Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

atillas написа:истината не може да е глупава корсе,тя си е просто истина

Не е така бе.Кво значи сбъркан народ в сбъркана държава?
Придържай се към конкретни примери и теми,така обобщаваш,пък аз да речем познавам едни пички дето ИЗОБЩО не са сбъркани,ми тъкмо наобратното-сичко си им е наред... :D

Ако се сещаш за кво иде реч....


Да,и откъде накъде ше те е срам че си българин?

Тва батко се едно американците да ги е срам че са американци щото президент им беше Буш или щото представителка в техния Стани богат беше казала че слона е по-голем от Луната.

Аре нема нужда да се отъждествяваме с отрепките....
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
ghost_dog
Мнения: 235
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 10:51
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от ghost_dog »

Yuri Varbanov написа: А пък такива смешници като този над мен, дето гледали само чужди мачове хич не ми се коментират.Първо на първо,защото не са българи и никога няма да бъдат, щом се кланят на чуждо и второ, защото не разбират нищо от феномена футбол, при положение,че смятат, че всичко опира до красива игра.Жорката и Мишо като фенове на кръвния враг смятам,че ще се съглъсят и те с мен.
Юри 'найш колко обичам такива, които нито са ме виждали нито ме знаят що за човек съм, да ми правят генерални обобщения и заключения относно това какъв съм и какъв не съм.
Айде да те помоля друг път да не го правиш....някак си....не е учтиво да нападаш човек за когото не знаеш нищо.
Ако си се почувствал по някакъв начин засегнат от горния ми пост....съжалявам...беше отправен единствено и само към Платиката ;)
atillas
Мнения: 225
Регистриран на: Чет Мар 17, 2005 13:26
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти

Мнение от atillas »

тия готините хора дето ги познаваш колко % са от целокупния български народ?
много ясно че има готини хора
просто идиотите,малоумниците,изродите,използвачите,овцете,наглите,безхаберниците са много много повече
а държавата че е сбъркана едва ли има нужда да обяснявам защо
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

atillas написа:тия готините хора дето ги познаваш колко % са от целокупния български народ?

Еми 95% от познатите ми са готини хора.
Иначе немаше да са ми познати,нали така?
Тва какво ти говори?

А целокупен български народ аз не знам какво е.
Има Иван,Стоян,Драган,Петкан,секи с кусурите си и с положителните си черти.

Казвам ти аз че е опасно да се обобщава ти не ми верваш...
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
krezo_bg
Мнения: 416
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 13:27
Местоположение: Нова Загора от 1983год иначе Сливналия

Мнение от krezo_bg »

На мене ми мирише на ТРИ на НУЛА(служебно ) за ЦСКА-хахахах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

krezo_bg написа:На мене ми мирише на ТРИ на НУЛА(служебно ) за ЦСКА-хахахах :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Е кво ти мирише като то вече има решение на БФС бе човек:4-0 за Мездра и три срещи вън от Армията.

Аз га ви говорех че титлата е решена в полза на село Ловеч....
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
krezo_bg
Мнения: 416
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 13:27
Местоположение: Нова Загора от 1983год иначе Сливналия

Мнение от krezo_bg »

Това не е решение.Тези дни ще има корекция,друга -заради това че домакина не е осигурил спокойното провеждане на срещата.
:P :P :P
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

krezo_bg написа:Тези дни ще има корекция,друга -заради това че домакина не е осигурил спокойното провеждане на срещата.
:P :P :P

Ахахаха,сериозно ли бе?

Къде го пише тва?

Баси ташака! :lol: :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Мнение от bat.galin »

..титлата е решена в полза на село Ловеч
Само да помоля за едно примерно хронологично изброяване на последователност от нефутболни събития и факти, които да доближават цитираното изказване до действителността.
Може и само на ЛС.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

bat.galin написа:
..титлата е решена в полза на село Ловеч
Само да помоля за едно примерно хронологично изброяване на последователност от нефутболни събития и факти, които да доближават цитираното изказване до действителността.
Може и само на ЛС.

Да вържеме басче?
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от ЖоретО »

Явно отново е имало пререкания по оста Юри- "на майната си"(разбирай Лапландия :lol: )
atillas написа: от много отдавна единственото чувство което изпитвам като българин е срам
Ми изчезвай! Ей го Лапландеца те чака- явно сте съмишленици!(и все пак не ми отговори на въпроса от какво да ме е срам)

Юри, нахлуването бе предварително организирано и добре че не стана както бе предвидено. Знаеше се предварително, че полиция няма да има, а имаше и сигнали, че наще няма да се напъват много- много. Това е. Дано са си взели поуките съответните потърпевши в ситуацията.

Чакаме Дербито...
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 240 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

ЖоретО написа:Юри, нахлуването бе предварително организирано и добре че не стана както бе предвидено. Знаеше се предварително, че полиция няма да има, а имаше и сигнали, че наще няма да се напъват много- много. Това е. Дано са си взели поуките съответните потърпевши в ситуацията.

Чакаме Дербито...
Жоре,брат,специално на теб ти се извинявам за думите ми,защото знам,че си изключение от мнозинството,както и други нормабни фенове на вашия отбор,но това, което става и в неделя, и днес просто преля чашата и не мога да си замълча, към такива цскари като гореопоменатия едиквосипляс!
А за оня другия пес ли е,мес ли е,не ми се коментира,ти ме разбираш много добре!Бил фен на испанския и патагонския футбол :lol: ,ами да бяга в Испания или Патагония какво ми кисне тука.Не мога да ги разбера такива "уж футболни фенове" защо въобще се обаждат и стават за смях.Футболът навсякъде по света е много повече от спорт-той е придатък към социалните отношения и миналото и битието на даденото общество.Ето левскарите имаме едни убеждения,цскарите други,ботевистите-трети.Така е и по света - Селтик и Рейнджърс,Шалке и Дортмунд,Атлетик Б - Барселона и Реал,Стяуа-Рапид и Динамо,Партизан и Звезда,Спартак-ЦСКА М и Динамо и т.н..Подкрепяйки един отбор ти защитаваш някаква кауза и убеждения засягащи собствената ти държава или социална група.Затова колкото и да е зле футбола в България фенове на 3-4 отбора винаги ще има,защото нещата далеч не са на футболно равнище.Затова когато някакви субекти кажат някаква глупост като гореопоменатия ,че му "бил харесвал футбола еди-къде си", трябва сериозно да им се обясни,че е по-добре да мълчат,защото се излагат, или най-добре въобще да не се интересуват от футбол.Защото ако си мислят,че това е само игра,значи са в много голяма грешка.
Последно промяна от Yuri Varbanov на Вто Мар 23, 2010 22:22, променено общо 1 път.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Никой да не се чуди ако земе та се окаже че му нема безценния постинг в таа тема.

Правиме такова....аааа....как се казваше тва.......треЙнинг за магическото шоу: "Изчезващите постинги" с участието на Астор и главата на Мистер Сенко....горната глава това......
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
laplandeca
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 986
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 21:16

Мнение от laplandeca »

ЖоретО написа:Явно отново е имало пререкания по оста Юри- "на майната си"(разбирай Лапландия :lol: )
atillas написа: от много отдавна единственото чувство което изпитвам като българин е срам
Ми изчезвай! Ей го Лапландеца те чака- явно сте съмишленици!(и все пак не ми отговори на въпроса от какво да ме е срам)
С Юрката сме приятелчета :D , за кви пререкания може да говорим, просто на моменти момчето е по бързо вписането :wink:
Мен пък ми се види глупаво зад името си да слагам каквото и да е освен само едно „Човек„ :wink:
„Значи зъболекарят за себе си плаща 400 лв. а за „Киата” си 2000. лв., сиреч, пет пъти му е по-мила „Киата” от неговото здраве. Това нормално и справедливо ли е”, попита премиерът.
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от ЖоретО »

Coarseman написа:Никой да не се чуди ако земе та се окаже че му нема безценния постинг в таа тема.

Правиме такова....аааа....как се казваше тва.......треЙнинг за магическото шоу: "Изчезващите постинги" с участието на Астор и главата на Мистер Сенко....горната глава това......
Баце, за мене тая целата тема трябва да изчезне като Ботев от "А" група :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”