Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Честит ти празник Докторе,то точно щото е празник и да можеме по-дълго време и винаги да се празнува не бих се учудил ако Турция влезе в ЕС да ни го отменят празника....ако Турция влезе в ЕС тогава цяла Европа ще разбере какво значи ама верно криза ще ги разчекнат това за 1 година ще стане най богатата страна в света,темата си е актуална,не може да изстискваш хората за всичко и да очакваш да са доволни,див капитализъм,ела си купи кола на изплащане ела си купи апартамент ето готово ама нямаш пари ама веднага кредит разбира се важното е да си доволен и никога да не си видиш заплатата чиста следващите 30 години и да не смееш да мръднеш и да искаш щото имаш кредит,ебати ужаса,през тва време се сменят касовите апарати номерата на колите,личните карти и кви ли не изисквания,ако пък някой е натрупал пари и си ги къта заради лихвен процент ще ги вкара в некоя банка и тя като тресне го духа пак щото изплащат до 100 хиляди,с другото гориш,и не може да останат пари хората да работят с тях да се развива икономиката,овце за доене послушни и наведени и без да имат избор ако си обичат страната и искат да останат тук,законтите си ги пишат как им е изгодно на определен кръг хора е четох горната тема за горивата за газта е същтата работа разпределение на пазара и ползите от него с закон.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Глей са, тва с кредитите е доста трънлива тема у нас. Апартамента ми, който знаеш, бе изплатен за 25 г. - държавен кредит. За къщето си в Сливница, което беше 30 бона, синът взе кредит, по еднто време само лихвите му бяха 800 лв. А той получаваше 3, после 2, 1 бона и накрая стана и безработен...Наложи се да продам една гарсониера, за да го подпра с 30 бона и да се оправи...Мен от малък са ми набивали в главата заем да не взимам и да не давам...Е, давах и сега дори имам длъжници...УСА са страната с най-голям външен дълг открай време, но са най-проспериращата. Яхнал този дълг Рейгън успя да скапе Великата Съветска страна, вкарвайки я в спиралата на въоръжаването...Те и сага се напъват да си мерят пишките и да дрънкат оръжия, вместо да се опитват да си нахранят народа и да му цръцнат дозата водчица - колко й трябва на руската душа...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Не бе Док,все повече неща има по магазините и все повече карат хората по всевъзможен начин да ги притежават и колкото повече го искат толкова по-скъпо става,в Монтана един апартамент е 30 ка а тука е 120 ка,и там цимента е същтите пари и метала и работата,нали от там идват работниците по строежите,първо си го плащаш двойно та да има едни 60 000 лв за строителната фирма и после като теглиш кредит за 30 години още 120 000 лв да има за банката та да пребъде понеже е много богат българина и има едни излишни 200 000 лв за да притежава въздуха между 4 стени с квадратура 60 кв м ,от там хората масово нямат пари истискват ги години наред и това е в почти всеки бранш,тва за международните кредити е много различно,от как свят светува е ясно на държавниците че не може без компромиси и ако трябва векове наред или завинаги ще има страни с дълг някой към някой,по добре някой да ти дължи пари и да се съобразява с твойте искания и да се договаряте от колкото да няма разбирателство то така не може да се завърти изобщо икономическото колело защото не се знае къде какви катаклизми и гладни години и войни ще настъпят в някоя страна,ако съседните страни я оставят да умре от глад това значи разходи за тях и то огромни,-за това има дипломати и политици тези неща да се договарят,ако ние имаме жито а румънците нямат ще има дадеме да оцелеят но ако сме в лоши отношения с сърбите и те се дърпат да ни дадат сръбски воблери за риболов а имат заем към румънците за нови Дачии те ще ги натиснат да ни дадат воблери за да оцелееме всички през вековете и това ще се повтаря докато има хора по света и държави и така съществува и света,ако видиш как е построено едно село ще видиш много проста схема как оцеляват страните,в едно село от 100 човека има 20 който са сериозни и разбират и имат определена професия и възможности,другите селяни ги нямат,за да оцелят всичките си помагат,когато един има трактор отива и оре на другите с който се разбира,другия е лекар и съответно връща услугата когато се налага,ако има някой който няма нищо но някой друг го изпрати да му се свърши работа при някой човек оня ще не ще гледа да му я свърши защото знае че утре почука ли за нещо ще стане,тоест има някой по силни който се разбират по между си не си пречат имат си доверие с годините и крепят слабите и съответно слабите ги теглят ако има някакъв стрес за нещо,така всички оцеляват,знае се че някой по-беден дължи на някой 1 тон жито за некоя зима ама е беден и не може да го върне или па някой дължи некоя овца или кон на некой тя е умрела и не я продал или разменил за нещо и изпада в дълг,ма като го знаят че е сериозен и не е нарочно не го карат да връща а когато може,ето ти пример Сърбия скачаха рипаха оп клекнаха,Македония същтата работа ама искаме независимост добре готово бъдете мир да има,ама искаме е като искате ще давате,Рейгън ми е любимият щатски президент,по негово време са изцепките за въоражаването и бума на ракетите Пършинг и Ланкастър,не ги е скапал изобщо с нищо а въоражаването е от времето на Сталин още 40 години преди Рейгън,целият им технически прогрес е от времето на Сталин,а преди Рейгън още преди него Кенеди се боричкаше с подводниците с руснаците за Куба и си поставяха ултиматуми,студена война и какво ли не беше,исторически вече няколко пъти руснаците прибират по родните им места на кой ли не армията а иначе всичко е било ясно и начертано края е бил известен да ама не,много трябва да си тъп и да си си повярвал че страна която граничи с 20 държави и толкова голяма че от едната страна изгрява слънцето а от другата залязва ще може да я сгазиш,та нема как да си е Русия си е център на православието нито ние нито кой и да е християнин ще посегне колкото и да ни ръчкат евро партньорите ни който са и католици и протестанти и кви ли не,само ВВС на Русия е колкото цялата ни Полиция и военните с подържащите служби,едва ли ще им свърши и нафтата за танковете ако им се вози по Европа.....имам познат баровец ходил е на всякъде и преди 15 години ходи по Русия и Москва и се е разхождал и ми каза Румене почувствах се като мравка като нищожество това не може да се опише ....за дозите водчици още как стъпи Путин на власт направи призив към всички производители и всякакви който продават и произвеждат алкохол че се трови масово мирното население с ментета,после призова да изчакат и да се спре изтичането на руски мозъци в чужбина,народа го хранят когато е послушен,имам познати руснаци с годините но никой не е алкохолик даже са в чудесно здраве,за жените им съм съгласен че са палави и красиви мечта на всеки мъж.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Хм...Ти си за у Плямпаменто... :D :tup: :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Докторе ползвай намалението сега и греби от извора на познанието с пълни шепи....скоро почвам градина и тн задачки каквото позволява здравето и си чатиме на есен после,надявам се...не искам да си правя дългосрочни планове че природата ми зашлеви доста шамари с здравето,между другото съм на диета и за сега отслабвам,и искам да ми стане режим на хранене и за на пред,то няма за къде вече ударих 168 кг и почвам надолу,само да не се върна към тавите с пиците и пържолите щото това ще ме довърши с сигурност,нали знаеш човек като изпати тогава поумнява рязко ама тоя дето е бил умен се учи от първата си грешка,има хора дето изпатят но си казва това е временно просто е станало така за момента и пак си продължава по старому и докато се усети е станало късно,поликлиниките и болниците са местата където хората поумняват без да ходят на лекции и на училище,на улицата всички са различни а там всички са еднакви,тогава на тези мероприятия всички се сещат за миналото си колко цигари са изпушили колко литра алкохол на седмица са пиели,колко са преяждали и на какво са подлагали тялото си и сега как то им го връща с лихвите,гледам ги хората от толкова години и не мога да се начудя,трупат всичко което могат да си позволят на промоция иска да събере в една количка да натрупа всичко което има в супермаркета и накрая идва и вика-и то 150 лева оставих ми то парите нямат стойност бе той купил 75 продукта 3/4 от който въглехидрати и химикалки боя за вълна картофено и царевично нишесте и сокове с подсладители и есенция и вода и тумбирани меса и инжектирани пилета и кашкавал дето не може да си задържи формата и масло дето не се разваля месеци в хладилника,ми то ти един багажник с храна да изяждаш на седмица няма да ти стигне пак ще си гладен то няма какво да ти засити организма удря те инсулиновият глад,и само ги зомбират с листовки по пощите с промоции на химикалки да се уригваш на BASF после след закуска и след 5 години потребление на промоции като си видиш показателите при изследвания на кръв да ти призлее ,не мога да повярвам че въпреки че има толкова информация за здравословен живот по нета не им дреме и продължават да четат етикети какво пише на тях,нема да ти напише кратко и ясно -спирт разреден с вода с есенция а щи напише-уйски с специален дестиллат отлежал в специални дъбови бъчви заключен в стая с строг режим на достъп и специално за теб днес е твоят единствен шанс у животу ти да опиташ този елексир и да се превъзнасяш как пиеш спирт от 3 лв литъра с есенция ама литъра а разреден на 40 градуса е 1.20 литъра ,можеш и да се снимаш и за Фейсбука за престиж как тънеш в разкош,хората не знаят и не се замислят дори колко струва производствената цена на даден продукт и как по магазините има промоция от къде идва като магазина е на загуба и този който я прави също,да го духат потребителите е тва се получава бъдете гладни по добре си яжте хартията от листовките от колкото промоцийте,правило номер 1 за потребителите видиш ли некъде регион Пловдив внимавай очаквай неочакваното,там златото блести по друг начин и нищо не е такова каквото изглежда,ония са факири на цена на качество каквото искаш това щи даде даже ще те е яд че толкова късно си разбрал за тоя човек,не съм виждал по големи и добри измамници от пловдивчани и по добри търговци с изтънчени маниери и да те опипват леко да те подбутват в посоката която искат но да не личи че те бута на дясно а ти мислиш че е ляво,не знам с кво се хранят с лисици ли обаче е страшно.,не съм виждал некъде толкова ментета в всяка една сфера на куп,първият Макдоналдс в България е в Пловдив....
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

къде е оня бе 2 метра ай ти глупост врачанският символ на Горна Баня,м?и оня Ивко Зъбливко Хапливко с бъркачевските домати и кленовете по барите,възмажаха ли тия кво стана живи ли са,са се сетих викам чакай да ги проконтролирам тия изклесяци преди празниците,белким некой е окуцел от тех и се е върнал на село на родното място.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Зимният сезон да се счита за открит, дейба! :lol:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

изпокрили са се,срама е тежко бреме...тука обаче вече втора година ми прави впечатление че се кара по-добре в София,вече се изчакват горе долу е по-добре,само тия с табелите СО са трагедия и всичките зад Околовръстното,но си продължават с кривите фейсове и чалгата,оня ден една паркира до мене ма дива селянка по БДС,с едно ауди а3 е с кво да е,една безумна чалга хвърчаха от колоните разбити сърца от фаровете на аудито течаха сълзи,оная беше с прическата на Чобака от междузвезни войни и се беше нагримирала като бухал,некога по селските рейсове Чавдар имаше такива руси гърли изпъчени на пред по потник с неква крива усмивка тип "това съм аз желаеш ме нали" от долу с автограф на календара,абе нещо страшно беше взела по нещо от всяка петилетка от последните 30 години на зад,а ако си я представиш да не е тунингована с кита по нея и с тия прически и тъпото виене на маанета от колата ми тя си става,ама не може требе да си див да се котираш,то като рекламите брате нещо което въобще не е така ти се представя да е така,то като гледаш само реклами не излизаш от Фейсбук и гледаш само Планета си ставаш бот на нашето време.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа: Чет Дек 12, 2019 19:53 Зимният сезон да се счита за открит, дейба! :lol:
уинтер ис коминг батенце...всичко ми е ясно у живото как са наредени звездите как се върти земята,отделно нали аз съм измислил целата философия у животу на Столицата,на учените от БАН нещо като не им е ясно ми звънят отивам давам една конференция обяснявам им кое как е да знаят кво да учат и пишат проверявам им домашните и си тръгвам,обаче Флекси едно не разбирам,в времената когато можеше да пробиеш с тоя снажен ръст що не се записа да тренираш борба,щеше да си страшилище батенце,е са можеше да си с Есовица 8 ели па мергел с 2 бурии от зад да светиш на баровия как те видат просяците по сфетофарите да се окичат по тебе да не може да се види колата каква е докато тръгне като журналисти на интервю да те полазят,си живееш по Драгалевци и ще си ходиш на пазар в Фантастико с златен ланец и по анцунг Адидас,щи идват на "свиждане" събота и неделя Г-класи с по некой кривак вътре с запомнящ се прякор си атракция за съседите и малолетните златотърсачки се оглеждат в тебе и може да лизгаш по пръта некоя секи викенд,а ти?можеше и язовирче да си имаш по стар мутренси обичай,да се плацикаш на кея да си глиганееш и да се мотат около тебе 25 годишни кръшни с силиконови джуки с татусчета на кръста плетеници и розички около хралупите и да им прозират камилските лапи,пропиля си живота с тия финанси зор да носиш риза и вратовръзка те дават по телевизията да местиш числа и цифри,ей го то само жените като те загледат то пръстите са ти като двуделна Рапала Магнум милата ще получи душевен и всякакъв полов оргазъм като те гледа 2 минути,не бе не можеше да си ебати чука сега -ги въртиш у главите сите-както казваше Юри Галев бог да го прости,не знам и аз жалко...
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Д-р Флекс »

Ех, Румка, да бех знаел 1976а какво има да става 1990а, да те бех послушал... Щях обаче сега да си чатя не с теб, Санде и Бейбиту в Манията, а с Миро Крушата, Илийката, Васко и Жоро, Галевия ... опа, тия всичките ги няма вече на този свят, какви ги говоря и аз! :roll:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

за мен Галевия беше номер 1,страшен модел,ех Флекси много си черноглед батенце,The legends never die....ма па можеше и да не е така,е виж всичките бивши ченгета муцуни са живи щастливи и доволни от живота,"държавата" ги спаси защото бяха послушни и с по-тих стил на работа,е малко ги стряскат за пред хората от време на време с някое дело или жълт компромат ма толкова,как и да е де просто щеше да си голем гъзар у некоя Ге-класа и да висат ланци от тебе да си у татиуровки целият като селска спирка с некролози и некое нацупкано свежо и розовко мацоранче да го чегърташ по крачето с пръсче като сменяш скоростите,не бе мислим че щеше да си хит знам ли и щеше да ти е интересен живота не да скучаеш с мене или Бейбиту по форума,требе да фана да му звънна че...не сме се чували отдавна жилав е ама...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

Мдаммм...Зимата доде :mrgreen: Това му е единственият недостатък на спининга - остава ни само да си чешем езиците и да мастурбираме с примамки, влакна и квот се сетите...А като бях плувкар баш сега излизаха тупалките кефали по 2+ кг. по Струма, та чак до март. Е, вярно, мръзнеш като Вакарелски спирач, ама по мръкнало ти треснат 3-4-5, извасиш 1-2 и ти стане тооопло на душата. После в къщи имаш време хептен да се досгрееш, че рано се стъмва...А и мацките зеха да не ме вълнуват, пък станаха лесни...Предсавете си обява в некой форум от "ония" - софиянец с вана предлага незабравими изживявания на млади перничанки - ежедневно, не повече от две наведнъж...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от RUNNING WILD »

Бейбиту носи се слух че некоги много си къркал като си одил за риба,злите езици говорят че у 9.30 на съзтезания си бил на руско обущарче,пък и квато си заядлица си представям кво е било как са те изтърпели не знам,абе се ходи ама не с преспиване и палатки че застуде не и с много багаж в колата,тая година не знам дали ще легнат рибите изобщо в големите водоеми,на Искъра му трябват 40 дена да изстине водата,щуките са неоткриваеми на тия места къде скиторя сега,ще сменям местата май,се стегат празниците кой на къде види и му понася това ще е,гледам още продават елхи по пазарите,селска работа,за кво ги режат тия дървета ебати тъпотията,зимаш едно декоративно или садиш пред блока и го кичиш и това е,е тва трбява да се забрани според мен,бех в една пицария и нахлу некъв глухонем от тия къде оставят сувенири на масата и картичка да ги подпомагаш финансово и си клъвнах от него един много бесен снежен човек с батерия свети и мига та тва ще ми е забавлението,иначе се събираме тайфата ще требе да се пазарува и готви обичайната истерия,ма се лигавиме много де то и такива дни трябва да има да разпусне народа.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от babydoctor »

..Носят се слухове,
че ще бъдат забранени всички слухове.
Не вярвайте на тези слухове,
това са само слухове.../В. Висоцки/
Абе от 82-ра, когато се уволних, никой не ме е виждал подпийнал, камо ли пиян. А и преди, като ми дойдеше в повече, просто се тръшвах на най-близкото легло и заспивах...Да, на последните състезания имах залитания и падания, вече ме беше подкарало заболяването. Е, сега вече не ставам, та няма и накъде да падам, кодапраиш...Пък ти си ме виждал във всеки момент от деня и то вкъщи, където освен да поркам друго няма за правене...Що се отнася до елхите и аз отдавна съм против това варварство. Ама били специално за това отглеждани. Ами специално ги разсади на някой гол баир, които стават вссе повече...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от ivo Vratsa »

Руци, жив ли си бе, деа таа работа? :fish1:
Спининг клуб "Абичи"
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”