parva riba vav USA

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Аватар
silverhead
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 19:58
Местоположение: Торонто

parva riba vav USA

Мнение от silverhead »

predi okolo dve sedmici pristignah vav 6tatite.jiveq vav Grand Marais MN i tova se namira na brega na Lake Superior.ta vzeh si az parviq pay check i si napravih razre6itelno(45$0 :twisted: ),kupih si edna pra4ka Barkley i edna makara Shimano,vzeh dve tri vajici kato za 6tuka i si vikam gotov sam. na drugata sutrin po balgarski stanah vav 5 i za 10 minuti pe6a bqh na edni skali vav kraq na grad4eto. iztapan4ih se az na brega, a pak to nedelq.horata vlizat s lodki gledat me i se 4udqt toq pak kakvo pravi tam. ta ne im obra6tam az vnimanie slagam edna lajica(made in USA) i po4vam da mqtam ot tiq skali.na tretoto mqsto kadeto probvah na 7 hvarlqne takami udari 4e 6tqh da iztarva pra4kata.razviva6e avansa kato 4e sam zaka4il lodka sas dvigatel 70 konq.sled 20 minuti q okrotih i ne 6te6 li drug problem kak da q izvada ot vodata taq riba.nqkak si namerih nisko mqsto i sled 2 -3 opita q stisnah za hrilete eto go rezultata: Изображение
ne vqrvah na o4ite si,ama si q pribrah i si otidah, a tiq amerikanci o6te ne vqrvat kade sam q hvanal.
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Мнение от shaman »

Изображение

Ето ти снимката !
Моля, ползвай Кредор за да пишеш на кирилица !
Аватар
silverhead
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 19:58
Местоположение: Торонто

благодаря

Мнение от silverhead »

колега,мерси за снимката.От сега на татьк ще пиша на кирилица.Просто не сам на ти с нета :(
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Браво silverhead!
Яко сефте си направил!
Добре дошъл във форума!
Пожелавам ти големи успехи в гурбетчийския риболов!
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Добре дошъл и от мен.Много си подранил с риболова-първото ми сефте беше на петия месец след идването ми в САЩ.Само така да ги дърпаш ти пожелавам.
Go BIG or Go Home!
Аватар
silverhead
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 19:58
Местоположение: Торонто

благодаря

Мнение от silverhead »

колеги благодаря за топлото посрещане.смятам да продалжавам с риболова.следжащия път пак ще пиша.
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”