Да си купя ли бухалка или....

Разправят, че не всичко било риболов.
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Да си купя ли бухалка или....

Мнение от Kentavar »

Привет дружина. От вчера вече мисля, че стигнах до заключението, че трябва да намеря решение на този екзистенциален проблем... За какво иде реч. Вчера се събуждам с идеята за риболовен излет. Къде, къде, хайде на Говедарци. Времето добро. Ту слънце, ту облаци. Малкия се радва, хвана си и рибка. Жената и тя си хвана рибка. Наоколо зелено, свежо, цветя, птици пеят...Аз си хванах двайсетина риби. Изкарах и една тупалка, по моему около 4 кила...Всички доволни. Тръгваме си обратно. Времето супер. Аз зареден с емоции. Малкия заспа на задната седалка. Жената и тя придрема...Прибрахме се в София, по целия натоварен път през Панчарево, Цариградско, Сливница....Минавам Константин Величков и заглеждам некво такси все зад мен...Аз в лява лента, тоя зад мен. Не обърнах много внимание...Докато не завих от Сливница на Орион за към Люлин...Наредих се в най дясна лента защото да си заема другата лента за на дясно....както и да е. Завивам си чинно, гледам го тоя с таксито ми минава в дясно и ме натиска, като не мога да си вляза в лентата за на дясно. Опитах да дръпна малко напред но понеже имаше колона, намалих и включих мигача за да се прибера в дясно. Гледам го тоя с таксито в огледалото и го чакам да ме пусне. Да ама дебила не ме пуска. Намалявам да мине, тоя пендел не минава. Гледам го вече ми е на задния калник и намалявам почти до спиране за да мине за да вляза, защото там на дясно винаги свети зелено а за направо е червено в момента. Тоя мина покрай мен и спря така, че да не мога да завия. Аз спрял а тоя ме гледа нещо на криво. Мислех, че спря за да ме пусне. Аз тръгвам и тоя тръгва. Давам газ и му влизам резко пред него. Почва да ми свирка. После кара след мен и не ме изпуска. Мисля си, че ще кара след мен да види къде ще спра и после да си отмъщава нещо, гуми, боя, джам....Спирам на един светофар, тоя спира до мен в насрещното... Вика, че ще ми шибне един. Представяте ли си. :shock: Пред жена ми. Детето спи на задната седалка... Щял да ми шибне един... :twisted: Разтреперах се. Ма не от страх.... :lol: Не можело да пускам мигач, че било непрекъсната линия.... :lol: Аз от 20 метра го чакам да се назлъндиса, какво ще прави....После съм го бил засекъл... 8) После тръгна защото светна зелено и тръгна да ме натиска...Добре, че беше жена ми до мен да ме спре. Баф гу в Голфа, сигурно щях така да го млатна между вратите, че щеше да се обърне на таван... После отби в една улица и обърна на обратно. Можете ли да си представите що за човек трябва да си за да направиш такова нещо... :shock: Аз съм миролюбив човек и се опитвам доколкото мога да се контролирам при подобни ситуации... Ма тоя глупак ме разтрепера. Заради него така набих спирчките, че малкия щеше да падне от седалката... Е това ако се беше случило, така щях да припаля, че не знам какви щяха да са последствията за ....... :evil: Айде криза, цел ден върти и няма клиенти...Спря да вали и народа отеба такситата...Ма чак такава злоба пичове, не мога да ми го побере акъла....Още ми е кипнало. Още не мога да си намеря място и се чудя аз къде сгреших, защото така съм възпитан, да търся причината първо в себе си... :oops: Та кажете от къде да си купя бухалка или направо да мина на пищак....Няма да си хабя нервите. Направо слизам и троша наред...Та точно по тази причина не искам да имам каквото и да е такова нещо в колата, но ще взема да си променя виждането си за живота, вселената и всичко останало. Съжалявам, че ви занимавам с моите премеждия и мизантропски настроения...Все пак идва края на забраната и трябва да се мисли позитивно.... :)
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Ех, Ивка, Ивка - тегли му една майна и не си хаби нервите... :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Re: Да си купя ли бухалка или....

Мнение от Coarseman »

Kentavar написа:Та кажете от къде да си купя бухалка
Заповедай:

http://shop.oragie.com/index.php?cPath= ... b27a27a8ae

Винаги в помощ-тва е нашия девиз... :lol: :lol:

Са,знам че тука ше се напълни с пацифисти дето ше те съветват да не си хабиш нервите,но според мен е идейно да си купиш бухалка.. :wink:
Ако не друго,мое да учиш хлапето да играе бейзбол.

Между другото,забелязъл съм че куките гледат с недобро око на подобни спортни пособия,за тва,земи си и една ръкавица и една топка.....

EDIT:Aахахахах,с бейбидока сме писали по едно и също време,ма той е душица и винаги ше ти даде акъл да не се конфронтираш...
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Riboko
Мнения: 792
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 19:45
Местоположение: София

Мнение от Riboko »

Зимай бухалка и решаваш проблема, ако бухалката не е достатъчна пищак :lol: :)
Няма малки и големи, има хванати и изтървани!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Да си купя ли бухалка или....

Мнение от Д-р Флекс »

Coarseman написа:
Са,знам че тука ше се напълни с пацифисти дето ше те съветват да не си хабиш нервите,но според мен е идейно да си купиш бухалка.. :wink:
Ако не друго,мое да учиш хлапето да играе бейзбол.

Между другото,забелязъл съм че куките гледат с недобро око на подобни спортни пособия,за тва,земи си и една ръкавица и една топка.....
+1.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5824
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1775 пъти

Мнение от баш майстора »

корце
а тва с кво се комбинира за де не буди лоши помисли у органите :lol: :lol: :lol:
http://shop.oragie.com/product_info.php ... b27a27a8ae
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Ае ся бухалки и пр. Нека има малце търпимост р`иаш ли . Бих те посъветвал да земеш да си земеш едно такова :

Изображение

от тука :

http://www.ple-er.com/products.php?curPage=4&grupa=2

Гледам е изгодно :lol:

И следващият път в момента в който видиш подобен изтърсак да ти се лепи спираш , взимаш инструмента и го отремонтирваш овреме с цел да не си абиш нервите увпоследствие и тъй :D
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Баце представяш ли си....Хахахах. Бакшиша спира до мен и ми казва, че ш ми шибне един...А отварям шибидаха и изфъчам през покрива с мачетето в ръка и с кръвясал поглед му скачам на купето....Кръвясал поглед, а! Тоя няма да има време да ми види погледа...Ще е откъснал с триста от место д....а и ши......ка д.........ба....Или е по добре да му скоча на предния капак, за да има време да ме погледне за последно.... :twisted:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

Аз съм за сапа, и то неокастрен, бухалката е много нетрадиционна за нашите географски ширини!! :twisted:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Ивчо,нема човек в София,на който,да не му е идвало да се сбие в такава или подобна случка,ПРОСТО НЯМА!!!
А на хората,които си изкарват хляба с колата/не говоря за бакшишите, а по принцип/ ,какъвто бях и аз до преди известно време,знаеш ли кво им е :evil: . По цял ден съм кибичил в задръствания и най-малко по десет средни пръста съм "изяждал" или "отнасял", а пък за подпирания в бронята съм побеснявал...и КВО....нищо...само белите кичури се увеличиха...да еа.
Иначе бухалки можеш да намериш и в КУРФУР-а, но мойто предложение е един обикновен кози крак, като този:

Изображение

Имай в предвид, че г-н Полицай ще ти прави проблем и за двете.

Другото си е класика "Пред винкеуо всите сме равни" :lol: :wink: .
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

Ивчу , едно ще ти кажа - не им падай на нивото. Няма оправия!
Преди години имах подобна случка в Горубляне. Пак с някакъв подобен мухъл. Принципно не шофирам агресивно и съм примирен със сф трафика що-годе, но бях объркал лентите. Святка зелено .. пускам аварийните,престроявам се, махам с ръка да се извиня на хората отзад .. ама някъл селтик 4 коли назад реши,че е безсмъртен.. Настига ме на другия светофар и ме псува. Велина до мен .. Мълча си .. Засича ме и пак и ме псува на майка. На следващия свтофар набих рязко спирачки да ме удари, да му набия каската и да дойде КАТ да му се стъжни.. Ама тоя пък спря. И слиза - скакауец !!! Шестедест килца , селянин с анцунг и черни обукви. Заобикаля обаче колата от дясната страна. Каква прекрасна възможност да извадя бухалката ! Насра се .. викам му - идвай или почвам колата бе ,педал .. Тоя се моли, мъца , ала бала .. и като стигна до колата бръкна в жапката и извади някъм смотан палтак. Аз така бях подпалил,че вече ми беше все едно .. Ами ако и аз имах патлак ? Дали нямаше да настане уестърн ? Суматия разправии и шоу за минувачите. За теб остават само нервите и побелели коси. Заеби ги тия.
Имах приятел дето слизаше с резачка. Има ефект ! Ама пак си не е работа ..
Имах друг приятел дето обожаваше всякакви интриги и ръкопашния бой- тотален агресор. Но .. и него се случваше да му отупат шлифера. Тогава гордо казваше,плюейки кръв - " Не е важно кой е бил , а кой пръв е скочил !" Та такива да ги биеш 5 пъти им е все едно ..
Та , запиши му номера , пиши писмо до фирмата и до ДАИ - има ефект ;)
Ако все пак се спреш на варианта с бухалката .. ще изровя мойта и ще ти я подаря :) И КАТ вярно не се кефят на подобни атрибути :) Сложи си един пепър спрей с незнам си колко нули концентрация и си свиркай ;)

п.с. Като се замисля ... що се занимаваш с ламери, ми не кроиш планове да ги разбием уикенда ? :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Значи пищак ще е най-добре...Малко място заема, много респект всява...Законен разбира се... :) Време е за рибааааааааа..... ама на свободно.... :oops:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

баш майстора написа:корце
а тва с кво се комбинира за де не буди лоши помисли у органите :lol: :lol: :lol:
http://shop.oragie.com/product_info.php ... b27a27a8ae

С отрязана свинска глава...

Кървава........
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Друго,което може да ти свърши работа и заема место колко един пища е ето това:

Изображение

Сгъваема палка,има ги на всякъде. :wink:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Колега, не мисли ами купувай! Аз кротко съм разположил в багажника стоманена тръба около 1,30 дълга, с която повярвай ми мога да разкостя някой бакшиш за секунди, предвид това, че форхендът и бекхендът ми са тренирани повече от 10 години.
И за да се представям сега като последния простак, който чупи коли, ще спомена и факта, че съм приготвил и определен брой патрони, които имат възможност да излетят със скорост от 1600 изстрела в минута към изрода!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”