За колеги в Белгия (Брюксел)

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Pin2
Мнения: 429
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 0:48
Местоположение: Банкя/София-център
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

За колеги в Белгия (Брюксел)

Мнение от Pin2 »

Търся си колеги пребиваващи в Белгия за сладководен риболов. За интерес, въпроси и желания, моля да споделим тук.
www.pin2.net

Приятелите идват и си отиват,
а враговете се натрупват.
Аватар
peshoribara
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 13:06
Местоположение: София

Re: За колеги в Белгия (Брюксел)

Мнение от peshoribara »

wdravei kolega az sashto jiveq v brussel i shte mi bade priqtno da pogovorim za lubimoto ni hobi
nestor
Мнения: 467
Регистриран на: Вто Мар 12, 2013 19:30
Риболов: Спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 20 пъти

Re: За колеги в Белгия (Брюксел)

Мнение от nestor »

Колеги :)

скоро ще се пробвам на Белгийска земя със спининга.
Бихте ли споделеили какво може да се очаква на канала "Розеларе" в участъка на Изегем.
Или ако е възможно да кажете относно каналите, какво мога да очаквам - кленове :?:

ПС: Изкараха ми риболовен билет за Белгия - 13 евро и ме интересува дали има някаква забрана в периода края на Септември и началото на Октомври...

Благодаря
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: За колеги в Белгия (Брюксел)

Мнение от bai ves »

Аз имам един клент- българин в Белгия ще го открия за да ви дам координати. :tup:
bgfishingmaniac
Мнения: 444
Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 14:00
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: За колеги в Белгия (Брюксел)

Мнение от bgfishingmaniac »

nestor написа:Колеги :)

скоро ще се пробвам на Белгийска земя със спининга.
Бихте ли споделеили какво може да се очаква на канала "Розеларе" в участъка на Изегем.
Или ако е възможно да кажете относно каналите, какво мога да очаквам - кленове :?:

ПС: Изкараха ми риболовен билет за Белгия - 13 евро и ме интересува дали има някаква забрана в периода края на Септември и началото на Октомври...

Благодаря
Привет,
В този район не съм риболовствал, но съм ходил многократно по екскурзии. Най близко в района съм стигал до Шарлероа и Брюксел. Тамсъм хващал предимно щуки в каналите. В Маас има всякаква гад, но е трудна.
Ако се отбиеш в областта на Ардените, ще помогна- там ми е силата.
Не е лошо да се ослушаш относно морския риболов и по специално този на лаврак в Антверпенското пристанище.
nestor
Мнения: 467
Регистриран на: Вто Мар 12, 2013 19:30
Риболов: Спининг
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 20 пъти

Re: За колеги в Белгия (Брюксел)

Мнение от nestor »

Благодаря колеги,

Лавраците са ми слабост, но за жалост нямаше как да взема със мен сийбасовата пръчка поради големите и размери и полета със самолет, а проблема с мобилноста си остава до Антверпен.

С лайта ще търся хищник по канала, а пък каквото стане, това ще е сефтето ми на сладководен чуждоземен спининг, иначе в Гърция имам морски чуждоземен :) . Чух от колега белгиец, че по канала търсят шарани, значи и кефал трябва да се е завъртял, нямам претенций какво ще ме удари, стига да удари :lol: , тръпката е важна :fish15:
Judge
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 15:06
Местоположение: Бургас

Re: За колеги в Белгия (Брюксел)

Мнение от Judge »

Привет на всички от колеги от групата! Отдавна не бях влизал във форума и затова не писах по-рано :) От есента на 2015 г. живея постоянно в Белгия (Брюксел) - преди това идвах често, но за кратко. Интересувам се от морски и спининг риболов, като тук - в Белгия съм ходил и ходя да ловя в морето. Ако някой търси компания или обмяна на инфо/опит - насреща съм. Ако някой знае къде в радиус на около 50 км. от Брюксел може да се спинингува и какво - ще се радвам да науча :) Тел. 0488290365 - Искър
The Fish doesn't think! The Fish knows...
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”