Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Bistraki
Мнения: 1823
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 14:35

Re: Не издържам психически

Мнение от Bistraki »

КАЯ написа:"...Аз съм от София, та даже и бабите ми са от София :D..."
Пазете софиянците и без това са на изчезване. Малцинство са сред столичаните. :wink:
ми да де

О, то това държава ли е?
Аз пък съм изпуснала нещо. Нишката взела, че се скъсала.
'Worry is a waste of emotional reserve.'
Ayn Rand
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Vid написа:И не се ебавай със селяните, щото кога те изчезнат, ще изчезне и смешната ни държавица от картата на света.
Тук ще трябва силна аргументация!!!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от bozaka »

Коце написа:
Vid написа:И не се ебавай със селяните, щото кога те изчезнат, ще изчезне и смешната ни държавица от картата на света.
Тук ще трябва силна аргументация!!!
Абе не са и те виновни, че държавата ни не опазва интересите на бг. производството :evil: И така на пазара рядко може да се класира нещо от бг. Което Коце означава, че нямаме пряка зависимост , което пък означава, че можем да ги оставим на мира да си изчезват или по точно да стават столичани и да стават крупни бизнесмени -докат не свършат парите от продажбата на нивата :lol:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4565 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от outsider »

Коце написа:
Vid написа:И не се ебавай със селяните, щото кога те изчезнат, ще изчезне и смешната ни държавица от картата на света.
Тук ще трябва силна аргументация!!!
Заповядай!

1. Понятието "селянин" е употребено в смисъла си на "произход, местоживеeне и начин на прехрана". В този план селянина , като същество свързано със земята , е силно устойчив на изкушението на имиграцията. а и не притежава нужните професионални и други умения за трайно установяване в чужбина. Той остава тук - когато и него вече го няма..... :wink:

2 . "Селянин" е употребено като определение за мироглед , манталитет и ценностна система. Култура и възпитание...
Ще се въздържа да дам оценка за това , какъв процент от нашия славен народ влиза в тая категория :mrgreen: ( включително и софиянци десето поколение :wink: ) . Обаче ако тази прослойка изчезне , на картата на Европа България е бяло поле , брат
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Колегата имаше предвид лакардията "селото храни града"! :wink:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4565 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от outsider »

Коце написа:Колегата имаше предвид лакардията "селото храни града"! :wink:
В такъв случай....ще трябва силна аргументация!!! :lol:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

абе всичките консервени комбинати са в градовете,фабриките,хлебозаводите,месопраработвателни комбинати,ако щеш и най големите мелници са в София после селото ме храни?да изброявам ли че дори в София като почнеш от Враня оранжериите та до Обеля?или черешовите градини на Пънчарево ако щеш,Млечна промишленост къде е бе да не е в Чапръчене?като почнат да ми се бият в гърдите селяните кой ни храни се едно селянина насочва вимето на кравата към София и почва да стиска да пръска мляко на сам а ние зеваме примрели,е в Герман е квартал на София се гледат крави и овце дори.
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от bozaka »

outsider написа:
Коце написа:Колегата имаше предвид лакардията "селото храни града"! :wink:
В такъв случай....ще трябва силна аргументация!!! :lol:
Мани го Коце :wink: Сменяй лекаря у време, че си го закъсал яко :!: Нито темата хвана нито смисъла, а в това което написа няма ама никакъв смисъл :!: Човек направо ме радваш , че не си в границите на България :!: :!: :!: :!:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
Георги_Н
Мнения: 62
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 9:35
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 34 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Георги_Н »

RUNNING WILD написа:абе всичките консервени комбинати са в градовете,фабриките,хлебозаводите,месопраработвателни комбинати,ако щеш и най големите мелници са в София после селото ме храни?да изброявам ли че дори в София като почнеш от Враня оранжериите та до Обеля?или черешовите градини на Пънчарево ако щеш,Млечна промишленост къде е бе да не е в Чапръчене?като почнат да ми се бият в гърдите селяните кой ни храни се едно селянина насочва вимето на кравата към София и почва да стиска да пръска мляко на сам а ние зеваме примрели,е в Герман е квартал на София се гледат крави и овце дори.
Трябва София да вземе да се отцепи от България и да стане град-държава. Така ами, ей виж, всичко си имате. Ама парламента и всички политици си остават при вас. Айде хора, цяла България ще ви подкрепи.
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Владимир »

Тая тема още ли я има бре :lol:
Изгонихте ли провинцията от София :roll:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от LVitchev »

Владимир написа:Тая тема още ли я има бре :lol:
Изгонихте ли провинцията от София :roll:
А,изгонили,напинят още,окупират я здраво цървулите и нямат гонене :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: То,за това и Румци не издържа психически,ама ако ги изгонят селяндурите,какво ще правят в тая София,ще е пълна скука дейба :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Д-р Флекс »

LVitchev написа:
Владимир написа:Тая тема още ли я има бре :lol:
Изгонихте ли провинцията от София :roll:
А,изгонили,напинят още,окупират я здраво цървулите и нямат гонене :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: То,за това и Румци не издържа психически,ама ако ги изгонят селяндурите,какво ще правят в тая София,ще е пълна скука дейба :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


О, нямаш и идея, кво ше ни бъде хубаво... ама няма да стане. Няма отърване. Затова ние, софиянците, ще ви полазим вас, на село, да ви изловим рибите, да ви изядем доматите (без колците), да ви изпием домашарката, и да ви изпо... момите :D
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Vid »

Коце написа:Колегата имаше предвид лакардията "селото храни града"! :wink:
Въобще нямам в предвид това по горе. Това беше преди 20-години. Времето не е далече де все ходихме на село са колим прасета и да товарим колите с яйца, пържоли, домати и пр. и да ги мъкнем към големия град. Ама това време умря, кога умряха нашите баби и дядовци по селата. Някои още са живи де, за което се извинявам, ама те са все и все по малко и ще стават още по малко..... Сега всички ядем бразилски и новозенландски боклуци, най големите и евтини боклуци, според цената им де, щото хубавите им продукти отиват при платежните клиенти, при бедните като нас идва брака им :lol:
Тук няма нужда от силна аргументация :lol: Нещата са много прости и само кьорав софиянец не ги вижда.... Провинцията се обезлюдява и то тотално. Има вече села че и градове без население, на тяхно място се насажда турско или циганско такова...
Няма да е далеч времето в което части от Българската територия ще бъдат откъснати от държавата и то съвсем мирно, подобно на Косово, но при нас ще е мирно и демократично... Предполагам тогава вСе българи ще се вземем в рЪки. Макар, че с последните протести вече гледам се вземаме в рЪки....
Затова казвам, че кога провинцията се свърши, ще се свърши и с Б-я. Щото София не е Б-я. Инак, най реално, при настоящите условия С-я НЕ МОЖЕ да продължи да съществува като град-държава подобно на Монако. Това щото на настоящия етап С-я няма ни ресурс ни условия за да го направи....

п.п. Всичко живо отива на терминала.... Я съм на 42-ве и вече сериозно се замислям за то терминал, то щото на млади години съм бил в европата....
Най жалкото е, че това кое убихме все ние и нашите политици, ще се върне... при една добра политика, ама много бавно... БЪЛГАРИЯ УМИРА, НАЦИЯТА БЪЛГАРСКА УМИРА, РАЗБЕРЕТЕ ГО ХОРА, СТАВА БАВНО, НО БЕЗВЪЗВРАТНО.....
Софиянци не виждат та деградация на обществото, затова пиша тук.....
Д-р Флекс написа:О, нямаш и идея, кво ше ни бъде хубаво... ама няма да стане. Няма отърване. Затова ние, софиянците, ще ви полазим вас, на село, да ви изловим рибите, да ви изядем доматите (без колците), да ви изпием домашарката, и да ви изпо... момите :D
Това е най тъпото мнение, което съм чел в случая. Ще изпиеш, изядеш или изловиш, ако има кВо. Ако няма, което е и реалността, ще се върнеш като насран гъз в столицата...
Вече даже не можеш да поебеш бг сливи, щото вече ги ебат англичаните, а хич не си помисляй да поебеш ханъми, щото някой ще ти резне гръзмуля до ка си се усетил.....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от LVitchev »

Д-р Флекс написа:
О, нямаш и идея, кво ше ни бъде хубаво... ама няма да стане. Няма отърване. Затова ние, софиянците, ще ви полазим вас, на село, да ви изловим рибите, да ви изядем доматите (без колците), да ви изпием домашарката, и да ви изпо... момите :D
Ми,ела бе,има кокошки 10 броя/ имах още 20 преди това,но кучето ги издуши и двадесетте/ и снасят по едно яйце на ден :lol: :lol: :lol: Посадих си домати,патладжан,краставици,ама рядко ги поливаме,но взеха да се показват и скоро ще ядем домати /без колците/ :lol: :lol: :lol: А бе,станах си селянче.Остана да взема едно прасе и няколко телета,та преди нова година да им тегля ножа и да напълня фризера с мръвка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Е,нека съм селянин,от града избягах и станах селянче а Румци се ебава,от селянин,взе да се прави на гражданин,и ще ми яде дедовия :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Д-р Флекс написа:О, нямаш и идея, кво ше ни бъде хубаво... :D
Помниш ли кви убави времена беа? :lol:
Те, преди малко седим пред риболовния магазин, минава Рено Клио, джамовете свалени, вътре реват некви гърла, в ритъма на няква песен...."РА хххх ХХ". Явно търсеха ендекато на културата! :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”