ИСКРЕННО и ЛИЧНО за спининг риболова в Гърция

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Публикувай отговор
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: ИСКРЕННО и ЛИЧНО за спининг риболова в Гърция

Мнение от Д Пенев »

Павел Иванов написа:Хъм , силно ми е интересно защо спининговият риболов в Гърция се спряга непременно с морският такъв :roll: Не друго ами примерно аз изключително рядко практикувам такъв , там . Все пак има огромна база и от реки , и от водоеми , сладководни , в които да се практикува спининг там . Примерно от едно двайсетина отскачания до там миналата година съм ловил основно клен , щука , пъстърва , распер и сомета , докато маането в голямата локва съм го минимализирал до минимум . Не е ли редно да става дума за " ИСКРЕННО и ЛИЧНО за морският спининг риболов в Гърция " :roll: Това , че гърците пропускат сладководната риба не значи , че непременно спининга трябва да е конкретизиран само и единствено в морето .
Може да се практикува сладководен разбира се, чудесни условия има и риба също, но ние нямаме море за спининг риболов, затова ходим в Гърция, заради морския спининг.
belovodski
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юни 30, 2011 23:15
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: ИСКРЕННО и ЛИЧНО за спининг риболова в Гърция

Мнение от belovodski »

Здравейте,нещо темата позамряла!
Имам ходене до Тасос в района на Кинира началото на септември та ще се практикува спиннинг от брега и ако някой сподели нещо като места там и примамки ще съм благодарен!
Поздрави
ultras
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 23:48
Риболов: trolling and spinning
дал Браво: 1 път

Re: ИСКРЕННО и ЛИЧНО за спининг риболова в Гърция

Мнение от ultras »

Здравейте,темата направо е заспала! Следващата седмица около 3-5 май тръгвам към Ситония,по-точно района между Никити и Елиа Никити.Някакви идеи,препоръки и съвети за брегови и пристанищен спининг.Благодаря на всички които се отзоват. :P
carpbg
Мнения: 178
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:03
Риболов: шаранджийски
Местоположение: Перник
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: ИСКРЕННО и ЛИЧНО за спининг риболова в Гърция

Мнение от carpbg »

ultras написа:Здравейте,темата направо е заспала! Следващата седмица около 3-5 май тръгвам към Ситония,по-точно района между Никити и Елиа Никити.Някакви идеи,препоръки и съвети за брегови и пристанищен спининг.Благодаря на всички които се отзоват. :P
Имаш предвид юни, сигурно?
С малки воблерчета и пилкерчета за сафриди на пристанището на никити
ultras
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 23:48
Риболов: trolling and spinning
дал Браво: 1 път

Re: ИСКРЕННО и ЛИЧНО за спининг риболова в Гърция

Мнение от ultras »

Благодаря,carp.Миналата година пак по това време, някъде около Лагомандра бийч посока Порто Карас, имаше някакво селце със много готини скали,мисля че, трябва да е дълбоко,та ако го намеря мястото ще отида със спинига :shock:
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”