За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Анкетата свършва на Вто Май 07, 2013 17:46

ГЕРБ
50
33%
БСП
22
15%
ДПС
1
1%
АТАКА
26
17%
БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ
7
5%
ДСБ
2
1%
СДС
2
1%
ГОРД
1
1%
РЗС
0
Няма гласували
НФСБ
1
1%
НДСВ
0
Няма гласували
ДРУГИ
14
9%
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ
25
17%
 
Общо гласове: 151

Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от MapuaH »

Аз бих писал много, но не искам. Няма и смисъл.

Ще гласувам за бате ви Бойко, не за друго, а защото видях, че въпреки върлите грабежи, то и нещо се направи. Пътища, градинки, тротоари и т.н. Да не говорим, че е и по-чисто. Пътувам всеки ден, който ме познавам знае с какво се занимавам, и мога да констатирам само модернизиране. Факт ! Ебаси, като се сетя преди няколко години само какви пътища имахме ?!?!? Когато тръгвах на командировка за Пловдив да речем, минавах Перник, Дупница, Самоков и Ихтиман, за да не минавам по Околовръстното на София. Това беше малък АД. Мдам.... Примери много. Не са само пътищата, както казах. Мен това отчасти ме касае много и като всеки човек гледам да ми е комфортно във всеки аспект на живота. Дори и шибаната улица до кооперацията ни асвалтираха лятото...... Преди беше гробище.....

А за примерите с Швейцария - моля ви, недейте !!! Тук говорим за различни неща, за различни планети, различни галактики :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от sandista »

venci72 написа:
Атака- всеки гласувал за тия откачалки да се готви за етнически конфликт!
а що да си траеме ли ,набутаха мангалите по училищата извън малата ,аз не искам децата ми да учат с мангали,турците ,кой има претенций да е турчин да си сбира багажо и да оди у турция,не искам по националната теливизя да им слушам гнуснио език,не искам да има джамия у кюстендил,да си траем ли ,да не съм ненормален та да траем и да се примирявам с тия неща
Убаво! Че кой ги обича ромите и турците?
Ама не се прави така..не и 2013-та!
Да се вдигне българския народ,да иде да гласува и да видим дали ще наливат пари в ромите после!!!! Всичко е в нашите ръце, само дето не сме го осъзнали и си трайкаме да ни дупят ...
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от kita20008969 »

Даааааааааааа, така е.Гледам темата е видяна 782 пъти, гласували 70 човека, а теа дето пишем сме 15-20. Останалите сега са подхилват лекичко и си викат, ебаси глупаците!!!.
След изборите, ше викат, - Ебаси гадната държава. :wink: Еми това сме Българите.Дето викаше Въргала, като се роди дете, комшийте отиват да го видят и първата реакция е, - Не прилича много на баща си.......................
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от laplandetza »

:lol: :lol:
Е и, и всички Не цигани и турци да гласуват, какво от това! Няма да смените многобройни треморни ръчички дет държат реалната власт в БГ :mrgreen: Дори нема им накривите „дневния ред„ , сутрин ставане след 8,30 , лека физзарядка :mrgreen: , сутрешно аперативче :mrgreen: , делови обяд,или семейно хранене, пак с аперативче :mrgreen: , следобед почивка, дремка, късния следобед паак леко аперативче :mrgreen: , и/или „любовни„срещи :mrgreen: , рано вечер ..............., еееее най сетне стига с тея аперативчета, време е за нещо сериозно :lol: :lol:
Ама виж ако има некакви полуспонтани протести и некои от олигарсите „помогнат„ те да се умножат, в подходящия момент у место знамена може да държат калашници :mrgreen: Тогава работата е друга. Чувал съм има сред олигарсите некви дето имат по бистър поглед :mrgreen: ,нещат да са в реалноста на балканска кочина, та тея ако решат нещо,.......... да „свиркат„ както се казва :mrgreen: :mrgreen: :wink:
За по горното споменах , трябва ви общонационално движение да притиска морално и „психически„ алкохолнити полициомилиционерски главици :mrgreen: , да напишите нещо като втора конституция, къде всички „политици„ и ченгета им се наложи да вземат под внимание :mrgreen: :lol: Да , веднага видяхте сериозния проблем, как ще се направи такова движение, трудно, ........................да видим какво мислят Онея с по бистрия поглед :mrgreen: :mrgreen: .
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от kita20008969 »

http://www.youtube.com/watch?v=LkUP9AP1HYo" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от ЖоретО »

kita20008969 написа:Даааааааааааа, така е.Гледам темата е видяна 782 пъти, гласували 70 човека, а теа дето пишем сме 15-20.
Честно казано, не виждам какъв е смисъла от тази тема. Освен да се скараме пак :)

За мене е шокиращо, че при всичко случило се през последните години, и при това, че форумът ни е посещаван предимно от разумни хора , има 30 :shock: гласа за ГЕРБ?!
Живи и здрави, аз се записах, повече няма да пиша в тази тема.

Венсеремос! :D
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Itso »

Ами аз съм от тия, дето четат, ама нито пишат, нито гласуват :D
Чета, защото търся някой да ме убеди да гласувам за еди-кой си, но засега никой не е в състояние да ме убеди.А само да ме обърка :?
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от kita20008969 »

Как ни е управлявало правителството
на Станишев.Това е международен сайт за външните дългове на страните през
годините.Задайте например период 2002 до 2013г.
Ще видите много интересна крива.Дългът ни скача от 2006 до 2009 от 14милиарда на 38милиарда долара!!!
И те /БСП/ говорят за излишъци и икономически ръст.
Защо никой не говори за това ,че през последното им управление червените
заедно с ДПС и НДСВ са увеличили външният ни дълг с 24милиарда долара.
Сами можете да видите всички данни тук
http://www.tradingeconomics.com/bulgaria/external-debt" onclick="window.open(this.href);return false;
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от laplandetza »

:D :D
От много години се чудя, що нямате Истинска Комунистическа Партия в БГ :mrgreen: , странна работа, значи ли туй , че па от княжество Финландия трее да додиме :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 204 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от shaman »

Че всички крадат е ясно...
Ама да откраднеш и в логото на кампанията си - вече е доста нагло ;)


Изображение


:shock: :shock: :shock: :shock:
--------------
http://www.starividri.org
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Itso »

:lol: :lol: :lol:
Само не разбрах - сега тия звезди свалят ли ни ги или просто си ги виждаме посред бял ден :?:
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от sestrata »

Изображение

Едни звезди свалят, други рози... :lol:
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от LVitchev »

За сега,единствено АТАКА говори това,което е песен за ушите ми и това което искам да се случи.Искам изгонване на крадците,връщане на всичко раздадено на външни крадци в комбина с нашите,всичко да се върне в държавата.Искам затвор за всички крадци до един,които ни управляваха през последните 23 години и са доказани крадци !!! Искам съд на площада,да ги съди народа а не някакви продажни съдии,прокурори и т.н.Много ли искам ??? Всеки които не иска това,е болен и то от неизлечима болест,да отива на доктор.Дойдат ли БСП с ДПС,това ще е за последно,защото този път заемите ще надхвърлят 24 милиарда и ще надминем Гърците,те така са дърпали,дърпали,щракаха с пръсти и им го начукаха накрая.Сидеров на половина да направи това което говори,беряк версен :idea: Не си се представям да гласувам за Рерберите никога вече,защото мене не ме интересуват пътища,зали и пътища,децата ми не клйопат,а аз няма проблем да си ремонтирам колата,стига да има работа !!!!!Всички,освен да крадът от всичко и по много,нищо друго не са направили.При Герб =крадене и полицейщита,при БСП-ДПС = тоталто заробване със нови 40-50 мшлшарда заеми,тихо и мълком както са свикнали,от които повечето ще бъдат откраднати на мига.А честито ви после !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Д-р Флекс »

ЖоретО написа:
kita20008969 написа:Даааааааааааа, така е.Гледам темата е видяна 782 пъти, гласували 70 човека, а теа дето пишем сме 15-20.
Честно казано, не виждам какъв е смисъла от тази тема. Освен да се скараме пак :)

За мене е шокиращо, че при всичко случило се през последните години, и при това, че форумът ни е посещаван предимно от разумни хора , има 30 :shock: гласа за ГЕРБ?!
Живи и здрави, аз се записах, повече няма да пиша в тази тема.

Венсеремос! :D

Да благодарим на партийния активист открил темата! :idea: Ползата от нея е, че в 4-5 страници кристално ясно установяваш, кой от форумците какъв човек е в "живия живот". А това страшно помага!!!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”