ШИСТОВ ГАЗ

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
steffko
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 19:47
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 7 пъти

ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от steffko »

Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от joro_olyмпус »

Абсолютен популизъм е искането за забрана на добив на шистов газ. Аман от недоучили и подочули от тук и там псевдо еколози! Полша е в еуфория от данните за залежи, приходите се очаква да са милиарди а всички данни за увреждане на околната среда са силно манипулирани. Единствено Франция е забранила този добив. За да не звуча голословно, мога да се аргументирам с това че от години съм в един проект на Световната банка за ликвидиране и рекултивиране на урановите мини в България. Още през 80-те години се инжектираше със сонди тонове сярна киселина в Елешница - до Банско. Хвостохранилищата и щолните на всички тия мини и досега сеят смърт, ама за това новоизпечените "еколози" и дума не обелват. Едно е да нагнетяваш вода с пясък, а съвсем друго - сярна киселина и после всички мазета в долината да светят и като пикаят да режат ламарина. Да не говорим за радона, който нощем изпълзява от мините и трови наред особено малките деца. Обърнете се с гръб назад и вижте дали остана и една риба в реките на България след построяването на над 300 микро ВЕЦ-а, които всекидневно ебават мамата на популацията и хайвера напролет изсъхва. Ама, айдеееее чул-недочул - НЕ НА ШИСТОВИЯ ГАЗ! То първо нека видим дали изобщо го има унас. Шеврон мноого ще се замислят дали пак да предизвикат екокатастрофа и колко би им струвало да я платят след всичките им издънки. Такива кампании се провеждат с протекцията на обирджиите от "Газпром"! Ами ако лиценза им беше даден на тях, а не на Шеврон дали измислените еколози у нас пак щяха да реват? И за последно за да не реват комунетата, жълтите дрисльовци и резаните патки - не съм от ГЕРБ или коя да е партия.
steffko
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 19:47
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 7 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от steffko »

Бат Жоре, гледайки отговорът ти , съдя че не си гледал цЕлОтО клипче. Това защото -
joro_olyмпус написа:Абсолютен популизъм е искането за забрана на добив на шистов газ.
- Стана когато народът излезе на улицата и в парламента партиите .... ако си гледал цЕлОтО филм или си следил новините през последните месеци/което аз не съм правил/ще знаеш кои партии...почнаха да внасят предложения за мораториуми и забрани.
joro_olyмпус написа:... Едно е да нагнетяваш вода с пясък, а съвсем друго - сярна киселина и после всички мазета в долината да светят и като пикаят да режат ламарина. ..
-Български специалисти в тази област - казват, че се използват около 600 химични съединения. Като е фирмена тайна, какви са тези съединения. :roll: :roll: :roll: Странна работа, туй да е само с вода.
joro_olyмпус написа: Такива кампании се провеждат с протекцията на обирджиите от "Газпром"! Ами ако лиценза им беше даден на тях, а не на Шеврон дали измислените еколози у нас пак щяха да реват?
- Това не е установено със сигурност. Има и руска компания, която в момента сондира с тази технология по Добруджанските полета. Видно от репортажа има и знак "радиоактивно" на един от камионите и. Уж само с вода и пясък, пък сега знаци за разни менделееви елементи разбираш ли :roll: :roll: :roll:
joro_olyмпус написа:Полща е в еуфория от данните за залежи, приходите се очаква да са милиарди а всички данни за увреждане на околната среда са силно манипулирани. Единствено Франция е забранила този добив.
- Първо-Питай тези дето, като пикат режат ламарината-както казваш - Де са им милиардите и дали не биха дали два пъти повече за да пикаят нормално ???Второ - Щото някой яде "фъстъци", не значи, че аз искам да ги ям същите. :lol:Трето- Това е така щОт сигурно Французите са по-прости от Поляците. Четвърто-Според репортажа, ако намерят шистов газ в мойта нива - аз за жалост няма да стана петролен арабски шейх :( Но такива ще станат само акционерите на компанията, която е сондирала. Тъй като намереното полезно изкопаемо става нейна собственост. А за мойта нивка ми я плащат по тяхна преценка. Ако не щеш, областният управител ми я взима и им я дава. Това ако намерят НЕЩО. Ако ли не, остава ми да пия една студена вода..., ААА НЕ :evil: :evil: :evil: водата вече е отровена, така че без вода - демек/таз убава българска думичка :lol: / - "без вазелин" :evil: :evil: :evil: И тука няма не искам,няма недей, няма не мога - длъжен си да осигуриш достъп до мястото, което те са си избрали. Пето - Гледай цЕлОтО филмче и виж на какви позиции работят българите по сондите, които дупчат в момента. Да им дават, колко да им дават - абе повече от 40 € на час кой дава на охранител и на чистач на тоялетна.
joro_olyмпус написа:... мога да се аргументирам с това че от години съм в един проект на Световната банка за ликвидиране и рекултивиране на урановите мини в България. Още през 80-те години се инжектираше със сонди тонове сярна киселина в Елешница - до Банско. Хвостохранилищата и щолните на всички тия мини и досега сеят смърт, ама за това новоизпечените "еколози" и дума не обелват. ... - сярна киселина и после всички мазета в долината да светят и като пикаят да режат ламарина. Да не говорим за радона, който нощем изпълзява от мините и трови наред особено малките деца.
- Дай още информация - Колко са били ползите -от материална гледна точка- и разходите за ликвидиране??? Демек - Каква аджеба е равносметката - броим и геройски загиналите, ако това въобще може да се оцени???
Този твой пример - щом се е случвало и преди, лично мен ме кара още повече да замисля - " Следващата Елешница ли е това? Дали ще се изкарат много кинти? Колко ще е кинтата - приходи-разходи-джобни пари? Кой ще земе лъвсия пай? Ще има ли пай и за мен или поне една поничка? - Абе като се замисля май ябълковия щрудел на жена ми най ми е по вкуса :D :D :D / Ъъъъ стига съм мислил, че огладнявам :lol: :lol: ". Доколкото разбирам всичко е приключило. Станалото е станало. Трагедията в цялата простотия я понасят косвените жертви. "Новоизпечените еколози" кво да направят освен да върнат времето назад. Но не мисля, че някой от тях е учил в Хогуортс. Тука "мероприятието" е още в начален етап.... засега.

Дали да оставим една простотия да се случи, щот разбираш ли преди време са се случили други простотии ?! ?! ?!

Личното ми мнение по Въпросът се оформи тази вечер. Подобно на мнението на Министър Трайков за АЕЦ Белене , ще отговоря така - Докато не се даде отговор на много въпроси - С какви материали се работи, Кой ще контролира процесът, Колко ще струва, Колко ще са ползите, Какви ще са загубите и вредите, Защо французите са го забранили, Какво ще правим после? и ред други подобни - Аз ще изчакам да се даде отговор и да се направят съответните изчисления. Дотогава съм против започването на каквото и да било.
joro_olyмпус написа:И за последно за да не реват комунетата, жълтите дрисльовци и резаните патки - не съм от ГЕРБ или коя да е партия.
- че ние сме били от една и съща партия :fish12: :fish12: :fish12:

Апропо - за статистиката - към тази кауза у сорат тефтера имат > 33 хиляди присъединени.Интересно е колко подписа шЕ съберат на техната подписка :roll: . А по предварителни данни - Каузата "Против бракониерството" сме с ...11 193 подписа, вече събрани. Имат осъществени няколко протеста - ние нула. Обаче не се отчайвам. Все си мисля, че тези дето сме подписали "Против бракониерството" сме по-умни, по-красиви, абе по-по-най и нямаме нищо общо с онези.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от LVitchev »

Стефко,само като прочете човек 600 хим.съединения и на човек му става ясно за какво говорят "специалистите".Тебе тази цифра от химикали не те ли притеснява,щото мен ме навява на мисълта,че нека да са повече,хората като прочетат 600 хим.съединения и се шашкат.А това е и целта на вдигащите джабола.Аз също съм против това,да се дават концесии без пари на разни фирми,които изнасят после печалбите към техните си държави.И злато имаме и газ имаме и нефт имаме,ама не случихме на управници !!!!! Само продажници и крадци ни управляват от много време и ще си умрем роби и ние и децата ни :? :? :?
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от Левака »

steffko написа:Бат Жоре, гледайки отговорът ти , съдя че не си гледал цЕлОтО клипче. Това защото -
joro_olyмпус написа:Абсолютен популизъм е искането за забрана на добив на шистов газ.
.
Жоркаа изтегли филма и го изгледай целия,после ми говори за популизъм!!!

http://www.zamunda.net/catalogue.php?se ... log=movies" onclick="window.open(this.href);return false;
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от LVitchev »

Левка,плана Ран-Ът върви с пълна сила още преди да застрелят Луканов !!!Той и още няколко човек са ги повикали и са ги накарали да го създадат за да ни направят роби на банките.Когато са видели че на глава от населението ни се падат по няколко къщи и апартаменти,направо са се схванали.Изобщо не са мислили че ще си имат работа с такива уникални маймуни като нас :lol: :lol: :lol: Аз мисля че и без Шистовия газ сме обречени,защото сме прости хора,много търпим.Иначе,филми могат да се на снимат всякакви,ида ни направят разногледи,да ни вкарат страхова невроза за още 50 години напред.За 47 години,веднъж не чух някъде в света да има проблем от такова естество,от добива на такъв газ да са измрели хората.Аз не съм наясно,но 600 химикала за вадене на газ ми идва в повечко.Те ще дадат повече пари за химикали,отколкото ще извадят,нали газа не бил такъв какъвто е пропана.Ама знам ли,не съм специалист,просто така правят комунистите,когато някои се опита да им вземе пържолата,изкарват го всякакъв а после нека доказва че няма сестра.Впечатлен съм от 600те вида химикали.Пони да бяха 5-6 добре,60 също са добре,ама 600 си е пълна лъжа.Щом има една,значи има още лъжи за да може НЯКОИ ДРУГ ДА ГО ДОБИВА :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Това е моето мнение,не ангажирам никой и не защитавам никой :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от joro_olyмпус »

Верно е Стефко и Бат Стефане, че не догледах докрай клипчето. Изревах на гола поляна защото много ме стегна шапката от "псевдоеколозите"! То не беа бездомни кучета, цигани и кеч&релийз реване за една-две снимки на мечки и прибрана риба. Аман от такива набедени твари, още повече че историята например на "Грийнпийс" е доказала, че става дума за огромни пари под масата. Всички ние се познаваме добре и знаем, как се правят екоакции и се почистват водоемите след риболов - без да сме еколози. Демек никой не ни плаща за това, което правим! Относно шистовият газ е хубаво, както по-горе казах да се проучи първо дали тая ваджия я има изобщо у нас и като претеглим на кантар плюсовете и минусите те тогава да решим ще ревем ли ЗА или ПРОТИВ. Историята помни Искъра и Янтра без риба, а и цитираният пример в Елешница с разтварянето на урана със сярна киселина допълва нещата и вече проекта е закрит. Комунетета пак прибраха кинтите, а населението мре от рак и реже ламарина като пикае. Много може да се дискутира и прелива от пусто в празно, но вместо да се залита в крайности от "Осанна" до "Разпни Го" трябва да сме наясно за какво иде реч. Петицията срещу бракониерите е един добър пример за това, как да изразим мнението си. Къде се бяха спотаили посерковците "професионално" зелени еколози при подписване разрешението да се строят над 300 микро ВЕЦ-а в планинските райони - вероятно на ясла при мутрите. Тогава саде един Бат Стан и Пигов изреваха на умряло си спомням и никой псевдоеколог не рева "Не на 300 микро ВЕЦ-а" в сушавата ни Родина. В реването срещу добива на шистов газ ми се струва че отново се провиждат замаскирани корпоративни стремежи, Лукойл и Газпром - тамън като на тия набедени земеделци с тракторите по жълтите павета. Ох, не бях писал толкова от много време, а и няма да пиша. Полемики не ми се водят пичове, ако съм засегнал някой - то моля да ме прощава.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от Левака »

Жоро изтегли и изгледай филма,после напиши коментар какво мислиш за добиването на шистовия газ!!!
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
steffko
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 19:47
Местоположение: Казанлък
дал Браво: 7 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от steffko »

Бат Жоре, това казвам и аз - че е необходима повече информация - Как, за колко години напред, кой ще чисти, защо с този химакал се използва а не този, риск-печелба и т.н. А ако ние не я изискаме, няма кой да я даде. Дототава да си помислим дали ще искаме да ни строят мост, пък ние река нямаме. А догодина завод за цели и още по-цели проводници.
А затова дали си обидил и щом нямаме лепенка от Саки или Шаман - "СЕДМИЧЕН БАН" - начи сичко си е ол кърект :lol:. Начииии няма нужда да спираш да пишеш. Пък и твойте коментари винаги са ме кефели :wink: .
Като стана дума за обиди сега си спомних като деца, ако някой обидеше някой си викахме - " Моля, моля от колеги не се обиждам!" :lol:

Бат Любо, мен не ме притеснява бройката от 600 хидравлични или химически химикала/не занам как е по-правилно да се каже :? /.Всяка една вафла,салам и т.н. са пълни с ... аз съм изброявал 36 Е-та в хранителен продукт. Лошото е че се пазят в тайна. И един, от които да радиоактивен и/или канцерогенен, става страшно за около 1 млн. българи по предварителна оценка. Защото повечето химикалите едва ли ще се разграждат или неутрализират по естествен път.
Отделно вече за освобождаването на енергия в земната кора и последващи размествания ... ходи доказвай, че къщата ти се е напукала от сондажи на 50 км. А и това е най-плодордната земя на българия. Това не са пясъците на Албърта Канада. Къде са мочурища и незаселени райони. Въпреки че и там свинщината е огромна и за възстановява на няква екосистема шансовете са = 0

:!: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Декларация на Европейския парламен http://www.europarl.europa.eu/sides/get ... format=PDF" onclick="window.open(this.href);return false; - която е от две странички и може да се прочете за 1 минута.
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от nina »

joro_olyмпус написа: Къде се бяха спотаили посерковците "професионално" зелени еколози при подписване разрешението да се строят над 300 микро ВЕЦ-а в планинските райони - вероятно на ясла при мутрите. Тогава саде един Бат Стан и Пигов изреваха на умряло си спомням и никой псевдоеколог не рева "Не на 300 микро ВЕЦ-а" в сушавата ни Родина..
Не е никак по темата, но защото и аз съм една от ония "псевдо" http://www.struma.com/biznes/blagoevgra ... -a-v_1140/,

http://www.econ.bg/news/article44717/%D ... 0%B2%D0%B5
и дори тук.С колегата ristich може и да сме се видяли тогава в "тълпата"
http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=3066
Влахинска река - пускала съм снимки - НАТУРА зона, изрязаха стотици черни елши, във вече сухата река, вода няма не само през лятото...
Жоре, в БГ има много "псевдо".Лошо е, че и хора от уж способните да мислят, слагат всичко под общ знаменател. А на "псевдоеколозите" остава да се бият с вятърни мелници....и с, както ги наричаш, "мутрите", които притеснени казват - и ти деца имаш!!И дори това не е било повод някой да даде откат. Псевдо са ни институциите, защото там се шири безнаказаност, шуробаджанащина и невежество.

ПП: за шистовия газ няма какво да кажа, защото аз толкова химични съединения на куп не мога и да си представя....
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от ivo Vratsa »

Жоро, ти сигурно си единствения дето твърди, че добива на шистов газ е нещо безвредно и няма никакви последици от него. Тоест единствения който го твърди без да е взел пари и няма да чака икономически ползи. :idea:
Спининг клуб "Абичи"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от LVitchev »

steffko написа:
Бат Любо, мен не ме притеснява бройката от 600 хидравлични или химически химикала/не занам как е по-правилно да се каже :? /.Всяка една вафла,салам и т.н. са пълни с ... аз съм изброявал 36 Е-та в хранителен продукт. Лошото е че се пазят в тайна. И един, от които да радиоактивен и/или канцерогенен, става страшно за около 1 млн. българи по предварителна оценка. Защото повечето химикалите едва ли ще се разграждат или неутрализират по естествен път.
Отделно вече за освобождаването на енергия в земната кора и последващи размествания ... ходи доказвай, че къщата ти се е напукала от сондажи на 50 км. А и това е най-плодордната земя на българия. Това не са пясъците на Албърта Канада. Къде са мочурища и незаселени райони. Въпреки че и там свинщината е огромна и за възстановява на няква екосистема шансовете са = 0

Искам всеки от Вас много,ама много внимателно да седне и да си помисли какъв ще да е този коктейл от 596 химични елемента,които са във състояние да се омешат без последствие за мешещия ги/знаем че само два са в състояние да вдигнат един блок във въздуха/,колко години ще са нужни за да намерят точните пропорции и литри от всеки за да не се взривят по време на мешането !!! Интелигентни хора сте,нищо което виждате,не е това което виждате :idea: :idea: :idea: Второто над което искам да се позамислите е това,да ми покажете машината - помпата,която е в състояние да разцепи с напор на 2.5км дълбочина,пластовете,тя ще да е някаква извън земна щом вдига и размества милиарди тонове земна маса.Достатъчно е да изкопаете с лопата един квадратен метър дупка,пръста да качите в количка и да претеглите на кантара за да видите колко ще трябва да е силна тази помпа за да отмести такава маса земна че да я разцепи на 2500 метра ли беше или на 25 км под земята.Звучи ми смешно,звучи ми като нещо направено снимано и насочено към хора които си нямат никаква представа от химия и аритметика.Иначе на рисунките е простичко нарисувано,и се вижда простичко,как под земята върви отвесен отвор,който се пълни с нещо и това нещо разцепва земята,страшничко си е,и като ги знам какви са малоумници на вън,изобщо не се съмнявам че се плашат.Това за бъркалочите 600 на брой и напора на водата !!!



Сега за истината :idea:Тези неща може да станат така,единствено и само с бомби.Дълбочинни бомби които да се взривяват на определена дълбочина и с определена сила :idea: :idea: :idea: Съмненията са ми че взривяват нещо от този род под земята,не напразно на камионите им има емблема че работят с радиоактивни вещества :idea: :idea: :idea: Ако има някаква истина,то тя трябва да се търси там а не в някакви си смешни стряскащи невежите с цифрата 600 химични вещества.Пак повтарям,на кино могат да ви направят каквито си искате ефекти,има такива направени филми за края на света,за това как се разцепва земята и излизат извънземни от там и т.н и т.н.Много филми гледате,а най лошото е че се вживявате в тях.Да,100 % има замрсяване,против съм всякакви гадости които се правят със земята над и под нея,но не приемам филми,направени с единствената мисъл да фрапират,уплашат и накарат хората да се вдигнат и да протестират :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


П.П Принципно обаче като се замисля колко сме заспали,прости и страхливи,комай това е единствения начин да ни накарат да си размърдаме дебелите и мързеливи задници.Да станем и да се опълчим на изроди,които единствената им цел е да са най-богатите в света,нищо че няма как да ги изхарчат тези пари,нито ще си ги занесат в гроба.Не е лошо да се позамислим малко,не е нужно да вярваме на всичко.А що се отнася до вецовете по реките,протестиращите биле само 60 :idea: :idea: :idea: Един добре направен филм с всякакви прогнози за последващи гадорий,отровени хора,десетки гробове,болнични легла пълни с деца на които им пада кожата,биха вдигнали народа по поречието на всяка река.Само това може да ги накара да се изправят и тръгнат да се борят за по-чисти води,въздух и земя :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:


Ех,идва дълга зима а мене трябва да ме вземат за сценарист,да ви направя такива филми.Да ви увиснат чейнетата и да ви испопадат пломбите от страх пред апокалипсиса които ще настане,след едночасотото копане в двора при ваденето на стръв за риба :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Бабите и жените ви ще ви гонят с мотиките като го изгледат :mrgreen: :lol: :wink:Червей няма да ви дават да вадите,без риба ще се прибирате :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
marliacha
Мнения: 433
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 14:47

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от marliacha »

От преди имам някакво инфо как се добива тематичния газ.Определено има рискове, особено това ако яе е в добруджата.Никой неще си рискува плодовити земи, никой!
Наскоро Кауня и компания , дадаха зелена светлина обработването на добруджанска земя за изцяло китайски нужди, тва също е престъпление!
MULTIVERSE or MULTI VERSE

риболовен клуб „НЕ Госпожо ! „ или „ Н Е Г „
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от LVitchev »

Кажи как става бъркането натези 600 химикала,другото го заеби,него го знаем.А и нещата ще се оправят като се върнат комунистите на власт,во главе с Доган :twisted: :twisted: :twisted: След тоя глад дето го карат сега,ще има трябват кинти да си напълнят хранилката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
marliacha
Мнения: 433
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 14:47

Re: ШИСТОВ ГАЗ

Мнение от marliacha »

LVitchev написа:Кажи как става бъркането натези 600 химикала,другото го заеби,него го знаем.А и нещата ще се оправят като се върнат комунистите на власт,во главе с Доган :twisted: :twisted: :twisted: След тоя глад дето го карат сега,ще има трябват кинти да си напълнят хранилката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ева ли го :D За първи път чувам за тея 600 химикала. Аз знам за неколко, неколко но достатъчни :evil: .
Ако „социалистите„ и Доган ,пак додат , значи за вас всичко е приключило..........
п.п Бе то Кратунчо , не е ли от Държавния Социалистически ОтБор :mrgreen:
MULTIVERSE or MULTI VERSE

риболовен клуб „НЕ Госпожо ! „ или „ Н Е Г „
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”