Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Абе серсемино, нали казах, че лекувам майка й, този месец пак ще я прибирам в отделението...Верно, че е с 10 години по-малка от мен, ама не става...
абе не става...пии една бутилка разхубавител това дели грозната жена от хубавите преживявания,тая не става оная не става ти па си много хубав,и тях майка ги е раждала нали си доктор знаеш го,абе много е странно това всички мъже ако ги питаш само с красиви жени излизат и спят,само в казармата са лашнали нещо мустакато и трътлесто че немало друго,е и ти така,женицата е с 10 календара по свежа и розовка от теб а ти чакай некоя да да е 11.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Да, бе, все забравям, че вече и ти я познаваш, аз просто все си я отхвърлям от съзнанието, викам й Кукундрел...Повече мисля за майка й, тя, макар на 80+ години спечели сипатиите на отделението ми... :D
Кукундрелка айде добре ясна е работата срам те е,само да попитам че не ми е ясно една 80 + годишна жена с какво може да спечели "сипатийте" на едно лекарско отделение?прекалено иска да живее ли какво....
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Да, пич е, бори се за живота си, не се предава...И е с акъла си, за разлика от щерката...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Да, пич е, бори се за живота си, не се предава...И е с акъла си, за разлика от щерката...
добре жена па да е с акъла си?живота ме научи че колкото една жена е с акъла си толкова по-зле за тебе,ако е тъпа/ както повтаря непрекъснато горнобанската инжинерна мисъл Павел Тесла/ ако е тъпа и загубена нема да те върти на пръста си,верно ще ядосва от простотия ама нема да те вбеси щото не е нарочно и ти го знаеш че ходовете не са пресметнати и премерени,ако е умна ще върти на пръста си и всичко ще става по нейният начин,ако заподозреш нещо ще го прикрие по умел начин и това ще те вбеси ако разбереш,е сега кое е по-добре умна жена с акъла си или тъпа ама изпълнителна и да знае че си с КПД у тиквата над нея да не се опитва да хитрее,е у Ориента са решили проблема имат си харем с умни с тъпи с секакви,влиза у шивашкият цех с нинджите и посочва -ком ен зи бите шлафен тцу замен ...и това е,никои не се занимава с глупости да тълкува имат една Шехерезада нахитрела като стадо лисици и до тука,даже немат национален герой жена или па паметник на жена?а ние имаме по една и ги мериме на акъл и им трепериме,аз и една немам де та немам такива проблеми,добре бе кво па толко се дърпаш доктор и пациентка си е класически жанр у MILFa....
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от esox22 »

Като разправяте за секс, японците го били намалили според тази статия:
http://nauka.bg/forum/topic/15837-%D0%B ... %BA%D1%81/
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

интересно кога ще прочета статия-врачанец измисли лекарство срещу рака?или нещо подобно да е полезно и градивно а то...егати върлите селски прояви,по статистика там кретенеят ежадневно 60 800 славни балкански юнака и юначки родени в врачанският балкан дано да си останат там да не идват тука като Садисту дето прескочи летвата

http://www.tribali.info/bg/izvanredno-p ... av-vratsa/
митов
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Мар 19, 2012 12:38

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от митов »

Ама много глупости плещи това момче,бе ! Що не вземе да се ожени за добра женичка,та да миряса най-сетне?

При цялото ми уважение към въпросния "Румца"...де, бре, човече! За чий ти е глупава невеста, джанам?
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Не си прав, всичката житейска мъдрост е събрал Румцата...Глупавата жена те издига, кара те да се чувстваш умен, повдига ти самочувствието, а от там и други работи... :D А умната те депресира, комплексира, смачква ти его-то и...самолетът остава завинаги в хангара. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от esox22 »

Има една софииска поговорка:
На боклуци всеки е силен.
:D
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

esox22 написа:Има една софииска поговорка:
На боклуци всеки е силен.
:D
Е ся /или малко по-късно/ ще видиш как Империята отвръща на удара... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от NIKI1968 »

babydoctor написа:
esox22 написа:Има една софииска поговорка:
На боклуци всеки е силен.
:D
Е ся /или малко по-късно/ ще видиш как Империята отвръща на удара... :D
Май няма кой да отвърне... Румен не е влизал от 15 дни. Да не са го баннали или (да не дава Господ) му се е случило нещо драматично?
Аватар
fisherman_
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 18:56
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от fisherman_ »

Може некое моме да е забърсал, стига негативизъм.
Настане вечер - месец изгрее, звезди обсипят сводът небесен; гора зашуми, вятър повее, - Авансът пее рибарска песен!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

fisherman_ написа:Може некое моме да е забърсал, стига негативизъм.
Па щеше да се пофали... :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

на линия сме, се пофала да Деси и Лили яко ръкоблудстване прааасссс през вечер му троша главата на тъпанара да му изтече мозъка и тва е,изтърка ми се линията на живота на десната ръка,не съм забърсал нищо явно цел живот около мене ще са само непоръбени разпоретини,само карабатаци елитни свлачища и скучаещи клиентки търсещи утеха и кои да ги развежда да с еоплакват от живота ама не е моето,абе малко се позайграх с градина малко си правим една маса за туризъм и едно барбекю и позаебах фейсбука и форума нам насъщен,гледам тука хавата е същтата простее се на общо основание и тва е живота.
Докторе кво става бе кичиш ли номерца на крачатета има ли хоризонт за вас или са жилки и се опъват,е са се чудя ако бех станал едно джи пи колко кеш щях да трупам как щях да набъбна зловещо па и ще бутна процента надолу на извънсофиянците,добре бе задължително ли е да уча 5 години да стана доктор сериозно?не може ли кой дойде да ми обясни кво му е и да отворя нета да му предпиша нещо и ако издаяни съм уцелил даже ще ми донесе подарък от благодарност,ако не уцеля ех тогава го губя като пациент завинаги,ти как я караш при тебе изпада ли нещо за чворене мац мац,кви лекарки има кви лаборантки па съм виждал като се залюшка с оная ми ти бела престилчица и онова сабо свет ти се завие,добре бе не може на младини да не си ги шпорил яко кажи верно 100 процента си бъркал у меда,ти за тва се разведе нали много джинове и много нощтни смени даваше а познах ли баце Краси.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Абе 6 години се учи медицината и после цял живот...А джин пия от 15-20 години, преди бях на уиски. И дежурства имаше доста, и сестрички, и докторици...Сега ги оставих, барабар с дежурствата. Ех, що не са живи мама и тате - все ми викаха ти никога няма да пораснеш... :D Да, ама не...Това е и единствената детска мечта, която ми се е сбъднала... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”