Къде са ми нещата?

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от Marco Polo »

Вичев, а вие сте портаджия! :lol: :evil: :lol:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от hobby »

LVitchev написа:
nina написа:Телескопчето ти е в мен, защото ти сам, по собствена воля си го забрави в колата ми :lol: :lol: :lol: :lol: :fish4:
Нинче,той нарочно е оставил телескопчето бе,да му отидеш на гости за да му го върнеш :wink: :wink: :wink: Марко,голяма маймуна си ти,забравил бил :mrgreen: :lol: :wink:
Да се нада! Аз Нина я чакам 3 години да си удържи на думата ама...
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от hobby »

Апропо... Марко толкова съм завличан, друже,... С какво ли не: най-вече с пари и книги. Особено много ме е яд за някой книги, които са редки, намират се трудно и сега не ми се дават трицифрени суми за да си ги възстановя. Но и аз давам и рядко помня - точно щото разчитам на отговорност.
А забелязал ли си, че някой като се осере пред тебе и после го отиграва не с извинение и добронамереност а с дистанциране, отчуждение и негативизъм...
Ще ти разкажа един смешен случай. Преди време в "мутренските" години, влизам в тоалетната на бара в един хотел в центъра и с най-голяма изненада познавам в пикаещия пред мене човек с който сме били в една детска градина. Преди 35 години, човече! И се сещам, че на тоя мискинин му бях дал едно червено ЖЕЛЕЗНО ферари, дето ми го бяха купили от култовия 1001 стоки срещу ловния магазин на Патриарха. И аз с целия си акъл му викам: Абе, Димо, ти да имаш да ми даваш едно червено ферари?! Оня му секна пикаенето и седи и не смее да се обърне. Ръцете му на пишката и ни мък - ни гък... После се обърна главата(горната)към мене гледа ме секунда-две и ме позна. Вика: "абе, човек, вече се виждах с куршум в тила. Това няма да го забравя докато съм жив."
Както ти каза, едно време като ми видя "проектилите" в торса, и на "тоа работата му не е чиста"... :lol:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от RUNNING WILD »

всеки са го палили с пари малко или много всеки го хапе,и аз избягвам да давам щото решаваш в уречен час да ходя за риба и се спъвам сам после,котви за лодка дай ми та дай ми,яж му главата 1 месец после,накрая ходи си ги земи от гаража при бате некой си там са нещата там разтоварихме багажа,дай ми кофа за рибки с вътрешна решетъчна и цапало да ходя на Доспат да си наловя стръв,ето ти и яж му главата,вика ме до тях да ми ги даде паля колата и той рови и ме гледа умно,ама аз не ти ли ги дадох ми то ги няма аз съм ги забравил там...не ме е яд ама италианска кофа мека от едно време ползвам я от 1999та година толкова години 1 път да я дам и край,дай ми хладилна чанта че сме на една вила и пътуваме после ееееееее тя остана на вилата аз ще му кажа като ходи другият път да я вземе....кажи му от гробищата да ви вземе всичките...ключ за акумолатор номер 10 имаш ли имам,ама ела до мене че сме свалили акумолатора,айде пали и там,една неделя ми дотрябва звъня че няма от къде да взема да купя в неделя ела ми донеси ключа че се сетих че е в тебе-абе бате сега ли земи от некой аре после...преди 4 години отиваме на Йовковци ама ни трябва една въдица блеснарка дай ни,викам им нема да стане ясно ми е кво ще стане,не бе ти луд ли си кво като не знаят д аловят риба те от лодката...тоя дето ме врънка да дам си даде неговата и я изпуснаха в Йовковци с се макарата блеснарката а макарата беше титаниева Джим Хил а блеснарката подарък от мене,ви като койот че я даде,вика прав си после,яд ме е че се спъваш сам така заради некви мурдари дето не знаят стойността на думите и постъпките си,давам цигари и запалка и простотия това е писна ми да се оправят като ти трябва нещо оди си го купи ама дай да си услужим па услужи си с уя ми ако искаш немам и дал съм го на некой ако знае че имам и това е.ама кога че ти го върне ходи го земи ми го дай човека е на село и той го е дал не некой като се върне че му кажем и аде въз курец...си ебеме номерата шопски
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от Коце »

...е за тва, който ме знае - повече от 10 лв на заем, на приятел, не давам! Толкова е едно такси от центъра до точка Х в градо! :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от Marco Polo »

Отива Нане при Вуте.
- Вуте, бе да те помолим нещо..
- Думай, Нане.
- Бе да ми дадеш коньо и каруцата за утре...?
- Бе Нане, ти кажем че каруцата е счупена - не е счупена, ей го - подпрели сме се на нея, говорим си.. Ти кажем че коньо е болен - не е болен, ей го, припка по ливадата.. Бе я да земем едно компромисно решение - що си не е..еш ма..ата?
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от Julian_84 »

Marco Polo написа:Отива Нане при Вуте.
- Вуте, бе да те помолим нещо..
- Думай, Нане.
- Бе да ми дадеш коньо и каруцата за утре...?
- Бе Нане, ти кажем че каруцата е счупена - не е счупена, ей го - подпрели сме се на нея, говорим си.. Ти кажем че коньо е болен - не е болен, ей го, припка по ливадата.. Бе я да земем едно компромисно решение - що си не е..еш ма..ата?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от quietriot »

Затова е хубаво да си вещоман като мен, аз нещата не давам да ми ги пипат камо ли да ги ползва някой , в другия случай направо подарявам такива, които не ползвам и забравям за тях.

пари не коментирам, до 20 лв.
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от virbela1 »

Понеже темата е на Марко, та да ти река драги:
секогаш га додеш и сичко що поискаш - получаваш,
само нема да бараш бабата и жената......ясно :!:
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от Marco Polo »

Вирбелче, моята дума май все още значи нещо ;)
А за другото... Виж, щерка някоя ако има наблизо - нищо не обещавам! ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от КИРО »

virbela1 написа:...........само нема да бараш бабата и жената......ясно :!:
Ба си скръндзата...... :shock:
Аватар
Germana74
Мнения: 156
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 21:12

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от Germana74 »

Ми то въдиците са по верни от тяя другите елемянти...! :lol: :lol: :lol:
За бабата и жената винаги си имам ''параноично'' едно на ум. :roll: :wink:
Ужаст! :shock:
-То, аз не за мен, ти да съм добре!!!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Къде са ми нещата?

Мнение от babydoctor »

Коце написа:...е за тва, който ме знае - повече от 10 лв на заем, на приятел, не давам!
На приятели давам без проблем, на останалите - само прежалими суми. Санитарката, дето ни чисти кабинета в болницата всеки ден от 3-4 м. има да ми връща 5 лева. Е, добрата новина е, че повече няма да ми иска. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”