Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

са па 6?много бе?преди беха 5,абе 5 са бе секо више е 5 години не се излагай не си придавай важност,кво па толкова има в едно тяло та ще го учиш 5 години кво има в него и кво се бъгва,с 2 реда мога ти изброя устройството на човешкото тяло и кво съдържа,бате у детски конструктор на Лего има повече елементи и части,и са кво да се научиш да пиеш да станеш професионален пияница учиш практика 20 години и повече а да станеш доктор 6 години така ли?аз като се замисля никога не съм имал детска мечта яко да ме направлява в живота да я следвам,искам да ми е здраво тялото щото не е ли мечтите ти свършват веднага на момента,най много последните години мани майтапа съм емчтал у спешното отделение у окръжна болница,преди неколко месеца с бъбречна криза пак си мечтаех да се появи доктора и да ми забие с затворени очи спринцовката в бута като стреличка от дарц да ми я метне да ми се забие ,да ти бият коктеил като си в бъбречна криза е най якото нещо на света убеден съм че е по яко от друсането на наркоманите,как си седиш сгърчен в ембрионална поза или кои може усещаш неква промяна в тебе,леко леко болката заслабва почваш да си чувстваш краката ръцете спират да ти треперят гласа ти не трепери не си прехапваш езика чуваш по-добре,протягаш се изведнъж ти се доспива толкова енергия си хвърлил да те боли и се тресеш и ти пада кръвното абе яко е аз съм оставал винаги доволен,пожелавам го на всеки да го изпита неколко пъти да види да каже дали лъжем да сондираме мнения,Докторе а че те каним на рожден ден другият месец или началото на май на тефери1,и на Флекси че му звънем и Хинков и тн ако са на линия се полигавиме на живо,ама изброи и сестри и докторици а за стажантките нищо не каза нали?че се местиш ли от скучният Лозенец у Сливница кво реши ше решиш ли питоня на въздух или ше гледаш срещу Хемус кръчмата на Бай Иван,у Лозенец единственото къде ми харесва е срещу архива на МВР резиденцията на Бай Тошо е те там бих живел ич нема ми е зле,не знам дали има езеро у на царчето имотеца у Враня има и езеро,то па верно къв куц цар ще си ако нямаш езеро.
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от чичо Док »

RUNNING WILD написа: ... с 2 реда мога ти изброя устройството на човешкото тяло и кво съдържа,бате у детски конструктор на Лего има повече елементи и части..
:lol: :lol:
Румба, велик си!
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

а не бе...ела на баниците у горублянско да видиш къде ми е силата,нали с тебе се засичахме сутринта,и твоята не е лесна да станеш рано сутринта и цел ден кочияш по селската бара удри бакю,фанеш кило кленчета за цял ден даже и се криеш от кой се криеш не знам и кленчетата и децата знаят че като видиш некой приведен да ходи по реката като се едно минава границата е мухар,едни и същи брате елече над кръста стърчи му кохера и една нокторезачка и по улицата да ходи си ходи наведен и като го заговориш ти вика-по тихо.... и клякаш и ходиш се едно те е сецнал кръста а детето на тракториста тресне 2 клендака по кило на джанка за половин час докато се крие от баща си че пуши и си замине да ги пържи а вие се сберете на сенкя и расъждавате на сухи мухички пчелички осички и ги мажеш с некъв фастум гел да не я болат ребрата като се удря у водата,тва пъстърваджийте и мухарите са битер масонската ложа то са едни сдружения от по 2 ма човека то са съюзи и клетви да не се издават ловните полета с кленчета па на смъртното ложе с еизповядва на каква муха се е окичил 400 грама клен на искърското дефиле,най големото забавление за един мухар къде може да изпута у животу е да клекне на некоя вада и да гледа жадно как некое насекомо се дави и прави въртележки седи гледа и очите му се разшряват да пипие всяко движение на жертвата и си представя как от дълбините на 50 сантиметровата река под сухият върбов клон от водата изкача с страшна сила мокър клен обузумял от глад и с звучно мляс я отнася от хоризонта,е тва е братче леле леле това да го видиш на живо как го е създала природата....това е мухарският оргазъм.
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от чичо Док »

За горублянските баници те признавам за профи, но за клЯновете и мухите - слаб 2, и като гледам вече ти е късно и за поправителен :lol: :lol: Седи си тука, пишеш на моменти интересно, и се смея от сърце на реализма ти.
А щото си кахърен за мухичките, е виж едно от местата къде и как ги мокря няколко пъти годишно.

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... BD#p936435

Инак си прав, при мухарите не е достатъчно да си малко луд, но все пак помага :lol:
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

изчетох го,това че там рибите гладуват и ги мамиш с некви си твои камикадзета ловиш с кепа живо насекомо и му обещаваш вечен живот и поне си доктор му пришиваш рибарска кукичка и то като жива торпила полита към устата на рибата,иначе текста ти е технически термини дето ги нема и в Укипедиясамо ти си ги знаеш кое какво е,само разбрах 45-50 см ми е познато другото е кикиритки,тука излови рибата и се задушаваш вече в наши води та хукна да ги теглиш по чужбинско,ако искаш да разбереш да си тестваш нивото и професионалният опит оди на Панчарево да хванеш кило кленец,бате ония са професори рибите там виждали са всичко познава мухарка 6 клас само по сянката и разпознава шнур на Рио по свистенето у въздуха,оди оди се виж кво представляваш нагледно е ше зема и фотоапарата да те снимам,да не забравиш да си вземеш природонаучният музей куфарите с мухите и све сътвере и пажоци къде си сътворил с годините,искам да ти кажем не да те тревожим че имам 11 мухи толко са ловни че не можеш да си представиш,Животното-кука Златен лъв орловка 12 безпощадна крива като сърп ,тялото е от предната част е на прибито от мен в градината попово прасе изсушено и напълнено с монтажна пяна а оперението е от девствена циганка интимните косми,от пред крачетата са на малка палава къртица,това в водата като цопне седи греховно,как да ти кажа по-тактично просто не си виждал и не си дорасъл нивото,правиш некви мухи къде са Фият-а на мухите,има време се научиш.
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от esox22 »

Колега виж на силиконова ларва кви неща хората хващат по Щатите:
https://www.youtube.com/watch?v=_4-3B21Ozv8
Клипът действа много позитивно. :D
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

да не е имало кавги?изпуснал съм пак,гледам че ни нема последните писания с сливнешният спиртник явно некой па си е изпущил пишката у форумо и они са триле,имам работа по градината гледам да насмогна и не мога да отвърна на удара на момента,но нищо както казват лошите от ИД-скоро много скоро....
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

esox22 написа:Колега виж на силиконова ларва кви неща хората хващат по Щатите:
https://www.youtube.com/watch?v=_4-3B21Ozv8
Клипът действа много позитивно. :D
абе фащат........само като им видя лицето на страната "маса Боб" толко позитивно ми действа че...не мога ги зимам на сериозно кво ловат ако иска и на силикона от на Памела бозките да лови верно ти казвам.
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от esox22 »

По средата на клипа се вижда бели и черни да ловят на мост един до друг, кълве постоянно и все големи .
Хармония 8)
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

esox22 написа:Колега виж на силиконова ларва кви неща хората хващат по Щатите:
https://www.youtube.com/watch?v=_4-3B21Ozv8
Клипът действа много позитивно. :D
Баси удобствата са им създали, не е истина...Само кръчма с шкембе чорба не са се сетили да направят, ама...Риканска им работа. :D Но пък такова съоръжение ако се направи тук, трябва да му се сложи денонощна въоръжена охрана :evil:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Павел Иванов »

Красе , какво общо има съоръжението с наличието на риба в него :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Завидях им бе, Павлети. И за рибата също, естествено...И за чистотата наоколо...А това е държава на некви си 200+ години, населена със сбиртък :evil:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Красе , какво общо има съоръжението с наличието на риба в него?
И какво общо има завистта, която изпитваш, с въпроса на Павлундрий? :lol:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от quietriot »

babydoctor написа:Завидях им бе, Павлети. И за рибата също, естествено...И за чистотата наоколо...А това е държава на некви си 200+ години, населена със сбиртък :evil:
Сбиртак ма държан изкъсо и глобяван като пръдне накриво , отделно се топят едни други, макар че има и другата крайност , да си правят каквото искат и никой да не смее да му каже нищо щото бил шибън негър и щяло да е проява на разсизъм и дело......
А в Южна Африка мои познати ходеха на лов за черни в петък вечер .....шарен свят...... :lol: но и там беше преди ....Мандела.
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от esox22 »

В таз Америка парите не са паднали от небето.
Отговрът на руснаците:
https://www.youtube.com/watch?v=hniZccKHC54
А с пари е лесно да осигуриш риболов:
https://www.youtube.com/watch?v=QAqnwRxdzqM
На 15 сек. се вижда табелата ограничаваща свръхулова.
8)
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”