Приключения в Цейлон

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: Приключения в Цейлон

Мнение от Д Пенев »

bgfishingmaniac написа:
bgfishingmaniac написа:Жельо, благодаря за хубавите думи. Наистина е гот да си по къси панталони и да слушаш джингъл белс по Шри Ланкското радио :)
Да ти призная честно никога не съм искал да се състезавам с някого. Аз по-скоро бих пожелал на останлите колеги да ме минат и задминат, но да оствят след себе си рапорт за пътуванията. Защото подобно на теб аз трескаво попивам всякакъв подобен материал. Ето сега например ми е малко терсене, че колеги ходят до Оман, но си траят...нищо де все ще се намери някой да изплюе камъчето. Колкото до мен, до сега се опитвах да намеря себе си и мисля че го направих (за сега). След идването при теб и последното екзотично пътуване реших че приключвам с ГТ-тата. Да риболова е доста емоционален, но ми омръзна пък и намирам за по емоционален риболова на по-малки видове с по-нежни/леки такъми както сьомгата и стилхедите например.

Зачо, тези италианци са големи мушмороци. Този малкия (няма и 30 години), леко брадясалия е лице на Такъл ахус и Варивас в Италия. Да ти призная не знам за Зеняк, защото нито енда от прътите му не принадлежеше на марката. Но той е спец на блу фин туна риболова в Италия. За миналия сезон по думите му са хванали 88 броя със средно тегло 50 кг. Всички на повърхноста. За ден убикновено хващат 8 риби...цирк. Това му беше първия ГТ риболов, но той се справи повече от успешно.

Такъмите...малко по-късно.
Защо по дяволите не мога да коригирам мнението си. Сега виждам че съм написал Убикновено....и други правописни грешки...срам.
Благодаря ти, че ни направи съпричасни на уникалния ти риболов :tup:

п.п. Не се притеснявай за правописа колега, в случая е от най-малко значение!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”