждам кое му е евтиното на плетеняк който струва по 2 лв на МЕТЪР !!! Или не си прочел че става въпрос за цена на метър
Та като направим калкулацията,добавим доставка ( немските пощи са скъпи ако не знаете) и цената му става прекрасна. За още няколко лева може да си вземете хубаво влакно от тук :) Бас ловя, че ви е хванала цената от 1 еуро в Йбейката ...
Wunderbach ! Naturlich ! Ja,ja, das ist sehr schon ? :) ;)
Pana , за едно си прав - не съм добре с немския,за което се извинявам :)
Ти като не си причислен към дървените философи защо питаш елементари неща дъвкани по 100 пъти във Форума ? И после се чудите защо никой не ви отговара - ами така сте си послали ...
Аз ПауърПро си купувам само оригинално от САЩ и то в оригинална опаковка,цената му е по-малка от тази в Германия.
И аз без лоши чуства, няма да взимам отношение по темите ти, само ще ги следя с небивал интерес :)
Последно промяна от sandista на Вто Яну 18, 2011 14:40, променено общо 1 път.
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от ivo Vratsa »

fori написа:Ми то трябва да се чете малко по-внимателно. Цена на десет метрасамо € 1.00 за 0.10 mm
Продава се: От голяма сонда развит за голямо внимание на метър!

Колега Logitech, а сега да видим с математиката как си, щом с немски и английски си добре :wink: Аз съм зле и с двете 8)Открии разликите :D ,въпреки, че аэ не съм дребнав за една нула я :wink:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
axelerer
Мнения: 42
Регистриран на: Пон Яну 10, 2011 16:58
Местоположение: София

Мнение от axelerer »

Не мисля че има смисъл да я гледате тази обява защотото не шипват до България а от опит с други ебай селари, знам че е много малка вероятността някой да се съгласи да ви прати извън страните до които са писали че пращат. Ако нямате познати в Германия няма смисъл.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

axelerer написа:Не мисля че има смисъл да я гледате тази обява защотото не шипват до България а от опит с други ебай селари, знам че е много малка вероятността някой да се съгласи да ви прати извън страните до които са писали че пращат. Ако нямате познати в Германия няма смисъл.
Ето това хич, ама хич не е вярно :) Дори и да са писали, че не пращат, ако ги попиташ учтиво може и да се съгласят. Поне при мен в 90 % от случайте е работило.

Само ще добаря, че за съжаление точно този селър не праща до България. Питал съм го няколко пъти за разни неща, но НЕ.

Поздрави :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
pana
Мнения: 293
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 13:53
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от pana »

закупих такова плетено влакно, само че е Berkley (http://cgi.ebay.de/Berkley-Whiplash-Gru ... 230cb1c053) и като го пусна в употреба ще докладвам за качеството му.
Аватар
danio78bg
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 1:59
Местоположение: sofia

Re: Какво мислите за това плетено влакно?

Мнение от danio78bg »

пусна ли го вече на вода колега ,как е ако си го пуснал
nachinaeshtia
pana
Мнения: 293
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 13:53
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Какво мислите за това плетено влакно?

Мнение от pana »

ами да вече го топих и да кажа съм доста доволен...
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”