Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Taro
Мнения: 566
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 22:42
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Taro »

Трънец,ще ходиш ли в събота на мач?
No Kill
trout bum,perchoholic,chub catcher...
C&R
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Д-р Флекс »

TRANSKI RIBAR написа::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Трънчо, ти за кое ЦСКА си ... аз съм силно раздвоен, дейба...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от babydoctor »

Аз пък съвсем се ошашавих и взех да викам за всеки наш отбор, който играе срещу чужд - вчера се сдрах за Левски, ама... :evil: Просто не можем да играем цял мач концентрирани, както на клубно ниво, така и в националния. Скъсаха се да играят момчетата, заспа за миг отбраната, но...врагът не спеше...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Асти »

Верно ли Литекс се прекръстил на ЦСКА?
Е, как е възможно това?! :shock:
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Yuri Varbanov »

Алексан написа:Верно ли Литекс се прекръстил на ЦСКА?
Е, как е възможно това?! :shock:
Това не е проблемът. Аз обаче не мога да разбера какви хора могат да симпатизират на този урод...Все едно да бяха прекръстили Алоа Атлетик на Рейнджърс преди години и да ги пратят да играят на Айброкс, на който нямаше да стъпи пукнат човек никога повече. А тук т.н. "цесекари" са готови да викат и за Йомо Космос, ако ги обединят с Царско село, вземат лиценза на Арсенал Тула и ги пратят да играят в А група с Гриша Ганчев президент. Извинявам се,но това са хора достойни за презрение...Да не могат "половин България" да си спасят любимия си отбор и сега да ходят да подкрепят Литекс Етрополе, защото били с червени фланелки и играели на Армията... :roll:
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от sleepwalker »

Там основната опорна точка е, че това е отборът, който преди два месеца спечели купата на България, а другото са юридически хватки, без които не можело. А след като бат' Бойко взе базите и стадиона от истинското ЦСКА и им ги хариза, им поникнаха криле, че и властта ги припознава. А тя неговата игра е ясна и базирана на политическия пиар - идват избори и той не може да си позволи една немалка група хора да са срещу него. Затова хем си спечели гласоподаватели, хем спря да чува името си в нецензурни скандирания от към сектор "Г" и за една нощ стана "господин Борисов". Както, между другото, и Гришата от "микренското джудже" много бързо се трансформира в "господин Гриша Ганчев, да се свети името му". Много съм любопитен дали след някоя годинка ако Сашо Томов пак се засили да спасява ЦСКА от лапите на мафиотите, за трети пъти няма да претърпи свръхбърза метаморфоза от "Лупи" и "Сашо Апашо" до "г-н Томов". Та така де... :fish4:
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Аватар
Boci
Мнения: 4886
Регистриран на: Вто Фев 21, 2006 22:43
Риболов: Feeder,carp, ICE fishing and spining
Местоположение: Sofia
дал Браво: 261 пъти
получил Браво: 1622 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Boci »

А знаете ли какво става с тия 30 титли? За новия Литекс ли остават или не?
2007-2009(15) 2014-2015(16) 2020-2021(10) L(51) L2(25)
2009-2010(25) 2015-2016(11) 2021-2022(16)
2010-2011(14) 2016-2017(23) 2022-2023(1)
2011-2012(19) 2017-2018(11) 2023-2024(3)
2012-2013(17) 2018-2019(16)
2013-2014(14) 2019-2020(10)
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Yuri Varbanov »

Boci написа:А знаете ли какво става с тия 30 титли? За новия Литекс ли остават или не?
Не, Литекс София си остава с 4 титли, а Литекс Ловеч, които ще играят във В група са без титли, тъй като те пък реално са преименувания Ботев Луковит. 31-та титли си остават на името на ЦСКА София, но реално не могат да бъдат увеличени,след като ЦСКА вече не съществува. :wink:

П.С.: И не знам какво припознават с отбора,който спечели купата при положение,че 3/4 от играчите и цялата ДЮШ на Литекс София са от Ловеч!
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от maranzika »

Да ви напиша ли вашата смешна история,преименувания,сливания и прочее......Или вие си ги знаете и сега просто ви е страх че пак ще берете резил след мачовете с нас... :lol: :lol: :lol:
А между другото кой ви е собственик някой знае ли?
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от ЖоретО »

Нито дума за Марибор :lol: :lol: :lol: Но ЦСКА им е в устата! Нито дума за Пеевски, нито дума за ДПС! Както винаги...

Това е ЦСКА. Това е отборът, който е подкрепян от феновете, това е отборът, който ще играе на "Армията", това е отборът с емблемата с три звезди отгоре! Купите са в музея, който не вярва да дойде да ги види! А и в сайта на УЕФА пише, че са си наши :D

Колкото и да им се иска на господата без козирка :D , Литекс няма нищо общо. Отборът на Литекс ще играе във "В" група! Знам, че има юристи между мучащите- правете разлика между дружество, притежаващо футболен отбор и отбор! ЦСКА е отбора.... :wink:

В петък започва пътя към 32-та! А в десетия кръг...дружеството, собственост на Пеевски, нямащо нищо общо със създаденият от турски студенти, фенове на Галатасарай в началото на двадесети век отбор, ще се срамува отново :lol: :lol: :lol:
Аватар
Taro
Мнения: 566
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 22:42
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Taro »

Жоре,добре си им написал някои неща, че мен не ми се занимаваш. Слушам им мучането месеци наред и им се чудя що не си гледаха жалкия отбор а в устата им беше Цска. Ами добре, ама изведнъж дойдоха пенсиите от Марибор и всичко си дойде по старому. Сега имат още време до десети кръг и мисля, че мученето вече няма да се чува. Форца Леевски.
No Kill
trout bum,perchoholic,chub catcher...
C&R
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Yuri Varbanov »

Интелигентни хора сте и тримата, не пишете глупости! Колкото и да не Ви се иска, отбора Ви го няма вече, каквото и щете да си припознавате ;) Аз утре мога да си припозная и на някой детето му, което се казва като моето, или някоя кола, понеже моята са я откраднали, или да се решим да прекръстим Холандия на България и да си я припознаем, защото цяла България сме и фенове и ще ходим пред техния парламент 15000 със знамена, да скандираме името на премиера им,дето така любезно е прекръстил държавата си на България и ще ни храни и пои! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от ЖоретО »

http://www.sportal.bg/news.php?news=616143

Ей тука, другарите от УЕФА обясняват това, което се опитах да обясня аз. Може пък на английски да го разберете :lol: :lol: :lol:
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от Yuri Varbanov »

Именно - това е НОВ клуб! Няма какво да спорим вече :wink:
П.С.: Всъщност се извинявам. От написаното от УЕФА, автоматично следва,че ГМО-то като нов клуб почва на чисто, та и титлите на Литекс остават в историята. Това драги ми приятели не трябва да Ви плаши. С тези темпове на припознаване очаквам до 5-6 години да сте се обединили и с останалите 200-300 отбора в България и спокойно да обявите,че всички купи в историята на Българския футбол са ваши, понеже други отбори просто не са останали. Тъй че припознавайте момчета, припознавайте..........
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”