Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Разправят, че не всичко било риболов.
Заключено

За или против тютюнопушенето сте по заведенията ?????

Анкетата свършва на Вто Яну 15, 2013 17:25

Аз съм против да се пуши
101
53%
Аз съм "за" да се пуши
88
47%
 
Общо гласове: 189

LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от LVitchev »

Понеже от известно време се дръгнем,трябва ли да се пуши в заведенията или не,реших да видя,колко сме пушачите и колко са НЕ-пушачите тук.Може би трябваше да е по друг начин написан въпроса.... Удобрявате ли насилственото налагане на забрана да не се пуши на общественни места ??? Ама няма да се занимавам с политика,просто ми е интересно да видим,колко човека са за и колко против. :mrgreen: :lol: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от Майстор Саки »

Темата остава отворена единствено заради анкетата!

Ако имаше нужда от още коментари, нямаше да заключа онази с 15-те страници преливане от пусто в празно...

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
macaka
Мнения: 523
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 17:30
получил Браво: 2 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от macaka »

И ко ся,отивам аз с Католика и Тапета на кръчма и
единия има в джоба 2кут.цигари ,а пък другио 3./демек страстни пушачи/ Аз пък съм непушач, и кво, седим си в различни зали и си прайм муабет :lol: :lol:
И къ, че стане тва....
Още една безумица ,в нашта мила родина :o :shock:
vyrhara
Мнения: 249
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 15:56

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от vyrhara »

Тия утрепки които пушат по 25 цигари за 1 вечер ВЪТРЕ
в заведението са за разстрел- трибунал- до стената -
и рап с картечницата...
враг народа- умирай, сволоч!
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 32 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от Markony »

Майстор Саки написа:Темата остава отворена единствено заради анкетата!

Ако имаше нужда от още коментари, нямаше да заключа онази с 15-те страници преливане от пусто в празно...
Ей преди да ми триеш мнението помисли с модераторския си плосък мозък, че не е зададена още една възможност, която дава право на всички хора да изберът какво заведение да посетят!
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
kibik
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 0:43
Местоположение: Spain

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от kibik »

Аз преди 4години спрях цигарите,и да се включа и аз в темата като бивш пушач и настоящ не-пушач (като по никакъв начин не ми пречат пушачите) .Не съм човек на крайностите и насилието,та затова дали трябва да се пуши или не в заведенията се налага със закон от целия Е.С.(и дали този закон е правилен,е друга бира) не ви е виновен нито Бойко нито никой от управниците специално за това.
И в Испания като го приеха преди 4-5 години,много изпаднаха в истерия,че ще си затворят заведенията за това че не може да се пуши,викаха,псуваха чупеха машини за цигари и им мина :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=6WwZdZaLu5I" onclick="window.open(this.href);return false;
и какво от всичко това,едно нищо ...абе те пречупиха 47 000 000 държава и забраниха пушенето,че кой ще се замисли за 7-8 000 000 българи :wink:
Като дойдох в Испания преди 12г се пушеше в болници,магазини,молове...абе навсякъде :fish6:
Не знам кога българина ще се научи да спазва законите,или винаги ще хитрува и ще се мъчи да ги плюе и заобикаля :twisted:
Последно промяна от kibik на Нед Дек 16, 2012 22:24, променено общо 1 път.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от maranzika »

И аз все още не мога да разбера какво има да коментираме действащ закон...Ами така е прието и трябва да го спазваме...
LVitchev писа по-рано:
не-пушачите се броят на пръсти,а е простотия да забраниш на 100 човека нещо,защото на трима не им харесвало
Любо,нещо сметката не излиза.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Сега да не си го изкараш на мене..... :wink: Аз също съм БИВШ пушач,и пушачите не ми пречат по никакъв начин.....
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от Павел Иванов »

За естествено :D

kibik , да те попитам ? В момента в Испания случайно да има едни такива заведения на които отпред да виси табела :
В заведението се пуши .
Забранен достъпа на лица под 12г.
Та също така да попитам в тия заведения покрай Еврото и Мундиалето дали може да влезнеш ако не си си запазил место от преди месец :roll:

Вирхи , научи накрая жена ти да плете бре :lol: Помня още от как угре , първо в другият форум , че това ти беше голям проблем :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от Павел Иванов на Нед Дек 16, 2012 22:37, променено общо 1 път.
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
stefar33
Мнения: 500
Регистриран на: Пон Яну 10, 2011 21:16
Риболов: джиг,спининг,тролинг
Местоположение: gabrovo
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 106 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от stefar33 »

ЗА свободата хората да си доставят удоволствието на местата които са създадени специално за това.Кафето с цигара е удоволствие!

А за тези които ще живеем без дим има други зали.
Аз съм непушач но уважавам правото на свобода в избора на живот.


:roll:
П.С. Е, имам и кафене в Мол....
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от Коце »

stefar33 написа: П.С. Е, имам и кафене в Мол....
Габровския ли? :)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
kibik
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 0:43
Местоположение: Spain

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от kibik »

Павел Иванов написа: kibik , да те попитам ? В момента в Испания случайно да има едни такива заведения на които отпред да виси табела :
В заведението се пуши .
Забранен достъпа на лица под 12г.
Тц,няма такива филми :wink: мъчиха се да шъкалкавят като правеха нещо от сорта"клубове за пушачи" и в същото време си бяха и барове,но там обикновено се събираха изпадняци да пушат марихуана и на бързо фалираха.
Коства много на човек да свикне,ама става и до сега жертви няма :D
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от Павел Иванов »

Явно бъркам островите със същинската Испания , сорри :oops: Инак ми е направило впечатление че там все още си ги има а и добре работят :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от LVitchev »

Павел Иванов написа:Явно бъркам островите със същинската Испания , сорри :oops: Инак ми е направило впечатление че там все още си ги има а и добре работят :wink:
Павле,тия ще докарат от девет морета вода и пак жаден ще те оставят :lol: :lol: :lol: Ти му говориш че има заведения с табелки на които е обозначено че се пуши,той ти вика - фалираха,щото наркомани се събирали :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Те ако са наркомани и там си пушат,с армиата немогат да ги изгонят,камо ли да фалира заведението :lol: :lol: :lol: Ама,остави,ние не сме излизали от България,мамка му,кви цървули сме да спорим с европейци :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fish15:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от MapuaH »

Аз съм твърдо ПРОТИВ !!!
Само един пример - ако съм с лапетата и на някой му се пуши зверски той ли трябва да излезе на студа отвън да изпъши цигарата или трябва аз с двете деца да изляза ? :)

Поздрави :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Анкета за или против пушенето в ЗАВЕДЕНИЯТА

Мнение от Хариус »

Майстор Саки написа:Темата остава отворена единствено заради анкетата!

Ако имаше нужда от още коментари, нямаше да заключа онази с 15-те страници преливане от пусто в празно...
В тази връзка бих дал един добронамерен съвет. Това все пак е ОФФ раздел, постоянното заключване на теми не е добра идея, защото спама се премества по другите теми и раздели. Между другото това важи в пълна сила и за останалите подфоруми. Оставете хората да си се изпокарат /щом ги влече/, да си кажат приказката, и рано или късно сами ще се укротят.

Иначе гласувах против в тази анкета, не защото с нещо ми пречи дима /и аз съм бивш пушач/, а защото като изляза от такова заведение след това целия смърдя на умрели лебеди...ей това не ми понася.
Заключено

Обратно към “РиболОФФ”