Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Абе, серсеми, писна ми по краищата...Да не мръдне човек до Дунава...Писах ви, че изчезвам - изчезнах. :mrgreen:
1. Слуховете за моята смърт са бая преувеличени.
2. Имам си парцел в Малашевци при мама и тате, но толкова много червей съм видял в живота си, че съм си поръчал кремация - така ще може да разпъснете малко от прахта ми по реките, когато ходите по състезания...
3. На 64 съм и все си мисля, че ми е рано, но Алеко ще ми е изпълнител на завещанието - да ми разпродаде оборудването и да внесе парите в касата на клуба, а УС да решава за какво.
Още щях да постоя на Реката, но днес е рожденият ден на големия, а там няма ни НЕТ, ни скайп...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

И изобщо защо заговорихте за мен в трето лице - Той така, Той иначе - още не са ме канонизирали...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Младен Маринов
Мнения: 382
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 10:39
Риболов: Плувка, фидер.
Местоположение: София
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Младен Маринов »

babydoctor написа:...Алеко ще ми е изпълнител на завещанието - да ми разпродаде оборудването и да внесе парите в касата на клуба, а УС да решава за какво....
Това е добре, защото се сещам за един виц, а той е следният:
Риболовец на смъртното легло споделя - не е трагедия това, че умирам, а това, че жена ми ще разпродаде риболовните ми такъми на цени, на които съм и казал, че съм ги купил!
Последно промяна от Младен Маринов на Съб Яну 30, 2016 14:11, променено общо 1 път.
RUNNING WILD написа:...CATCH AND FRY.....батенце...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Е, това си е ужасът на всеки риболовец...Ма нямам жена, така че и страх нямам... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

"Не се гаси туй що не гасне!"

:lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Пуснах репортаж в дунавския спининг...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Пуснах репортаж в дунавския спининг...
къде ходи на Дунава?е само спининг ли?чакай сега ще го търся,аз ще намина след 2 седмици на там.,изчетох го,чак щука си фанал и чак малки и даже бели и чак сомчета???е костър не фана ли?е не ти вервам да беше качил снимки,къде па на 3 градуса вода ти кълват сомчета на блесна чак,айде долу да е 4 на дъното,кво че правиме с тебе не знам,най интересно ми е къде с точност си бил на Лом
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Лом над пристанището, Арчар и Цибър под тях. Затова писах за сомлетата, защото и мен ме потресоха...Между другото и товарния влак закачих, разви ми петдесетиа метра аванс и се откачи - дявол знае какво беше, защото не лазеше по дъното като сом, а се носеше в средните слоеве...Пак на клатуна...А студът си беше кучи, наистина - където имаше спокойна вода беше замръзнало...И да, само на спининг бях, там сега на плувка ще се одървиш на десетата минута. Костуре едно извадих, с една идея по-голямо от цигарата ми...А като казвам Арчар, имам предвид това под Рациария, щото и долу май има едно. Но трябва да се лови отдолу, щото отгоре на 2-3 м. навътре на около метър от дъното има опънато стоманено въже, около 50 м. нагоре е, баси примамкосъбирачката е...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Лом над пристанището, Арчар и Цибър под тях. Затова писах за сомлетата, защото и мен ме потресоха...Между другото и товарния влак закачих, разви ми петдесетиа метра аванс и се откачи - дявол знае какво беше, защото не лазеше по дъното като сом, а се носеше в средните слоеве...Пак на клатуна...А студът си беше кучи, наистина - където имаше спокойна вода беше замръзнало...И да, само на спининг бях, там сега на плувка ще се одървиш на десетата минута. Костуре едно извадих, с една идея по-голямо от цигарата ми...А като казвам Арчар, имам предвид това под Рациария, щото и долу май има едно. Но трябва да се лови отдолу, щото отгоре на 2-3 м. навътре на около метър от дъното има опънато стоманено въже, около 50 м. нагоре е, баси примамкосъбирачката е...
как така над?2 ри етаж ли вдигнаха?на Арчар старото пристанище има дълбочинка,на Долни Цибър къде се влива Цибрица е грозно мътна вада с водовъртеж и от пред голямо дърво под водата и разкалян бряг,или на бетона си бил на кръчмата разрушената там виж е дълбочина и много добро място,има един канал които минава през Цибър да не си метал у него и да мислиш че си у Дунава?тои пресъхва преди години има само жамби къде викат ромите,има черни попчета баяти там и си цъкаш яко на перо,накратко отиде изтепа рибата и си дойде ясно,ти като си правиш излети снимаш ли се ей така за спомен от благият ден.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Абе ти не четеш ли бе, серсемино, къде ме нахака у Цибрицата?
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Vid »

babydoctor написа:Ма нямам жена, така че и страх нямам... :D
Ама га умреш ще увониш все нооколУ..., особено ако е лятно време... :lol:

И мен от това ме е страх, не че умрял човек може да го е страх от нещо де... :D
И, Я жена нямам поне на хартия, ама веч все живеем на хартия- нот. кантори и съдилищата са пълни с хартии, нашия живот е живот на хартия на коя има некой и друг подпис.... Това е..., другото е вече кът.. :lol:

Имай в предвид и друго, че обикновено трудно се умира и преди това някой трябва да ти сменя памперсите.... Затова е препоръчително да се държи у дома заредено оръжие, че га се наложи да се използва не по предназначение... :D
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Абе ти не четеш ли бе, серсемино, къде ме нахака у Цибрицата?
абе като кажеш Цибър се сещам за Горни и Долни Цибър около Лом колко Циброве има?или ти си знаеш некои твои си а Бейбицибър...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Абе като писах под пристанището на Д. Цибър нямах предвид на майната си надолу, където се влива Цибрицата. Щото то и Русе е под пристанището на Д. Цибър...Между другото, там ме гепи товарният влак...А дървото долу вече го няма - не съм ходил, но ми казаха мрежарите. И там се мрежари яко, като на всяко устие в Дунава. Снимки не си правя, щото не ми е до селфита, а и не мога да ги качвам, трябва да занимавам я Марко, я Алеко...А и само щуката беше за снимка, какво да снимам друго, прозрачните сулки ли, или маломерното костурче...За сомлетата да не говорим, макар, че щеше да бъде интересна снимка как са налапали примамка нема и 3 пъти по-малка от тях самите...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Абе като писах под пристанището на Д. Цибър нямах предвид на майната си надолу, където се влива Цибрицата. Щото то и Русе е под пристанището на Д. Цибър...Между другото, там ме гепи товарният влак...А дървото долу вече го няма - не съм ходил, но ми казаха мрежарите. И там се мрежари яко, като на всяко устие в Дунава. Снимки не си правя, щото не ми е до селфита, а и не мога да ги качвам, трябва да занимавам я Марко, я Алеко...А и само щуката беше за снимка, какво да снимам друго, прозрачните сулки ли, или маломерното костурче...За сомлетата да не говорим, макар, че щеше да бъде интересна снимка как са налапали примамка нема и 3 пъти по-малка от тях самите...
Барон Бейбихаузен ти и твоите риболовни приключения,май с теб сме учили по различни учебници по география или там където ходиш ти само един джипиес Гармин може да те заведе а и тои не знае къде е,дай да ми напишеш и на латински ако щеш колко Цибъра има около Лом и като кажеш пристанището на Д.Цибър какво трябва да означава,на 1 км по течението е вливането от пристанището и пак е Долни Цибър,но не можеш да минеш с кола покрай брега защото има ров канавка която като е голяма водата се пълни с вода и на сухо пак няма минаване и се заобикаля покрай тополовите горички,а иначе там където е канала в селото на мосчето завиваш на дясно и има стръмно изкачване да се качиш на защитният бент които е широк 4 метра и по него караш от горе да стигнеш втечалото,къде виде па влак там у Цибър има влак чак товарен и кво товарят на него доктори за износ за Либия ли?влака за Вълчедръм ли те хвана невидимия....а Арчар си е област Видин и е на 50 км от изброените Циброве то твоето "около Лом" е на 2 туби бензин с летящтия балон,а вчера па си купувам едни кремки и кифли от Горубляне и некъв мъж ми вика здрасти Румене аз съм Мишо Доктора познал ме човека и аз се сетих за тебе ама не си ти този човек ходи с мухарки за риба така разбрах,пак е доктор,може си направите профсъюз на докторите риболовци в Фишинг Мания.
Аватар
Райко Георгиев Загоров
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 17:26
Местоположение: София

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Райко Георгиев Загоров »

Румене, най-вероятно си се запознал с Д-р Мишо Пенков...А в канала на Долни Цибър, за който думаш, че е пресъхнал, колко риба имаше...не е истина....
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!!!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”