lubak ПОМОЩ !!!

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
svezhen slavov montreal c
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 6:45
Местоположение: montreal canada

lubak ПОМОЩ !!!

Мнение от svezhen slavov montreal c »

Та ставам аз в 5ч сутринта с натрапчивото чувство че днеска ша ги скъсам.Изпих нетърпеливо кафето/не трай душа юнашка/,мятам се на колата и по пътя прашен се задава Свежен страшен ,към набелязаното местенце на голямата река Сен Лоран.Пристигнах към 6 и нещо и красота:ефирни изпарения над водата,леко облачно /през ноща валя/,чуруличките фтичкат,пролетна зеленина отвред леко ми е на душата чак подфръквам дет се казва.Като за капак на всичкото хубаво, току пред мен най-нагло се изпльоска някакъв незнаен 3-5килограмов сен-лорански дзвер :shock: .Едвам сварих/с треперещи ръце/ да разпъна такъма.Че кат почнах да го замяргам тоя ми ти дзвер и сички рибешки твари покрай него... то не бяха воблери/рапала- зимата набарах ликвидация и си накупих доста по 2 кинта парчето :D /,сополи/силикони де/-всички цветове на дъгата,мепсове там разни-в течението,до течението,в тихото и така 3 часа. Подскачат си говедата му недни и кво ли си викат/-тоз пък амсалак що не спи по туй време в неделя :P /. Та с две думи пълна незаинтересованост от тяхна страна към мойте напъни. Викам си бе ша им намеря цаката аз на тез скачащите,не може да не ядат нищо.Изкопах на място земни червеи,едни такива мазни, вкусни,аз да ги залапам...Е Не та Не не ги щат и тях:evil: Не можах да ги накарам да проядат рибите и това е голата истина :cry: В 11ч попържайки люто всички надменни канадски риби,дето ни нямат емигрантите за нищо,събрах багажа на"суджук" и с "потъналите гемии" към вкъщи :cry: :oops: Та Любак в теб ми е надеждата за победа.Сподели моля те всичко за монтажа на плувка със сопол/силикон/,начин на водене, дълбочина на плувката ит.н. всички подробности !!! Че много се разлютих и мисля да не им се давам.Айде на слука и мерси за помоща предварително.
Свежен Ако една работа пречи на риболова...
оставяш работата
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

Свежене, обади ми се 'е нямам време да пиша 608 434 4214
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”