ошушкаха ме

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Нямам думи...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
gazdov
Мнения: 161
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 23:18
Местоположение: София Овча-купел 1

Мнение от gazdov »

Гадни педерасти :evil: ,от един месец и аз не мога да смогна да си купувам огледала и мигачи на возилото :cry:
Аватар
D-r Kosio
Мнения: 1243
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:25
Риболов: Fly Fishing , Ice Fishing
Местоположение: Sofia
получил Браво: 52 пъти

Голяма гадост...

Мнение от D-r Kosio »

Добре дошъл в клуба - както се казва ... Този ,който ми посегна ,май вече не може да краде...,че е "от татък".
Понякога се случва и така. Чак толкова не съм го искал, но понякога става..
Опитай ,колкото може по-бързо да забравиш случката. Има едно правило в такива случаи - да ограничиш штетите.. т.е. не прави от една физическо посегателство - психическо..Това поне зависи изцяло от теб!

Д-р Косьо
ТЪРСЕЩА
Мнения: 372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:42
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: ошушкаха ме

Мнение от ТЪРСЕЩА »

andonis написа:И наи важното-хората са знаели точно къде да търсят и са познавали вилата.Сега ще им е трудно да тармъчат пак защото съм приготви изненади,но колеги съфорумци-внимаваите със подробни,,обяснения,,за удобствата които можете да предложите защото има и такива ,които четат за да се възползват.
Ето това вече е много, много жалко...

Иначе, за разбитата вила и за загубите.
Разбивали са и нашата вила поне 4 пъти. Чувството е ужасно, когато видиш дома си разбит и тарашен, сякаш посегателство над личността ти...а после идва преброяването на "щетите".
Дори единият път КРАДЕЦЪТ бе заварен в двора ни и бе видян от сина ми, майка ми и баща ми. Има и още свидетели. Баща ми се опита да го осъди и кво? Нищо...

Съчуствам ти, колега, но от личен опит ти казвам-Опитай да превъзмогнеш и не мисли за загубите...Жив и здрав да си, отново ще се оборудваш.

поздрави
ТЪРСЕЩА
Най-същественото е невидимо за очите.
doko
Мнения: 265
Регистриран на: Съб Ное 12, 2005 23:24
Местоположение: В. Търново

Re: ошушкаха ме

Мнение от doko »

andonis написа:Пък и господ забавя,но не забравя.
Аве незнам тоя кво забавя и ко забравя ама десния ми юмрук нито забавя нито забравя. А с такива хора така се действа :wink:
начинаещ шаранджия
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

ndx

Мнение от Бат Стан »

Баси гадната случка...да им изсъхнат ръцете, както и на оня, дето ми гепи мухарката преди четири години.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Simeonov
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 21:37

Мнение от Simeonov »

Те тва е Българската простотия да крадеш от ближния . Този който е краднал като отиде да лови дано някой сом или шаран да го замъкни на дъното. :twisted:
andonis
Мнения: 389
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 17:39
Местоположение: plovdiv

Мнение от andonis »

Колеги,благодаря за съчуствието.Не ме е яд за друго ,а за това,че са крали само рибарски пособия,които съм ги събирал дълго и с мерак.Имало е много по ценни неща,които са можели да вземат,но гадовете са ударили там където наи ме боли.Повечето такъми съм ги събирал,за да може бърлогата да има всичко необходимо за риболов,а сега трябва да започна наново.Извинявам се ,че повече няма да предлагам снимки от вилата и дори ще си помисля дали да я преотдавам на запалени по риболова,защото отвън намерихме принтирано копие от снимка която е в форума което само по себе си говори от къде я черпил информация гадинката.Рано или късно ще го намеря и ще му кача снимката във форума,та да не изгори някои като мен.Ще се опитам да ви пусна описание на откраднатото и ако някои от вас случаино получи информация ще съм благодарен да ми се обади.И въпреки всичко- всеки от вас е добре дошъл в моята бърлога на Иваиловград.Благодаря и на подаръка от Корлеоне-Ще я закача на видно място и ще я ползвам с мерак-усещам че първия сом за този сезон тя ще го хване.Пък от тук нататък,тръгвам по рибарските магазини и ,,купувам-продавам,,във форума :D
Аватар
Don-Vito
Мнения: 425
Регистриран на: Пет Май 05, 2006 19:27
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Don-Vito »

andonis написа:Благодаря и на подаръка от Корлеоне-Ще я закача на видно място и ще я ползвам с мерак-усещам че първия сом за този сезон тя ще го хване.:D
Много ще се радвам де е така :!: :!: :!:

Чакам да влезеш в контакт с мен :fish13:
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Мнение от milen »

колега съжалявам за случилото се ,понякога човек са се отврати от себеподобните си
" Колкото повече опознавам хората ,толкова повече обиквам животните"

А бе надяваи се и на добро

а ако разбереш кои е посегнал-- деистваи:) Иваиловград е дълбок:) а и бързо ще ги оглозгат
andonis
Мнения: 389
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 17:39
Местоположение: plovdiv

Мнение от andonis »

едно ще ви кажа,в кюпа е.....
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

Колега, не се кахъри доколкото можеш. Чувството ми е познато отвратително-знам го.
Казвай с какво да ти помагам - не съм сомаджия, но имам няколко стари изпитани боеца (пръчки и макари) отдали се на заслужен отдих, мисля поне за начало ще ти свършат работа. Пиши на ЛС та да не претрупваме форума.
Бъди здрав
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Кофти колега,сачувствам ти.Засаждай мини в градината и подобни бомбоаларми :twisted: .Преди извесно време гледах по ТВ как некав старец му беше писнало да му тарашат къщатата и беше посадил неколко такива аларми,след което имаше откъснали ръце ама поне кражби нямаше повече :twisted: .
Такива боклуци да си разпънеш в центъра и с камани да ги е*** :twisted:
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Гост Чет Май 03, 2007 12:43 pm Фото албум
Гост Чет Май 03, 2007 12:45 pm Разглежда профил
Гост Чет Май 03, 2007 12:45 pm Разглежда профил
Гост Чет Май 03, 2007 12:45 pm Търся информация за ...
Лошото е, че това може би донякъде обяснява някои неща... :( :evil:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”