Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
Димитър Тодоров
дал Браво: 411 пъти
получил Браво: 860 пъти

Re: Не издържам психически (28+)

Мнение от Димитър Тодоров »

И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !

quietriot
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 153 пъти

Мнение от quietriot »

babydoctor написа:
Нед Дек 22, 2019 11:15
..Носят се слухове,
че ще бъдат забранени всички слухове.
Не вярвайте на тези слухове,
това са само слухове.../В. Висоцки/
Абе от 82-ра, когато се уволних, никой не ме е виждал подпийнал, камо ли пиян. А и преди, като ми дойдеше в повече, просто се тръшвах на най-близкото легло и заспивах...Да, на последните състезания имах залитания и падания, вече ме беше подкарало заболяването. Е, сега вече не ставам, та няма и накъде да падам, кодапраиш...Пък ти си ме виждал във всеки момент от деня и то вкъщи, където освен да поркам друго няма за правене...Що се отнася до елхите и аз отдавна съм против това варварство. Ама били специално за това отглеждани. Ами специално ги разсади на някой гол баир, които стават вссе повече...
Че ти тука не изтрезня бре :)
на другия ден те намерих на обед да лазиш на паркинга между колите .......
28082010019.jpg
28082010019.jpg (275.61 KiB) Преглеждано 1068 пъти

Аватар
babydoctor
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Е...ходи обяснявай, че нямаш сестра...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???

RUNNING WILD
Риболов: САМО Я ГИ ЛОВИМ
дал Браво: 1 път
получил Браво: 57 пъти

Мнение от RUNNING WILD »

ivo Vratsa написа:
Вто Фев 25, 2020 9:38
Руци, жив ли си бе, деа таа работа? :fish1:
а неа,мръдам да го еба нема ми расте дръво нади глъвътъ колко и да ти се сака,оди ли на барата да ги тепеш пустиняк пус,кой тегли надписа на табелата -Но мога без теб Суши?му изсъаанат дрейте на гръбо...ората слагаа табеле едно време и знака СТОП не е да си печеш чушки на двора на него а сеги ги драскат.
ACHTUNG!!! ORKI RAUS!!! Расте но не старее....Войни от югоизток столичани срещу простотията- София на Софиянците.

Аватар
PAMPASA
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 74 пъти

Мнение от PAMPASA »

Румене , Честит рожден ден !

Жив и здрав !
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......

RUNNING WILD

Мнение от RUNNING WILD »

PAMPASA написа:
Съб Апр 11, 2020 16:10
Румене , Честит рожден ден !

Жив и здрав !
[/quote

ей банда тенкс,даже съм остлабнал и поумнял,верно ти казвам още по-мъдър от преди направо пращя.
ACHTUNG!!! ORKI RAUS!!! Расте но не старее....Войни от югоизток столичани срещу простотията- София на Софиянците.

RUNNING WILD

Мнение от RUNNING WILD »

абе ходим по язовирите да тревожим рибките,на Шарково пълно с фрикове от към гората,нощем тонколони и кючеци на припадък,на Ивайловград пълно с боклуци по бреговете,реката ги била носела?е носи и стъкла ли,всеки път правя оборка ,последният път ме бяха улеснили защото си бяха бъркали захранка в леген и го бяха заебали та го напълних с боклуци,мазало е от консервички царевица от стъкла изпити бутилки пликчета кутий цигарки и кво се сетиш,на тъпите селяни и граждани не им ли идва акъла че утре ще го гази това а някой и пият такава вода,ебати мисленето и действията,хора на 60 години дето трябва да са за пример ги правят тия неща,децата къде подрастват са много по-читави и пазят,истинската пиянска компания е от 6 човека видиш ли 6 ма на едно място това е дрийм тима требе да знаеш че това са спиртници цел ден че е цоко боко и грачене,обикновенно са с 3 коли 3 ма в едната двама в другата и в 3 тата е сам,бех на Сруден Кладенец от към село Звезделина,целят залив е в стъкла ???сторошени бутилки за късмет и от скука колко искаш,само на Боклуците на Жребчево има повече,2 дена дъжд и вечерта некъв почна да вие нещо е имало празник некъв ли е кво е ма не се търпи,койтотите на Стамболийски в 9 вечер вият така ма оня ги поцепва брате,2 дена дъжд дръж масата с пържолите да не падне игра с вилицата по цел ден тропане по масата и дим от газовият котлон и оня от горе каза свиньо не ме кефиш средняк за тебе нема да има рибка си напълниш дебелият търбух,после през Хасково на всеки ъгъл има баничарница брате то си е национална кухня това там та се запасих за из път и беж към родната София,ма по Южна България е друго де нема такива простотии и хората са по разбрани къде къде спрямо Северозападна,винаги съм казвал че за мен хубавото започва от Пазарджик на долу.

RUNNING WILD

Мнение от RUNNING WILD »

Жорката от Враца си хванал богата жена. Искал да я впечатли и я води в тузарски ресторант. На съседната маса седи Митко Бербатов. Изчакал Жорката жена си да отиде в тоалетната и отива при Бербатов:
- Миткооо, Я съм ти най-големия фен баце. Мола Ти са за една услуга. Кат се върне мойта, мини през нашта маса и ма поздрави сака че сме стари приятеле!
Бербатов се съгласил. След 5 мин жената се върнала. В този момент Митко Бербатов станал и отишъл при Жорката:
- Еее Жорка, кво става бе човек? Как си? Добре ли си? Къде се изгуби?
Жорката го погледнал презрително и рекъл:
- Бегай оттук щи е'а майката !!!

Аватар
sandista
Риболов: Spinning
дал Браво: 78 пъти
получил Браво: 128 пъти

Мнение от sandista »

Тру стори!

п.с. Жив ли си бе, умрелеа?
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!

Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”