Shimano 2015 twin power 4000 pg

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
ГеоргиМ
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Апр 28, 2017 10:59
Риболов: Спининг
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 157 пъти

Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от ГеоргиМ »

Здравейте, колеги! Искам да се сдобия с макарата от заглавието, но се оказа , че я няма налична на местата които проверих . Уж имало някъде изостанала пък не можаха да ми я намерят, пък и честно казано не искам да е свалена от ветрина , защото за три години е навъртяла доста на сухо. Интересува ме надежден сайт в който е налична? Някой пъзарувал ли е от nordfishing77 , защото я имат в наличност, и ако да как пристига( с куриер или по пощата) ? Също искам да Ви попитам, някой знае ли, дали няма да излиза нов модел идната година , че да изчакам за него? Предварително благодаря на отзовалите се.
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от PAMPASA »

ГеоргиМ написа:Здравейте, колеги! Искам да се сдобия с макарата от заглавието, но се оказа , че я няма налична на местата които проверих . Уж имало някъде изостанала пък не можаха да ми я намерят, пък и честно казано не искам да е свалена от ветрина , защото за три години е навъртяла доста на сухо. Интересува ме надежден сайт в който е налична? Някой пъзарувал ли е от nordfishing77 , защото я имат в наличност, и ако да как пристига( с куриер или по пощата) ? Също искам да Ви попитам, някой знае ли, дали няма да излиза нов модел идната година , че да изчакам за него? Предварително благодаря на отзовалите се.
От Норда са изключително коректни , цените са сравнително ниски - за да поръчаш ти трябва само карта и пейпал акаунт - доставката е 12 евро - стоките идват до адрес в БГ за 4 работни дни - дават ти тракинг номер / да си следиш поръчката / ,последно преди няколко месеца работеха с Интерлогистика .
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от empar »

+1 за nordfishing77. :tup:
Единственият проблем, който съм имал до сега беше, че бяха забравили веднъж да ми сложат телефонния номер в товарителницата и се гонихме с Интерлогистика 3 дена, докато си взема пратката.
Не са особено любезни и весели, както всички шваби, но пък са супер точни и коректни.

Нов модел ТП би трябвало да излезе до година, щом се появи Стела 18, но никой не може да го гаранира.
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Аватар
valeri hinkov
Мнения: 1178
Регистриран на: Съб Фев 03, 2007 13:23
Местоположение: Sofia,Volgograd
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 30 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от valeri hinkov »

През три години излизат новите модели. ТП винаги излиза една година по късно от Стелата , последната е 2017. Значи по пътя на логиката 2018 ще излезе новия ТП,както написа колегата по горе. Но не се знае и не е сигурно дали пак ще изкарат модел с маркировката ПГ, което им беше за първи път при този модел(лекият) от 2015.
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 862 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от Daniel Defoe »

---
Здравейте, колега!

До вчера беше на прИмоция (-25%), ама днес е вече на старата си цена ...

https://www.digitaka.com/item.php?item=4969363033741
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
ГеоргиМ
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Апр 28, 2017 10:59
Риболов: Спининг
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 157 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от ГеоргиМ »

Благодаря, Ви колеги. Трябваше само някой да потвърди отзивите за норда и поръчката ми е вече факт. Макарата дори е натоварена и пътува, та даже си поръчах и резервна шпула. Поздрави!
Аватар
Monov
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Авг 11, 2014 23:49
Риболов: спининг
дал Браво: 41 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от Monov »

Моят Туин 4000 ПГ е от Нордфишинг и всичко е ОК с макаричката. Смятам, че ще останеш доста доволен от модела.
ГеоргиМ
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Апр 28, 2017 10:59
Риболов: Спининг
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 157 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от ГеоргиМ »

Monov написа:Моят Туин 4000 ПГ е от Нордфишинг и всичко е ОК с макаричката. Смятам, че ще останеш доста доволен от модела.
Здравей, колега. Доколкото имам спомен, беше споменал че ще я ползваш за сом по Тунджа? Имаш ли добри риби извадени с нея и би ли споделил , как се държи с упорити воблери в течение? Аз смятам да я ползвам за сом по Марица. Не съм ходил на Тунджа и незнам колко е силно течението.
Аватар
Monov
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Авг 11, 2014 23:49
Риболов: спининг
дал Браво: 41 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от Monov »

ГеоргиМ написа:
Monov написа:Моят Туин 4000 ПГ е от Нордфишинг и всичко е ОК с макаричката. Смятам, че ще останеш доста доволен от модела.
Здравей, колега. Доколкото имам спомен, беше споменал че ще я ползваш за сом по Тунджа? Имаш ли добри риби извадени с нея и би ли споделил , как се държи с упорити воблери в течение? Аз смятам да я ползвам за сом по Марица. Не съм ходил на Тунджа и незнам колко е силно течението.
Здравей,
Ползвам я предимно на затворен водоем (язовир) и по-малко на река. Представя се много добре за това, за което я взех - тежки клатушки, блесни и джигове.

Без проблем могат да се водят клатушки до 30гр и силиконови монтажи с глава до 20 грама, а защо не и малко отгоре. С въртележки около 16-17гр, тип широко листо не изпитва особени затруднения, все пак е хубаво да не се и претоварва.
ГеоргиМ
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Апр 28, 2017 10:59
Риболов: Спининг
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 157 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от ГеоргиМ »

Благодаря за инфото
Аватар
Preacher
Мнения: 839
Регистриран на: Сря Апр 19, 2017 0:36
Риболов: спининг
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Shimano 2015 twin power 4000 pg

Мнение от Preacher »

Има колеги, които внасят макари от Япония в състояние до новото на прилични цени.
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”