Италианска афера Април 2015

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
taner
Вносител
Мнения: 815
Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 18:35
дал Браво: 1 път
получил Браво: 91 пъти

Re: Италианска афера Април 2015

Мнение от taner »

Страхотни снимки и супер приключение, поздравления! :tup: :tup: :tup:
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Re: Италианска афера Април 2015

Мнение от Cougar »

Пак интересен репортаж Християне! Какво представлява ваденето на сом в сравнение с шаран или съомга?

Ти там като гледам можеш да обиколиш все Европа с кола, докато аз тук ще навъртя същите километри само за да стигна до Щатите и то при положение че се движа в правилната посока. :lol:
Аватар
antivik
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 10:42
Риболов: На леко, на тежко, от време на време спининг.
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Италианска афера Април 2015

Мнение от antivik »

Бравос, страхотно си си изкарал големи красоти и вкусотии. :tup:
Гат рибата неще - НЕЩЕ!
bgfishingmaniac
Мнения: 444
Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 14:00
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Италианска афера Април 2015

Мнение от bgfishingmaniac »

Cougar написа:Пак интересен репортаж Християне! Какво представлява ваденето на сом в сравнение с шаран или съомга?

Ти там като гледам можеш да обиколиш все Европа с кола, докато аз тук ще навъртя същите километри само за да стигна до Щатите и то при положение че се движа в правилната посока. :lol:
Жельо,
Сравнение е трудно ако не и невъзможно. Рибите ги ловихме в плитки и малки вирове; 60 кг. сом се изважда за 15 мин. Ловил съм и големи риби в дълбоки води, там е различно,рибата се държи като подводница близо до дъното и много трудна за контролиране.
Не това е най важното обаче. За мен най-големия кеф е в удъра. Сома взема мощно и енергично, сякаш иска да убие жертвата с един удър, съответно и удоволствието е еквивалентно.

По отношение на пътуването си прав. Европа е сравнително малка особено ако си в средата:),но аз предпочитам да летя за разтояние по голямо от 1000 км. За разлика от Британска Колумбия тук има безброй нискобюджетни решения.
Поздрави
mikibg
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 22:10
Местоположение: Варна
получил Браво: 10 пъти

Re: Италианска афера Април 2015

Мнение от mikibg »

Да не отварям нова тема , дано колегата не се сърди , че използвам неговата. Искам да попитам как стои риболова в Италия през май месец , има ли забрана или е по отделни региони , от къде и как се купуват риболовни билети ?

Поздрав
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”