Вижте какво улових в Гърция

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Публикувай отговор
PETAR 40
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 19:37
получил Браво: 2 пъти

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от PETAR 40 »

INKA написа:
severinov написа:На Порто Лагос зор заман:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Къф майстор си бе пич?Чист бракониер!
:o :lol: :lol:
Аватар
rosboz
Мнения: 217
Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 20:27
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 52 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от rosboz »

odisei написа:Вярна ли е информацията ,че са забранили риболова и на товарното пристанище
на Керамоти.. :fish4:
Ako e това не е .


Изображение

Но там е мръсно и гадно на плажа е кефа

Изображение
ski today
work tomorrow
odisei
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 22:04
Риболов: морски
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от odisei »

Благодаря за информацията :fish15:
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от Д Пенев »

Ице,
ей сега след "филма" на Трюмчето & усирането на ПЛ, ще е вече тотално и окончателно!!
Какво нещо е, заради една мижава търговийка, някой са в състояние да нанесат непоправими злини на природа и имидж!!
mikibg
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 22:10
Местоположение: Варна
получил Браво: 10 пъти

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от mikibg »

Аз бях писал , че където мине Белопоски трева не никне и проблемите почнаха - на ПЛ вече гонят не дават да се лови зависи на кой екип от костгард и охрана ще попаднеш .
Vasil Atanasov
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 16:24
Риболов: сладководен и морски от брега
дал Браво: 2 пъти

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от Vasil Atanasov »

Така е дотук беше спокойствието на ПЛ ,имаме отличен за тази работа :oops:
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от max »

Д Пенев написа:...... Трюмчето & усирането .........
Не че се засягам ама все пак би ли уточнил кои са тия двамата ...... да не ме припознаваш мен :?: :D

Който иска да му е спокойно да си седи в къщи. Право да ходят на Порто Лаго, а и по принцип в Гърция имат всички, а не само вие. Не си спомням някое от вашите имена да е побито на табела на пристанището като откривател на таз "обетована земя". :D

Във форумите се споделя...места , примамки, такъми и техника . Ако нямате желание да го правите какво търсите тук :?:

Проблеми с достъпа се създават от собственика на садките и това няма връзка нито с нас или филма нито с масата наши съграждани които доста преди това са "насрали" пейзажа.
nkolev
Мнения: 499
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 16:36
Местоположение: Бургас
дал Браво: 44 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от nkolev »

Колега max, прав си за всичко без усирането от наши съграждани, защото на стръв там ловят основно местни рибари от южните Родопи, които са гръцки граждани. Това, че голяма част от тях говорят почти чисто Български език и си изхвърлят боклуците в така наречения резерват не значи, че само Българите сме лоши. Дори според мен Българите, които ходят там (а и не само там) са основно спинингисти, които са достатъчно възпитани да не си изхвърлят боклуците както в България така и в чужбина, а дори още по-малко в чужбина. Купчините от пластмасови бидони, столове, мрежи, лодки и др., както и купищата изгнили раци не са оставени от Българи, а са точно от "фермерите" от фермата за лавраци, които от страшно много години вече не са български граждани.
НДК
XEPO
Мнения: 139
Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 10:07
Местоположение: Атина

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от XEPO »

mikibg написа:Аз бях писал , че където мине Белопоски трева не никне и проблемите почнаха - на ПЛ вече гонят не дават да се лови зависи на кой екип от костгард и охрана ще попаднеш .
Голяма грешка,колега!В този форум за филмовите звезди се пише като за умрелите-или хубави неща или нищо.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от max »

Неразбираемо за мен някой колеги тук се взимат доста на сериозно. :D

Пич , бъди си велик аз нямам нищо против теб или твоето "величие" . Интересите ми в риболова са чисто лични , както и емоциите и изживяванията. Това че съм показал нещо което според мен би било интересно за "простосмъртните" в този форум не би засегнало "великите риболовци" . Всеки може да лови рибите които се показват тук :D . Един истински човек и риболовец не би имал нищо против ако някой ходи и хваща. Аз не уважавам тези които постигат резултати само въз основа на информация от трети лица. Не желая инфо от никой и се чувствам абсолютно свободен да споделям местата и резултатите си с когото пожелая.
Ти от своя страна можеш да продължиш с пускането на снимки с "велики" риби, и показно пускане от "неизвестни никому места" :lol: :lol: :lol:
lefi
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 18:45

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от lefi »

Ася де.....нещо много се обърках нещо тука ....ся max , max ли е или е онова нещо което се именува белополски....щото ако max e белополски ....добре нека си реагира за писанията по горе но ако max e max що не стопля това момче ,че никой не пише за него а за онова нещо става дума.... и сериозно
max,човече,ходи си за риба ,ако искаш пиши ако искаш не пиши ,това си е твой проблем бе...ти пишеш от скоро и не знам дали четеш отдавна но тея хора /за които пишеш / отдавна ПИШАТ и то актуално и достоверно тоест имат име и авторитет във форума .Това ,че тук не понасят онова същество ....не е нещо ново /ако не знаеш/в който и риболовен форум /български за сега/
да се разровиш ,все това ще изровиш....можеш сам да стоплиш за какво "иде реч" и един съвет /можеш да не четеш нататък ако не го искаш/ ако си се нагърбил да лъскаш нечий имидж ,знай че си се заел с causa perduta
нищо лично но никъде по-горе не открих нещо компрометиращо твоето име или твои действия та....гледай си риболова ,човече.....
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от ribata402 »

Лефи Макс и онова нещо са различни хора.И си в голяма грешка за авторитета на Макс.Явно са ти затворени очите за другите теми.Вземисе в ръце и не пиши тъпотии,след ката не познаваш дадена личност.Все пак гръцките риболовни места,неса частност на група хора.Това не вие бащиния.
Аватар
valkata34
Мнения: 312
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 10:49
Риболов: тролинг

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от valkata34 »

ribata402 написа:Лефи Макс и онова нещо са различни хора.И си в голяма грешка за авторитета на Макс.Явно са ти затворени очите за другите теми.Вземисе в ръце и не пиши тъпотии,след ката не познаваш дадена личност.Все пак гръцките риболовни места,неса частност на група хора.Това не вие бащиния.


Много точно казано.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Вижте какво улових в Гърция

Мнение от max »

lefi написа:Ася де.....нещо много се обърках нещо тука ....ся max , max ли е или е онова нещо което се именува белополски....щото ако max e белополски ....добре нека си реагира за писанията по горе но ако max e max що не стопля това момче ,че никой не пише за него а за онова нещо става дума.... и сериозно
max,човече,ходи си за риба ,ако искаш пиши ако искаш не пиши ,това си е твой проблем бе...ти пишеш от скоро и не знам дали четеш отдавна но тея хора /за които пишеш / отдавна ПИШАТ и то актуално и достоверно тоест имат име и авторитет във форума .Това ,че тук не понасят онова същество ....не е нещо ново /ако не знаеш/в който и риболовен форум /български за сега/
да се разровиш ,все това ще изровиш....можеш сам да стоплиш за какво "иде реч" и един съвет /можеш да не четеш нататък ако не го искаш/ ако си се нагърбил да лъскаш нечий имидж ,знай че си се заел с causa perduta
нищо лично но никъде по-горе не открих нещо компрометиращо твоето име или твои действия та....гледай си риболова ,човече.....
Виж колега...не те познавам лично, по принцип стоплям идеално и много бързо. Веднага мога да ти кажа че регистрацията ми тук е с една година по стара от твоята :D Колкото до останалото - аз не коментирам авторитета на "авторитетните" нито имам нещо общо с тях. Те решиха да коментират мен и по тази причина пишем глупости извън риболова :D
Не ме интересува ничий имидж или лъскането му (което ти правиш в момента), всеки сам си носи кръста. След като за теб има смисъл - бъди адвокат на "тези които пишат АКТУАЛНО и ДОСТОВЕРНО" без да показват примамки и места за риболов. Това е единствената информация която би била полезна за някой начинаещ. Иначе чета, чета...... много интересен раздел. Някой пуска актуална и достоверна снимка от "някъде" на риба хваната с "някакъв" воблер и понеже е "богопомазан" всички му казват БРАВО - супер бих казал аз, много АВТОРИТЕТНО и имиджоопределящо. :lol: :lol: :lol:
Аз съм бил доста отдавна в казармата но и там до колкото си спомням не съм бил стар войник още по малко новобранец за да позволявам някой да ми "нашока репата" щото се опитвам да давам акъл или съм по умен :tup:

Та гледайте си "риболова" и аз ще гледам моя.
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”