Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
firepd

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от firepd »

Извинявам се за невежеството докторе, но все пак ако може Румен да коментира ще е много добре.Пък и аз имам за Джон и компания някои " съображения " .
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от esox22 »

Колеги спорите за американци и руснаци, а вижде храбрите българи с 1300 г. история как хубаво кълвяха на блесна, или по скоро поролонка..
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... Pwd5KT7CxA
firepd

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от firepd »

esox22 написа:Колеги спорите за американци и руснаци, а вижде храбрите българи с 1300 г. история как хубаво кълвяха на блесна, или по скоро поролонка..
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... Pwd5KT7CxA
Не спорим колега, то просто е едно и също, ама кой да разбере :D
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от esox22 »

Така е - всички сме едно:
http://kolibka.org/download.php?mid=7161
Линка е към колибка ком , но не излиза нещо, там е записан като - One: The Movie / Едно (2005)
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

firepd написа:Румба, виж ся.Едно време имаше една песен на ВИГ Бръмбарите ( Съгласно изискванията на дирекция музика в БГ или оригиналда the beatles ) - ПРЕДСТАВИ СИ :D . Та в синхрон със заглавието на тази песен ще се опитам да ти разкажа за живота които щеше да живееш ако не беше случката 09.09.44. Та - Представям си ТЕ, собственик на голяма ферма някъде в северозапада.Притежател на най-модерната за времето си земеделска техника, наемащ сезонни работници за прибиране на урожая от реколтата, осигуряващ ги естествено на 8 часов работен ден. Еднофамилма къща с множество стаи, за нормалното живеене на семейството ти състоящо се от любяща жена и например 6 дечица.Дечицата естествено ще се възпитават от любящата ти съпруга, без необходимост от посещението на детски ясли или градини.По този начин като истински патриот и родолюбец ти ще бориш и демогравския срив :D .Продължаваме след това - когато дечицата пораснат и искат да продължат образованието си , ти спокйно ще наемеш квартира в столицата, може би едно фамилна къща или най-много 3- етаж от ЖК-една от най-високите сгради в София.Няма да ти се налага търсене в панелните античовешки ЖК. защото просто няма да ги има.Любящата ти съпруга всеки ден щеше да ти приготвя, пълнозърнест хляб и закуски от екологичско чист пълнезърнесто брашно, за да може нежно да гали стените на дебелото черво, предизвиквайки ежедневна дефекация и здравословно освобождаване на червото без запек.Това което с горублянските банички просто не може да се случи.Та Румба мога да продължа, но няма сми :D Та от теб ако искаш може да ни разясниш, защо бе отложен концерта на ТЪРКАЛЯЩИТЕ КАМЪНИ В КУБА.Бъди жив и здрав ! Ако си ме разбрал, разбрал - ако ли не , много важно :D
тва с фермите не ме блазниш щото не си запознат,а можеш ли да ми кажеш Битълс точно в коя страна са били на почит заради началото на хипарията и отричането на войната и изобщо бунтарството?при условие че се е знаело че са нарко зависими?ми те и Секс Пистълс имат отменени концерти бе човек и са забранени от некои некъде си,аз слушам рок от дете разбирай го буквално,с Скорпионс съм проходил на 9 години с love at first sting 1984 та,и си ходя с дълга коса от комунизма и с яке на пирамидки висулки с нашивки съм ходил и са ме връщали от училище че ми виси кръсче на врата дежурната даскалка на вратата,говоря си с Георги Станчев от Диана Експрес имам и снимки с него много готин човек и е рибарче и той,и го питам абе едно време си бил с дълга коса и брада и сте свирили рок не е ли имало спънки и предупреждения и бой,и той ми казва Румене никога не е имало,казали са ни свирете си,обиколил е света още тогава и е записвал с Марвин Гейли,давам ти друг пример Соня Васи,рокаджийка и на 14 идва да заживее с братя Аргирови също дългокоси,после печели конкурс и бяга за Щатите и треска половината рок общество,проблема е идвал не от самата музика и как звучи а от изпълнителите и какъв заряд носят с себе си и какъв пример дават с поведението си,иначе аз лично съм тотално против глупостите и лозунгите от комунизма,но за да впрегнеш селяни и неграмотници да ги вкараш в релси се е налагало да ги приобщиш и да четат ежадневно тия лозунги и някой отговорник да им набива канчето,ти вкарваш неграмотни хора в завод не можеш да седиш непрекъснато до него и да му казваш тука се пуши тука не се пуши,за тях тия лозунги са логическа задача /за повечето непосилна/ та приеми че простотиите са били нужни за определена прослойка от обществото за нормалните градски хора са били смешни и забавни както ни се струват сега,комунизма е измислен от еврейте и е измама като църквата пак измислена от еврейте,комунизма е едно социалната политика е друго,България разви и стъпи на националната идея от 44 до 89 та,правеха се на послушни теглеха заеми и си правеха какво си искат,доста умело лавираха между Европа и СССР,на ЖП гарите имаш надписи на френски по комунизма това какво ти говори?по цялата страна има надписи на френски,на немски и английски на руски има най малко,основната търговия на България е насочена извън СССР гледай и чети,години наред много умели ходове за времето си,бай Тошо чества 1 май или 9 ти май или 9 септемврис какво?ми с руски горива и с руска военна техника ми що да не прави парад човека имат заслуги към нас доволно,на среща между него и Брежнев го развселява и го успива че имаме заем от тях 3 милиарда и му казва -абе дай да ги опростиме тия пари а братски народи сме,а Брежнев подскача и с епули абе как ще ги опростиме бе а румънците като разберат?а Тоше-абе румънците абе те абе те нема да знаят бе....помпа и на тогавашната ФРГ шефчето за заем на 2 процента лихва,успива го на един лов,е такива политици са ценни и ценени от целят свят,много бързо заживяхме добре и оплюхме всичко дето ни е дадено с цена дето другите платиха.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Румца, ти надмина себе си - тичай да се стигнеш :D Чаках друг да ти го каже, че съм деликатен и притеснителен, ама... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Докторе винаги си бил побеждаван в единоборство както всички вас,с факти и с данни не с чуто от масата под асмата,виждаш че съм живата истина и история която ходи по земята и пак продължаваш,нелечимо е спри се...иначе днес се видях с един и вика събрала се е рибка на едно местенце около Лом па и са ловили даже е ти знаеш де стар ломски вълк като теб,ако ходя тия дни щи кажа кво е положението.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Благодаря ти, ще чакам, но нали знаеш, че от 10+ години съм само спинингист, а близките до Лом за това са Д. Цибър и Арчар...По-нагоре и Чифтилера...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

тва как си го написал само спинингист се едно си станал вегетарианец,некак си много си се ограничил водата е пълна с всякакви рибки и на тях изобщо и извъобще не им дреме как ще ги хващаш само на тебе ти дреме Доктор Спин ,твоите разбирания за география и изобщо за 'около' и близо и далече са несъразмерни,по телевизията ли гледа че Арчар е до Лом дето се води област Видин,и преди съм те питал,ако по тебе правят некоя карта на джипи Гармин всички пътища ще започват от Лом и ще свършват у Сливница,некво блато с каракуди имало там съм чувал преди години,бият и на блесница баяти таралежи арматуристи по кило,бегай направи по едно ветрило а.....
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Ами навремето, като се обзаведохме с колелета, ходехме до Орсоя, а и веднъж до Ачар...А и с лодки са ни водили до там, че и до Чифтилера...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Ами навремето, като се обзаведохме с колелета, ходехме до Орсоя, а и веднъж до Ачар...А и с лодки са ни водили до там, че и до Чифтилера...
аха водиха...как не са те направили чавдарче там на старото пристанище....Ачар? 1 или 2 джина?някъде му казват и Арчар но за по кратко и така става.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Шибана ми е клавиатурата бе, дирник :D Нищо, че е нова... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

babydoctor написа:Шибана ми е клавиатурата бе, дирник :D Нищо, че е нова... :D
имам познат дето се занимава с компютри и подръжка и ми е приятелче,наскоро си взех друг компютър и да не остана на зад си взех безжична мишка и клавиатурка комплект,казах му че искам нещо хубаво и ми даде Микрософтче Варлес 3000 правено за Русия мишка и клавиатурка комп-лект,в и-бея е 49 паунда а ми я даде за 53 лв с батерии дюрасел е комплекта подарък,ако си фен ще уредя у животу,с много функции е дето не ги знам кви са а мишката е от страни с "хриле" да си превърташ страниците абе модерна работа.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Фен съм :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”