Още едно питане към Penn

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Още едно питане към Penn

Мнение от Kriss »

Здрасти,
преди няколко дни в Стндарт е имало статия за нов тип влакно изобретено в САЩ. Плетено, напълно гладко, 0.10 на 10кг. Търсих го в електронния вариант на вестника, но не го намерих. Да си чул нещо по въпроса?
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Ми и аз мога да ти дам некакво инфо ( ш ма извинява Асена че го пререждам ) . Тъй POWER PRO супер кръгло , мейд ин УСА , 135 метра ролка . За повече инфо - има го при Орозов :wink:
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Нищо не съм чул за нови модели,но знам,че JB си е кръгло и не режело водачите както обикновенната спектра.От POWER PRO почнаха да пискат много хора и то най-вече от слабите им влакна-бързо стареели и се късали .Над 30 килогръмови били ОК ,но всичко отдолу било със съмнително качество.

Ако искаш потърси из нета отзиви за тази марка и виж как се е представило на пазара до момента.

http://www.jerry-brown-industries.com/

Много добро качество и цена,но това за тежките им влакна,за танкажи разни още на сам чел,но това ще го направя довечера.


Малко се поизгубих от форума,но много сепии се появиха и пълним фризерите в момента.Довечера ще ви драсна един report със снимки.
Go BIG or Go Home!
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

PENN написа: Малко се поизгубих от форума,но много сепии се появиха и пълним фризерите в момента.Довечера ще ви драсна един report със снимки.
Месар!! :wink:
10х за линка
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Месар ми как иначе.Калмaрchета много и все сладки,а и с биричка много вървят.Късно се върнах и нямам време за репорта,но утре ще си седна на д-то и ще пусна и снимки.

Zа спектрата да си кажа аз каквото знам.Тая по-горната е кръгла и ясно се вижда при големите диаметри,а не е както другите плетени влакна-правоъгълна или квадрат.Колкото и да се усуква няма шанс да заприлича на конец за чистене на заби и да реже водачите.Другите влакна както и да ги пазиш,каквато и макара да ползваш все са си усукани и като прокараш рака по тях имат ръбове.Потърси отзиви в нета за JB cпектра и ще видиш,че всички изказват мнение,че тая не реже водачите и е с много добро качество.Като цена не е никак зле,а ако не се лъжа 130 влакното беше по-евтоно от 80 поунда влакно.Ползват я много,но нямам идея как се държи леката артилерия под 40 килограма,за тежко е върха и никак не е скапа.
Go BIG or Go Home!
steve66
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 9:24
Местоположение: mezdu offica i rekata...

Мнение от steve66 »

Moia opit s Power Pro -Spectra e chudesen.Razbira se zavisi s kakva cel ste ia polzvate.Predimno se izpolzvuva za trolvane ili ribolov na dqno i e s chudesno kachestvo spored men za vsichki razmeri(az sqm ia polzuval v diapazon ot 30-120
"My Biggest worry is that when I'm dead and gone, my wife will sell my fishing gear for what I said I paid for it."
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

http://www.kredor.com/lat2bg/

А добре дошъл на купона.Ползвай е това по-горе за Кирилица,прави малко грешки,но са поносими и е за предпочитане пред латиницата.

Аз да те питам това 120 освен за влачене МАЙ за друго не се ползва.Я ми кажи къде влачиш и за какво?
Доколкото знам само JB е кръгла и не реже водачите както квадратните или плоските влакна.

http://www.jerry-brown-industries.com/

Като цена също няма кой да го бие и много от дебелите им влакна са по-евтини от танкажа.Кофти е,че го няма навсякъде.
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”