На риба в Гърция

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Здеавейте на всички,аз сам супер новичка тук,и като цяло в риболова,но пак за сметка на това стимол,интерес и амбиция имам в повече.......Та като нова ще се нуждая от саветите и напътствията на по-опитни от мен запалянковци.
Интересувама се по-спецялно какво ми е необходимо за един риболов в Гърция -Керамоти,по-специялно отностно разрешителни.
А и ще се радвам за някой и друг савет отностно такъми,захранки и стръв.
Блогодаря на всички!!!!
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Е не сте чесни....като гледам колко човека са чели темата ми...........и никой да не иска да ми помогне със савет......защо така бе хора......май дискриминация към жените надушвам?! :?
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: На риба в Гърция

Мнение от Д-р Флекс »

Дискриминацията към жените тук - много ясно! Обаче, да видиш в Гърция каква дискриминация пада, ние ще ти се сторим агънца!!! :D

Виж, разрешителни не ти трябват никакви за Гърция, освен ако си с лодка в морето - тогава ти трябват и разрешителни, и капитанско свидетелство. Чувал съм, че на самото пристанище вече не подволяват да се лови, но не съм сигурен, дали е така наистина. Друго за рибилова на Керамоти нямам какво да ти кажа, за съжаление,освен да си готова на всичко с гърчолята! :lol:
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Re: На риба в Гърция

Мнение от virbela1 »

Информация от втора ръка:
вчера ми пратиха снимки от риболов в морето от пристан някакъв. Ловяха на плувка и като стръв използуваха ........ бял червей, който са си носили в хладилната чанта. Също така са се пробвали на морско чепаре и са вадили някакви сафриди.
За съжаление не съм пробвал на живо, но дай боже и това може да се случи.
На теб успех и сподели кат се върнеш.
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Ще пиша като се варна задължително и снимки обещавам!!!!!!!!!
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Д-р Флекс написа:Дискриминацията към жените тук - много ясно! Обаче, да видиш в Гърция каква дискриминация пада, ние ще ти се сторим агънца!!! :D

Виж, разрешителни не ти трябват никакви за Гърция, освен ако си с лодка в морето - тогава ти трябват и разрешителни, и капитанско свидетелство. Чувал съм, че на самото пристанище вече не подволяват да се лови, но не съм сигурен, дали е така наистина. Друго за рибилова на Керамоти нямам какво да ти кажа, за съжаление,освен да си готова на всичко с гърчолята! :lol:
Май ще си правя мъжки акаунт!!!!!!!!И ще видите тогава....... като ви покажа палните живарници!!!!!!! :fish7:
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Вече съм на Керамоти ,риба колкото искаш,време страхотно и забрани никакви!!!!!!!
kiko86
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юни 16, 2010 11:01
Местоположение: СОФИЯ

Re: На риба в Гърция

Мнение от kiko86 »

ами освен да ти пожелая НА СЛУКА друго незнам ,мн се радвам когато видя дама с вадица в ръка :D :D :D
iv4e1977
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 12:03

Re: На риба в Гърция

Мнение от iv4e1977 »

Каква риба кълве и на каква стръв?
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Кефал,и рядко зарган,от другия месец ще започне и сафрид.А що се отнася да стръвта...филе от риба или пиле.Най-много на риба кълве,но и захранката е важна,аз съм с пастървови гранули,фидер на сенсас,цаца и пясък за да не се отваря още отгоре.
ХАЙДЕ ИДВАЙТЕ ТУК Е ЖЕСТОКО!!!!
Аватар
shotgun
Мнения: 144
Регистриран на: Сря Ное 12, 2008 14:46
Местоположение: София/Роман

Re: На риба в Гърция

Мнение от shotgun »

Здр., относно дискриминацията :lol: то ние мъжете се ядеме един друг та камо ли с жените :wink: Хубави ли кефали излизат,и да питам има ли някакво инфо за Кавала,все говорят че било забранено ма никои не е ходил,за да каже със сигурност! От писането тук - сигурно живееш в Керамоти :)
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Ами.....кефалите са много и все хубави,както вече казах започна и заргана да се появява.......за Кавала не знам....днес минах от там но ми направи впечатление че на кея рибари нямя...това какво означава......не знам там не сам запозната със ситуацията........,но за Керамоти всичко е ок!!!!!!!!!!...........И не живея в Керамоти........дано някой ден и това се случи!!!!!!!!Но най-горещо го препорачвам за риболов!!!!А и по това време на годината цените са нормални,а условията много добри!!!!
ИМАМ ЕДНА МОЛБА КАМ ВСИЧКИ РИБАРИ.........ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА,НЕКА НЕ СИ ЛИЧИ ЧЕ СА МИНАВАЛИ БЪЛГАРИ.........така по-далго ще се наслаждаваме на този кеф.
iv4e1977
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 12:03

Re: На риба в Гърция

Мнение от iv4e1977 »

Имали много рибари на моста, и предимно българи ли са
iliqna_vassileva
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 17:07

Re: На риба в Гърция

Мнение от iliqna_vassileva »

Да не кажа само българи!Да много са!
Заключено

Обратно към “Риби и рибари в странство”