Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Бай Иван »

Требеше да е на решетката, ма пак си е класика..... :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от LVitchev »

Пухчо,кви са тия подкови бе,да не сте навряли някое магаре под капака :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

това е мпс-то на банда роми,шофьора беше по-дебел от мене едвам се влачеше и пухтеше като хипопотам беше на брега между шавара даже и с подобно чене увиснало и бузи,,като си тръгна остави на брега кутия с торен червей от маргарин Калиакра изпито шише от дерби кола и един стол счупен с облегалка като шезлонг аз минавам и го заговарям -абе да не си забравиш стола и шишетата той вика-абе аз го строших за кво ми е да го взимам -после ни викат че сме цигани и мърлячи къде отидеме на секъде се сме усрали,то трябва с сателит да ни гледат непрекъснато.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

отивам оня ден на един софииски гьол,регистрация СО по брега още от тъмно,викам си айде от рано да ходя по мъглата още ама окупация,спрел един голф 3 и на капака оня само дето сланина не беше нарезал,стана ми скучно още ми беше рано за риболов и налазих един да го заприказвам,тоя седе гледа ме сумте върте се,наметал 7 тапи за щука и ги гледа стана разноглед те се местят по водата в мъглата оня ги гледа като хищтник,иска и мене да ме гледа едно временно с тапите ма не става аз нарочно зад гърба му седя да се върти и по--тихо говоря,иска да фане инфо от некъде къде съм ходил иначе много недрожелюбен като панчаревски рибар ония са легенда в топлите рибарски отношения,нема вика тука нищщщооо ,едно време имаше ама пазеха сега има на 10 идвания по едно 200 грама я глей колко ора идват и секи кво фане зима,и водораслите са много и големи и ги издушиха зимат им въздуха нема нищо тука не остана само залудо висиме нема кво да бутне,вика а ти от къде си?от младост съм аз ама само на блесница метам не им разбирам на тия тапи ти що не ходиш на панчарево на плажа там дава нали изпуснаха рибарника и си има ама много рано требва да ставаш и с повече въдици да хванеш брега ония месните метат по 10 сега,оня ме гледа мига вика-абе аз въдици имам аз го знам от коя страна да застана къде ги ловат,мисля си къде да го пратя да си направят събор да се изпокарат тапишарите и викма че застанеш от другата страна от към падналите дървета в водата там ловат,поне да носи багажа по далече на ръце,звънна му телефона с некво маане некой виеше яко с некви зурли и се приближих към него и кога гледам в водата турил една писалка 200 грама малко по-голема от педя я турил в живарник от тия чорапите викам си ясно...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

Руци,гледам се сприятеляваш с простолюдието.. Убаво, ама дали да не вземеш да свършиш някаква работа вместо да обикаляш блатата? Тая Столица сама няма да се оправи .. нужни са чистокръвни рицари и много работа по екстрадирането на пришълците и арабската сган.
Айде надЕвай бойната тениска и бъди полезен за обществото!
Предлагам да почнеш с една оборка около блока ;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически

Мнение от Станимир »

RUNNING WILD написа:спрел един голф 3 и на капака оня само дето сланина не беше нарезал,
Бате ако щеш ми вЕрвай долу на кебапчийницата на разклона за Кривина и Казичене дето е у средата на пътя един ден спирам и гледам един такъв къс и мноо дебел с къси ръчички и си зел тройка кебапчета с иютеница и си ги пльоснал на капака на PANAMERA-та за амнайсестотиниляди и си тОпи и си млящи а зад него на два метра хората сложили маси, столове, чадърчета... нормално да си седне човек да хапне. Ама не, нашия на капако на Москвичо, опа не... на капако на Поршето и се пресЕга щото са му къси ръчичките.... Смеееееееееех :lol: :lol: :lol: :lol:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

тия са много оборотни разцепват да работят от обяд на там става митинг,и скарата си я бива не е тотална химикалка даже от 2 години са по-добри от тези на Богоров който вече не струват,щи кажа къде има по-добри и веселба,там дето са тия нали се разклонява на y та ловиш на ляво и веднага първата на дясно караш 50 метра между къщтите и от ляво ти се пада сладкарница-кебапчийница собствено производство много мизерно ама много вкусно,там какви се редят от пред ще припаднеш,има едно като ограда бар напиват се и се простират сами върху него,там спират селски беци с мерцедеси последен сезон с тъмни стъкла слизат тежко и се наплющяват за 3 лева и после пак са тузове.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

sandista написа:Руци,гледам се сприятеляваш с простолюдието.. Убаво, ама дали да не вземеш да свършиш някаква работа вместо да обикаляш блатата? Тая Столица сама няма да се оправи .. нужни са чистокръвни рицари и много работа по екстрадирането на пришълците и арабската сган.
Айде надЕвай бойната тениска и бъди полезен за обществото!
Предлагам да почнеш с една оборка около блока ;)
що трябва да градя комфорта на пришълците като тебе ли.па то и ти си пришълец требе да си в лагер,не бе се мъчите заедно с нас ще станете съпричасни ще страдаме заедно да видиш кво е орки да ти газят родината,ние се базикаме ама нищо хубаво нема да видиме от тия най много след неколко години да си направят сирийска общност и малцинство и да претендират за нещо,виж че само с голтаци и мизерници ни заселват ни пари ще вкарат тука ни развитие то това е целта де,демек същтата работа като с тия къде идват в Столицата от прованса разликата е в говора само.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

Руци,не разсъждаваш с перспектива. Да са роми, ок .. ма тия прошляци(без извинение защото точно такива виждам аз) са с бежански статус-демек немоАт да гласуват(но могат лесно и еФтино да бъдат манипулирани за други користни цели). Не вярвам като свършат парите от ЕС да се задържат тук..
Инак си прав .. само тиня и л@йна ни очакват. Ае пъ да видим DvLottery-то дали няма да спаси някой сънародник .. :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

всички арабски страни против Израел после се бият една срещу друга после гражданска война чупят им икономиката и почва завземане на благата и изпомване и ги превръщат в прошляци,а през това време докато траят войните и чакат разделението им продават оръжие и амфетамини да издържат на жегите и да са зомбита,тия хора ще страдат заради тоя нефт и злата и залежи до последна капка,ръчкат им егото и честта и религията и ги правят на маймуни и християнският свят е много напред от тях а имаха силна валута 3 пъти над долара сметай...,еврозоната съсипа Сърбия поради силната им икономика те им бяха жесток конкурент от битова химия до цигарения завод в Нищ дето сега го купи Филип Морис и правят американски марки,шапка свалям само на скандинавските страни чистота на населението социална политика номер 1 в света и консерви от секъде,Норвегия излезе от Европейски съюз :0 велики са :)
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

са ще видиме кво ще става де ама това ще е нема кво друго,ще ни ползват за транспорт да минават от тука за складове и за бунище.
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от te4osoma »

http://vbox7.com/play:mb5282d8b8" onclick="window.open(this.href);return false;

:D

http://vbox7.com/play:m99a4973bf" onclick="window.open(this.href);return false;

:D :D
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Хахахахахаа! Ще ги гледам всички! Хахахахаа, муууахахаха! :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

тоя си ги храни на общо основание нема аз съм ти си...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”