Въпрос за външен хард диск

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Алеко, какво имаш предвид под "архив на музика". Държиш си там музиката и я слушаш или само като подредено "чекмедже" с ненужни неща, което се отваря рядко?
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Kriss написа:Алеко, какво имаш предвид под "архив на музика". Държиш си там музиката и я слушаш или само като подредено "чекмедже" с ненужни неща, което се отваря рядко?
Чекмедже, от което си пускам от време на време нещо. Но не го ползвам много активно.
Има и един малък недостатък: Когато забравиш да издърпаш усб-кабела от компа при изключване, после компът не ще да буутва. Чака да махнеш кабела.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Алеко написа:Има и един малък недостатък: Когато забравиш да издърпаш усб-кабела от компа при изключване, после компът не ще да буутва. Чака да махнеш кабела.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Е то щото е много трудно да бръкнеш в БИОС-а и да му кажеш откъде да буутва... :lol: :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Coarseman написа:
Алеко написа:Има и един малък недостатък: Когато забравиш да издърпаш усб-кабела от компа при изключване, после компът не ще да буутва. Чака да махнеш кабела.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Е то щото е много трудно да бръкнеш в БИОС-а и да му кажеш откъде да буутва... :lol: :lol: :lol:
Не се смей, змей такъв! За мен е трудно.
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Добре де, ще влезнеш в биос-а и ще му кажеш откъде да НЕ бутва. Така е по-лесно 8) 8) 8)
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Kriss написа:Добре де, ще влезнеш в биос-а и ще му кажеш откъде да НЕ бутва. Така е по-лесно 8) 8) 8)
Подигравайте се вие на стария!
А.НИКОЛОВ
Мнения: 376
Регистриран на: Вто Юни 22, 2010 8:14
Местоположение: HANIA-KRIT-GREECE
получил Браво: 1 път

Мнение от А.НИКОЛОВ »

и аз взех един 1тб Lacie 80Е в Гръцко и сега си го гледам -даже и откъде се включва незнам :D :D
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Мнение от BOROOO »

И аз така се чудих какъв външен диск да взема, четох по форумите - яко опраквания и клетви, че се прецакват дискове по една или друга причина. И понеже преди време един спец ми беше казал, че бил много доволен от Samsung се разрових и открих, че масовия усер няма мнение по въпроса и стигнах до извода, че са стабилни машини щом не са ги наплюли и си купих един 2,5 инча 500GB. Засега съм доволен пък ще видим.

Харесва ми посоката, в която Корса гледа :wink: .
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

И аз ще шерна малко инфо. В момента съм с WD - My Passport 1tb с USB 3.0 и съм доволен за сега от 3 месеца го ползвам работя върху него, като съм си архивирал и музиката. Ползвам го също и като шкаф за HD филми от където да дърпа ХД плеъра и работи стабилно, не грее и т.н. Цената която платих е 130 лв. с няква отстъпка там..
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

Western Digital правят дискове още от ...незапомнени времена и са едни или не...май най-най първите производители.И то на свестни дискове.
Спoмням си статия в сп.Electronics -80-те години. На една американска изложба на HDD, по време на изложбата разбират какво искат потребителите - и докато трае изложбата произвеждат точно желания диск от тях, представят го....и убиват конкуренцията.
Винаги съм ползвал Western Digital - от 1986 год. досега. И в момента съм с такъв (от 2003-та година).Яка експлоатация.Нямам умрял или с bad sectorsWestern Digital.Последният ми диск от 1997 год. - незнам кога е произведен още върти на село на брата на компютъра и няма намерение да сдава багажа.
-----------------------------------
Нооо, едно време ги правеха в USA.Този който въртя в момента е made in USA.Ако някъде ги правят и жълтурковците...незнам.Не съм патил.
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Това е като избора на жена-бъркаш в чувала..При положение,че 99% от всичко се произвежда в Китай-въпрос на късмет.Един съвет само-важните неща си ги подсигури на второ място.Казвам го,защото изгубих 8 ГБ снимки и човек се чувства малко тъпо тогава.
Мнение само,не съвет.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Pedro написа:по време на изложбата разбират какво искат потребителите - и докато трае изложбата произвеждат точно желания диск от тях, представят го....и убиват конкуренцията
Съвсем без връзка с темата,но се сетих че истинския гений не е това.Истинския гений е да размажеш сичко живо без изобщо да питаш клиентите кво искат,а да им КАЖЕШ кво искат.

Маркетингови разходи=0
Тестова таргет група от един човек...

Arise,Sir Steve! :lol: :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

jylt написа:Това е като избора на жена-бъркаш в чувала..При положение,че 99% от всичко се произвежда в Китай-въпрос на късмет.

Ем си прав,ем не си......ем си хамър... :lol: :lol:

Имам предвид има Китай и Китай...

Има Foxconn и има гаража в задния двор на чичо Цяо Мън,въпрос на избор... :wink:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
jylt
Мнения: 1388
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 19:21
получил Браво: 1 път

Мнение от jylt »

Coarseman написа:
jylt написа:Това е като избора на жена-бъркаш в чувала..При положение,че 99% от всичко се произвежда в Китай-въпрос на късмет.

Ем си прав,ем не си......ем си хамър... :lol: :lol:

Имам предвид има Китай и Китай...

Има Foxconn и има гаража в задния двор на чичо Цяо Мън,въпрос на избор... :wink:
Не споря,че една жена може да прави секс и СЕКС.Само казвам,че у нас никога не си сигурен какво точно купуваш. А всичко което може да се развали,рано или късно се разваля :D
marliacha
Мнения: 433
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 14:47

Мнение от marliacha »

:?: Тва компютри неразбирам, ма важните неща ги записвам на флашки.Добре ли е :D Дублирам и на двд,цд.
Корсе,кви пазарни стратегии бе, винаги едни неща най вървят, енергия,храна,алкохол,цигари,наркотици,ебан и сръбско :lol:
MULTIVERSE or MULTI VERSE

риболовен клуб „НЕ Госпожо ! „ или „ Н Е Г „
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”