Евроинс ? (гражданска отговорност )

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Докера
Мнения: 1436
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 7 пъти

Евроинс ? (гражданска отговорност )

Мнение от Докера »

Някой има ли впечатления от Евроинс ?
В момента върви тяхна реклама за застраховка Г.О. + безплатно каско , като може да се плати на четири равни вноски . Ако всичко е наред /без големи шмекерлъци/ , мен ме устройва :twisted: :D
Няма нищо лошо в това да си говориш сам - лошото идва , когато започнеш да си отговаряш !
Селяните казаха: Ей,да вържем попа,та да е мирно селото.
Попа отвърна: Ааааа не,чада мои - Вържете си булките, че да е мирен попа.
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

:?: Утре щях да проверявам за подробности :wink:
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Докер аз си направих само Гражданска Отговорност. Не съм се интересувал за Каско и т.н. На четири равни вноски е и включва безплатен преглед ...
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

Миналия месец в един вестник бяха побликували 8-те лицензирани компании за гражданска отговорност и евроинс не фигурираха между тях, а и май това с каското е секира колеги
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Каското на Евроинс покрива щети до 1000 лв. и не ти предлагат договор в който да пише техните задължения. Демек, утре като стане нещо недай си боже - нямаш нищо черно на бяло. Аз направих в ДЗИ. Да ми е спокойна главата.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

аз ви препоръчвам от личен опит, орел
Аватар
емо
Мнения: 45
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:51
Местоположение: Варна
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от емо »

Безплатно както знаете приятели е само сиренцето в капана за мишки.Аз си направих застраховката там.139 лева гражданска 99+40 каско плащат щети до 1000 лева при наличие на акт от кат т.е. само при птп.Това е на отделен ред в полицата.Не Ви препоръчвам нищо избирайте сами.
Рибата къща няма
Аватар
Докера
Мнения: 1436
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 7 пъти

Мнение от Докера »

Абе аз винаги се застраховам към Булстрад или ДЗИ , като вторите преди време доста размотаваха клиентите си , докато им изплатят парите , не знам сега как е :roll:
Два пъти ми се е налагало да се обръщам към Булстрад за покриване на щети от ПТП /в единия случай вината беше моя , в другия - на колегата , който ме "подпря", но и той беше застрахован към тях/ .И в двата случая бяха коректни и действаха много бързо - за два дни почти всичко беше приключено :D

Пуснах темата с тайната надежда , че все пак някой в България може да се е усетил как се прави бизнес , в който няма да търси бързата печалба с разни трикове , а ще има за цел да си привлече редовни клиенти , от които ще печели / а и те от него :wink: / по малко -но редовно . Май засега са единици от тоя вид :cry:
Няма нищо лошо в това да си говориш сам - лошото идва , когато започнеш да си отговаряш !
Селяните казаха: Ей,да вържем попа,та да е мирно селото.
Попа отвърна: Ааааа не,чада мои - Вържете си булките, че да е мирен попа.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Докера написа: Пуснах темата с тайната надежда , че все пак някой в България може да се е усетил как се прави бизнес , в който няма да търси бързата печалба с разни трикове , а ще има за цел да си привлече редовни клиенти , от които ще печели...
Не съм сигурен, но се опасявам, че Евроинс не са от тези.
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Какво да ви кажа .... От 4 години все там е гражданската отговорност на колата и досега не съм имал проблеми. Ама нищо не твърдя, защото не съм имал и произшествия ... :wink: :wink: :D
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Некви гърци се беха засилили да ги купуват барабар с Евробанк,ама се отказаха...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”