Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Emo-83 написа:
TRANSKI RIBAR написа:Спокойно аз бързо се придвижвам не съм като сините фенове свикнали да си тръгват на полувремето след поредната загуба :lol: :lol: :lol:
А носи ли си вестник!Да си скриеш след мача шалчето.Защото то си е за срам.Кви ги наричаше тия селски бегове(Митьо Пищова).Евробойци ли :!: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :idea: :arrow:
Да евробойци който не СРАМЯТ родината с позорни загуби от СКИОРИ(ТАМПЕРЕ),ТРАКТОРИСТИ(БАТЕ) ЖИЛИНА,ДЕБРЕЦЕН :wink: разбираш ли колко сте далече :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Isakov написа:
mipower написа:Червените тъпунгери с каква схема играят,че нещо не мога да ги схвана-бихте ли ме осветлили,че аз съм обикновен зрител.И господин водещия на мача на РЕД ПИГС и БАЗЕЛ дали не е с много тъмно червени очила?

А как свърши Блуе Калс ? 8-поредни мача без победа ?
Червените ядоха много вафли.Сега им заседна една напречна в устата за та спрЪт да говорят.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

TRANSKI RIBAR написа:
Emo-83 написа:
TRANSKI RIBAR написа:Спокойно аз бързо се придвижвам не съм като сините фенове свикнали да си тръгват на полувремето след поредната загуба :lol: :lol: :lol:
А носи ли си вестник!Да си скриеш след мача шалчето.Защото то си е за срам.Кви ги наричаше тия селски бегове(Митьо Пищова).Евробойци ли :!: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :idea: :arrow:
Да евробойци който не СРАМЯТ родината с позорни загуби от СКИОРИ(ТАМПЕРЕ),ТРАКТОРИСТИ(БАТЕ) ЖИЛИНА,ДЕБРЕЦЕН :wink: разбираш ли колко сте далече :wink:
А ти си близо само до метрото,защото много бързо се прибра в къщи.Щоооо така бе Миме....гледай мачлето и трагедията до края.Тия от Базел испуснаха поне още 7 гола.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Emo-83 написа:
TRANSKI RIBAR написа:
Emo-83 написа:
TRANSKI RIBAR написа:Спокойно аз бързо се придвижвам не съм като сините фенове свикнали да си тръгват на полувремето след поредната загуба :lol: :lol: :lol:
А носи ли си вестник!Да си скриеш след мача шалчето.Защото то си е за срам.Кви ги наричаше тия селски бегове(Митьо Пищова).Евробойци ли :!: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :idea: :arrow:
Да евробойци който не СРАМЯТ родината с позорни загуби от СКИОРИ(ТАМПЕРЕ),ТРАКТОРИСТИ(БАТЕ) ЖИЛИНА,ДЕБРЕЦЕН :wink: разбираш ли колко сте далече :wink:
А ти си близо само до метрото,защото много бързо се прибра в къщи.Щоооо така бе Миме....гледай мачлето и трагедията до края.Тия от Базел испуснаха поне още 7 гола.
Кажи нещо по темата с СРАМА И ОТБОРИТЕ :!: :?: :?: :?: или мълчиме...то така е по лесно А, преглъщате ПОРЕДНИЯ СРАМ
п.с. Отивам се баням и отивам на дискотека,па утре след работа че продължиме спора давам ТИ време да осмислиш добре отговорите :lol: :lol: :lol:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Какво да ти кажа.Ти каза,че срамиме Българите.Аз не забелязвам ти да си такъв,защото се радваш когато те падат..Да не си с Доган.Бешикташ пак бият,повод за радост имаш отново.Мен просто ме е яд,че нямаме понятие от футбол.И пиша тук само заради теб......занимавам се с глупости.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Абе имаше ли партенки на стадиона се едно на гробищата го играха тоя мач?
Аватар
Jordan1970
Мнения: 102
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 14:49
Местоположение: Орландовци

Мнение от Jordan1970 »

Базел ви поздравява :D :D :D
Въпрос към Софиянци: От таз вечерният победител питат ,къде може да хапнат по 2 ЧОРБИ,за вечеря :D :D :D Предпочитат курбан цска -чорба!
Изображениеза спомен на червените фенове
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Emo-83 написа:Какво да ти кажа.Ти каза,че срамиме Българите.Аз не забелязвам ти да си такъв,защото се радваш когато те падат..Да не си с Доган.Бешикташ пак бият,повод за радост имаш отново.Мен просто ме е яд,че нямаме понятие от футбол.И пиша тук само заради теб......занимавам се с глупости.
БЪЛГАРИЯ :!: чети внимателно поне като ме репликираш :lol: този отбор не е БЪЛГАРСКИ той е рожба на ЕВРЕЙН изгонен от БЪЛГАРИЯ :wink: :!: и е взел името на АПОСТОЛА,и го петни....
мен също ме е яд че нямаме футбол но това е реалността,пиша тук заради няколко човека който се връзват,а не разбират грам от футбол та даже и стадиона не знаят къде е :wink: (не визирам теб)
айде излизам че нема време
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
ninja
Мнения: 1636
Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 20:35
Местоположение: Перник/София
получил Браво: 1 път

Re: Чичковите червенотиквеничковчета - ежеседмична рубрика

Мнение от ninja »

Я, отчаянието довело до последен стадии - озлобление - и те ви нова тема...

Нема лошо, стига да запазите психиката сме готови да ви се радваме тука, все пак е по-добре от това да почнете да си биете жените.

Иначе, бате, моите уважения, оставяш впечатление за интелигентен човек, ама да кажеш подобно неще е грозно:
Станимир написа:Тука ......Любо Нема-мъде Пенев .....
[/quote]

Разбирам да се подиграваш на понякога идиотските му изказвания, но да се е“““ш с подобни болести е малце грубо, не мислиш ли?
Колкото си по-невеж, толкова по-лесно обясняваш неща, от които нямаш понятие.

LZ1AWR
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от ivo Vratsa »

Нищо ново под слънцето - и двата отбора го отнесоа като кьорав делфин шамандура.И те така :roll: :(
Спининг клуб "Абичи"
emilalexov
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 15:16

е

Мнение от emilalexov »

ivo Vratsa написа:Нищо ново под слънцето - и двата отбора го отнесоа като кьорав делфин шамандура.И те така :roll: :(
Бе прав си ама ние друго и не чакахме и бях изненадан че играха добре и само йедан на нула.Виж при гей дружинката в червено едно чакаха а кво се получи.А се беха приготвили с едни факли и шествия за след мача :lol: и Дудучето даже си беше купил нова ризка за пред камерите.
nanga
Мнения: 263
Регистриран на: Чет Ное 02, 2006 20:22
Местоположение: Sofia
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от nanga »

Получих факс от Бейкър стрийт със следното съдържание:
Ние имахме едно и половина положения и ни вкараха един гол, а Чорбабирлиги нямаха нито едно положение и им вкараха само два гола, като пропуснаха още поне 5 да им набутат!!!
Следователно снощи сме играли 9 пъти по-добре от тях и това е елементарна дедукция, Уотсън!!! :D
Единственото извинение на господ е, че не съществува!!
-----------------------------------------------------
"Расовият клитор трябва да е като кобургски нос!"- обобщи Жан-Пиер
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от ivo Vratsa »

Ще си дойдат нещата на мястото. :roll: Това ще е момента в който и ЦСКА ще разберат ,че и те са далече от истинатал. Ма а да паднат още 2,3 мача и ще гледаме и там сеир :D
Спининг клуб "Абичи"
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Ебавайте се колкото си щете. За Левски няма да говоря. Вие колко гола щяхте да отнесете ако не беше Ред Бул а някой друг, не е истина....Истината е там, че нямаме роден футбол. Преди доста време мислещи хора в БГ футбола казаха, че "А" група трябва да се редуцира до 10 отбора. Най-силните, за да е по силна конкуренцията и така да се вдигне нивото на БГ футбола. Не може да играеш с Горно - Нанадолнище и да искаш да си на ниво... Да идеш на такъв отбор и да стане ебаси и касапницата, както преди време един отбор прецака една млада звезда на ЦСКА.... Бяха му счупили крака на две места :shock: Те за това говоря. Трябва да е като в Англия. Висша лига, Първа девизия............Трябва ни силно първенство за да можеме да израстваме. Трябва повече пари за детските школи, а не да се внасят маймуни на кило.....Това са проблемите и не са само в ЦСКА, а и в Левски...............Още нещо и помислете добре. Момчетата в ЦСКА са млади и не са обиграни още. Личи си по детинските грешки както на клубно така и на национално ниво. Но ще се овълчат. Я сега свалете сините очила и си вижте отбора.... Знаете ли какво го чака. Чака го нещо по лошо от това което се случи на ЦСКА. Почти всички са дърти и се пред пенсия. Нямате треньор, нямате президент, нямате пари а и няма от къде да вземете, щото няма да земете точка от групите. Още нещо ама много важно....Очилата са долу нали....Извадихте баси и ненормалния късмет за да стигнете до тук. Паднаха ви се от най-слабите - най-слабите отбори. А най-важното е, че ЦСКА си заслужи играта в групите след страхотните мачове които направи и най-вече след победата над многомилионната селекция на....А вие какво заслужихте.... Както и да е. Не се заяждам а гледам трезво, та чак трезвенно... :) Положението не е никак розово. Едно на клубно ниво, второ с манталитета, трето с пари...... Така нататък.... Помислете реално и ако щете пак слагайте очилата. Се тая. Ако ш са плюе сега му е времето. Аз спирам. Останете си със здраве и ходете за риба повече..... :D
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от ivo Vratsa »

Иво, прав си, така е, но не е само да налагаме футболисти на всяка цена. То не е само да си млад, а да си можещ :wink: Иван Иванов и Кирил Котев са млади и нещо си повярваха и последните им мачове правят меко казано безумни грешки :idea: Викнаха ги в националния та и там така...Просто самочувствието им в ЦСКА стигна до небето :!: Иначе , че те са бъдещето на националния си е друга тема....Точно тая заблуда , че видиш ли отстраниха ония безумно слаби руснаци дето ги бият и в Русия с многомилионната селекция и са вече феноменални футболисти........те тва ако се изкорени и се концентрират върху играта, а не върху всичко останало ......и нещата заспиват :!:
ПС Ще посещаваме със Сашо твойта любима река, да търсим дРътия клен :D
Спининг клуб "Абичи"
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”