На риба в Гърция

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
PETAR 40
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 19:37
получил Браво: 2 пъти

Re: На риба в Гърция

Мнение от PETAR 40 »

andonis написа:И аз не мога да се стърпя....Жалко ,че колега чиито мнения и съвети искренно уважавах
с горепосочения цитат се принизи с изрази присъщи на хориатико малакас.Нищо лично,просто имах друго мнение относно културния му потенциал..
Ефхаристо параполи Андонаки за благите слова ,които изрече за мен Изображение,но само мога да ти кажа,че за двайсетте ти години като безнасмен,който прави бизнес с гръцките евроселяндури,,имаш проблем с гръцкия език :lol:
Съветвам те да ме наемеш преводач и повече да не използваш този език,че ще си развалиш репутацията като безнесмен :D


п.п.Хориатико псоми може да кажеш,но не и хориатико малакас :lol: :lol: :lol: ще ми спукаш смешника бе човек :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Друго величие пък ме беше нарекъл агротико вместо агротис :lol: :lol: агротико значи пикап ,а той искаше да ме обиди с думата агротис,което значи земеделец :lol: :lol: :lol: Не съм такъв,но и такъв да съм никога няма да се срамувам по какъв начин си вадя хляба :wink:
Каталавес :wink:
ай със здраве,че ми писна да чета мерене на пи..ки ,,,,кой имал най-хубавата макара или ,,,аз имам джип с затъмнени стъкла Изображение
Аватар
kroumoff
Мнения: 842
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 17:25
Местоположение: Pernik
получил Браво: 1 път

Re: На риба в Гърция

Мнение от kroumoff »

Важното е, че си сравнително схватлив и се държиш релативно индекузентно и си разбрал какво искам да ти кажа. Агротис, агротикО, хориатико - чалга поведение, с чалга снимки и чалга начин на мислене.

А вече и доста други хора ти го казват ;)

Обрахте маслините и сега ти е скучно и спамиш и по нашия форум ли ? Нали си имаш собствен, където си корифей и величие ?
Св. Софроний Кандидатвидренски - по рибе на полугодие
The EGI Red Label intoxication
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Re: На риба в Гърция

Мнение от DOCTORA »

От тези пусти пости всички сме станали раздразнителни НО,идва Великден, Светли празници, веме е да се помириме и да почваме да боядисваме яйцата.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Заключено

Обратно към “Риби и рибари в странство”