Куки KAMASAN

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
vstefanov
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Окт 19, 2012 10:52
Риболов: Шаранджийски

Re: Куки KAMASAN

Мнение от vstefanov »

На тези са с повече реклама от колкото употреба,не съм много запознат,но мисля така.Аз лично съм доволен от Hayabusa. :fish4:
"Има две безкрайни неща - Космосът и човешката простотия,ама за първото не съм сигурен." - Алберт Айнщайн
Аватар
ANUBIS27
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 22:38
Риболов: Морски Риболов
Местоположение: ПОМОРИЕ

Re: Куки KAMASAN

Мнение от ANUBIS27 »

vstefanov написа:На тези са с повече реклама от колкото употреба,не съм много запознат,но мисля така.Аз лично съм доволен от Hayabusa. :fish4:


Рекламират ги,ДА,но аз съм доволен за сега за 10 дни откак ги имам нямам пропуск с тях :)
На Риболова Цар и Господар съм :D
miro253
Мнения: 205
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:07
Риболов: в България
Местоположение: София
дал Браво: 25 пъти

Re: Куки KAMASAN

Мнение от miro253 »

Аз пък за мача си купих тези: http://www.colmic.bg/colmic_image.php?i ... t_code=131" onclick="window.open(this.href);return false; . Много особена кука - поне за мен. Купих си № 16. Видимо изглеждат по-големи, но нямах никакви откачания на клъвнали рибки като в това число имаше и четири сантиметрови. За куките на Колмик никой нищо не говори във форума или аз не съм го прочел, но според мен са отлични. След улов на около 50 бабушки и закачане по дъното /не знам в какво, не можах да го извадя :lol: / не се изтъпи за цял ден. Набелязал съм още няколко модела и ако и те се окажат със същото качество ще се преоборудвам изцяло. Тя темата беше за Камасан, сори.
Аватар
ANUBIS27
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 22:38
Риболов: Морски Риболов
Местоположение: ПОМОРИЕ

Re: Куки KAMASAN

Мнение от ANUBIS27 »

Миро,тея дето ги показваш са за речен риболов,аз практикувам главно морски,и на речен ходя ама мнооооого рядко,и то за щука най-вече. Няма проблем,че говориш за Колмик-а,хубаво е някой да ти предложи нещо стойностно :)
На Риболова Цар и Господар съм :D
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Re: Куки KAMASAN

Мнение от Георги Кръстев »

Колега потърси си ювела. В Поморие имате поне 3 магазина които знам, накарай някой от тях да заредят.
http://shop.akvasport.com/catalog/index ... h=3_12_157" onclick="window.open(this.href);return false;
Този магазин се намира на ъгъла на блок Краставицата.....ако имаш път към Б-с
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
Аватар
ANUBIS27
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 22:38
Риболов: Морски Риболов
Местоположение: ПОМОРИЕ

Re: Куки KAMASAN

Мнение от ANUBIS27 »

Имам Ювела,пълен боклук. Закачиш 2 риби 3-тата бяга (откача се) ;) . Има ги в всеки магазин ювелата ;)
На Риболова Цар и Господар съм :D
Аватар
ANUBIS27
Мнения: 50
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 22:38
Риболов: Морски Риболов
Местоположение: ПОМОРИЕ

Re: Куки KAMASAN

Мнение от ANUBIS27 »

Ела да ти дам Kamasan дето били широко рекламирани :) друга песен ще пееш после ;)
На Риболова Цар и Господар съм :D
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Куки KAMASAN

Мнение от joro_olyмпус »

Ебаси дискусията за едни куки! Ами мнооого добри са. Извадил съм бая рибета с вързаните им куки. Имам и не един и два шарана - 2-3 кг. на 0,14-0,16 и съм много доволен. Но не това са куките, които са ми приоритет.
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”