Sufix 832 Neon Lime 120m.

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
spider
Мнения: 44
Регистриран на: Сря Окт 05, 2011 22:02
Риболов: спининг

Sufix 832 Neon Lime 120m.

Мнение от spider »

Здравейте колеги,някой който е ползвал това влакно може ли да сподели мнения.Поздрави. :D
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1961
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 644 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: Sufix 832 Neon Lime 120m.

Мнение от yuri todorov »

spider написа:Здравейте колеги,някой който е ползвал това влакно може ли да сподели мнения.Поздрави. :D
Здрасти

Имах кратка двудневна среща с въпросното влакно, в размер 25 либри, ако не бъркам това е нещо като 0.18 според евро спецификациите.
Впечатленията ми след кратката ни среща - при ново влакно, за този диаметър и с тези характеристики, са определено позитивни. Не се отличава като характеристики от много други влакна в този ценови клас. Не знам как е в по-тънките си диаметри.
Мисля че написаното за него из нета, за технологии, материали, оплетки, характеристики, пърформанс и т.н., е по скоро маркетинг. Трябва да се пробва по- дълго време, за да стане ясно как е в същност.
Влакното е нормално добро така че ако успееш го сдобиеш на нормална цена мисля че не би трябвало да имаш грижи.

Поздрави!


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


spider
Мнения: 44
Регистриран на: Сря Окт 05, 2011 22:02
Риболов: спининг

Re: Sufix 832 Neon Lime 120m.

Мнение от spider »

Благодаря колега, мисля че ще го пробвам този сезон.
spider
Мнения: 44
Регистриран на: Сря Окт 05, 2011 22:02
Риболов: спининг

Re: Sufix 832 Neon Lime 120m.

Мнение от spider »

Друг никой ли не го е пробвал това? :cry:
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: Sufix 832 Neon Lime 120m.

Мнение от Д Пенев »

Идеално е за парите си, вземай смело, най-важното е повече време да си за риба :wink: !
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”