Ако мислите, че РС-то ви е супер...

Разправят, че не всичко било риболов.
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

Алеко написа:А на Atari ST някой от вас да е работил? В началото на 90-те това беше върхът на сладоледа!
аз си имах личен през 90 те
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

shaman написа: Мислех да ти пусна "screenshot" да видиш инсталираните програми, ама се отказах... не се събират на екрана :lol:
Ейц Ейц Ейц Изображение
Да не е умряла циганката дето те хвали ?

Продавал съм 3 години МАК-ове и съм наясно какво може да се прави с тях - много работи. Зор беше със софтуера тогава. Сега може и да са се променили нещата, ама като си спомня какви бяха цените навремето ми става лошо Изображение - продаваме една конфигурация за 5 000 долара и софтуер за нея за още 15 000.

btw Counter Strike за MAC има ли?

В Русе кат дойда може по една ракийка да джаснем, вместо да гледаме Макове, а?
AS LONG AS THERE ARE FISH
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

за snake !

Мнение от shaman »

Snake !
Много неща се промениха вече. Щото явно говориш за времето, когато не е имало Интернет.


Първо цените на Apple не са това, което бяха навремето.
тая джиджавка (macmini) струва около 900 лв.
После софтуер се намира без проблем.
Има едни програмки, дето само заради тях си заслужава да си купи човек МАК.. щото ги няма за ПС. http://www.apple.com/ilife

М/у другото - цените за софтуера за МАК и PC са еднакви. Ако трябва да си конфигурираш ПС-то както трябва ще се получат същите суми !

Counter Strike за МАК няма, но не вярвам, че това ти е мерилото за използваемостта на един компютър :wink:

А за Русе - добре си ми дошъл ! Ще те посрещна подобаващо :lol:
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

За цените си прав, и нали аз работя на мак та ходих да си търся литература на български, трябва да ти кажа че няма и ред написан за мак. На въпроса ми защо няма продавача невъзмутимо отговори, "...за какво да ги издават като в България има 10 мака"
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

vikik написа: "...за какво да ги издават като в България има 10 мака"
Не е права - 12 са :P (щото тя не знае за МАКА на Шамана и този на Vikik )

Макове продавах от 94-та до 97-а и май имаше Интернет, но цените бяха такива каквито казвам.

А CS е нещо мнооого важно - казах го за да дам пример че доста софтуер (популярен софтуер) не се пише за МАК, защото няма достатъчно макове на пазара, а няма достатъчно макове защото няма софтуер. Параграф 22 е малко работата. А иначе архитектурата им е много добра.
AS LONG AS THERE ARE FISH
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Re: за snake !

Мнение от Snake »

shaman написа:Има едни програмки, дето само заради тях си заслужава да си купи човек МАК.. щото ги няма за ПС. http://www.apple.com/ilife
Сега видях линка - такива има за РС бе.
AS LONG AS THERE ARE FISH
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Мнение от shaman »

Snake !

От 1997 г. насам както писах вече, че се промениха много неща. Чети и събери информация първо преди да пишеш.
snake написа:Сега видях линка - такива има за РС бе.
Не си го видял както трябва. Такъв софтуер за PC няма (изключвам iTunes) Има естествено подобни неща, но нищо което да се сравнява с елегантността на МАК !

CS - определено е важно за хлапаците - но те не са основната цел на Apple. Много е малко софтуера, който го има за ПС и да няма същия или заместител (който често е доста по-добре направен) за МАК !
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”