Риболов в Ирландия

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
hristob
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 2:19
Местоположение: Roscommon, Ireland

Риболов в Ирландия

Мнение от hristob »

CQ CQ, Търсят се риболовци живущи в Ирландско!!!

Лошо време последната седмица, ще ни удави. Тръгнах за зимна щука с пакет скумрия и херинга, дремах около час на северния бряг на Lough Gara когато се обади жената, че кучето си срязало лапата и тръгнахме да бягаме по ветеринари. Провалиха ми плановете. Иначе преди седмица 2 щуки около кг и една изтървах заради калпави куки и отпуснат аванс. Снимки на форум:Pike fishing in Ireland, секция Маршрути.
От мен един съвет: на риболов - БЕЗ ТЕЛЕФОН!!
Поздрави
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Re: Риболов в Ирландия

Мнение от Любака »

hristob написа:CQ CQ, Търсят се риболовци живущи в Ирландско!!!

Лошо време последната седмица, ще ни удави. Тръгнах за зимна щука с пакет скумрия и херинга, дремах около час на северния бряг на Lough Gara когато се обади жената, че кучето си срязало лапата и тръгнахме да бягаме по ветеринари. Провалиха ми плановете. Иначе преди седмица 2 щуки около кг и една изтървах заради калпави куки и отпуснат аванс. Снимки на форум:Pike fishing in Ireland, секция Маршрути.
От мен един съвет: на риболов - БЕЗ ТЕЛЕФОН!!
Поздрави
Ице, поздрави, колега (надявам се не е грижа, че се обръщам към теб така фамилиарно), виж какви хубви мазни примамчици си подготвил за бабите щуки а как постно подхождаш към нас гладните за международни репортажи, хубаво си споделил къде публикуваш иначе, ама все пак хората са регистрирани ТУК във Българския Риболовен Портал и не е честно да ги препращаме да ровят из ирландските форуми за да се порадват на успеха ти, все пак ако ги интересуваше, щяха да си ровят там по принцип. Моля те порадвай ни с малко красиви бистри и дълбоки езера и големи ветерански щуки, които папкат скумрийки инжектирани с рибено масло отнесени от вятъра с балони и разни други специфично ирландски методики за надхитряне на вековни и световно-известни зверове.

Много здравец отвъд голямата вода, дано кучето да се оправи бързо (да му мине като на ... куче), кофти случка е знам и съчувствам, щото е трудно да го убедиш да "не се пипа" и като те загледа с оня умолителен поглед се чувстваш виновен ама няма как, част от програмата. Наслука и чакаме фотосесия :wink:
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Re: Риболов в Ирландия

Мнение от Cougar »

Тука в нашенския форум е темата:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=26345

Христо, изглежда че има българска и полска общности при теб. Ирландия приема ли чужденци и какъв е статуса който им дава?
Може и на ЛС да ми пишеш за да не се откланяме от риболова.

Глобите за бракониерство какви са? Тук знам че може да бъде доста зле, но сериозни нарушения рядко се правят, а аз самия след като съм проверяван може би 10-на пъти в различни части на Канада съм бил все в изправност. :D
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Забрави телефона,взимай камерата,че на мен поне ми е интересно какво и как ловите там.Дрьпни една снимка да се порадваме.


И поздрави от Калифорния,и тук един студ,една мьгла................еле като си забравиш якето :lol: :lol: :lol:
Go BIG or Go Home!
Nosuch
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Окт 04, 2020 12:48
Риболов: Фидер,дънна

Re: Риболов в Ирландия

Мнение от Nosuch »

Здравейте колеги интересувам се в северна Ирландия как се вади билет за риболов и какви документи има още
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”