За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Анкетата свършва на Вто Май 07, 2013 17:46

ГЕРБ
50
33%
БСП
22
15%
ДПС
1
1%
АТАКА
26
17%
БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ
7
5%
ДСБ
2
1%
СДС
2
1%
ГОРД
1
1%
РЗС
0
Няма гласували
НФСБ
1
1%
НДСВ
0
Няма гласували
ДРУГИ
14
9%
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ
25
17%
 
Общо гласове: 151

Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Вальо »

Уважаеми колеги,до изборите има месец и малко, вече ни заливат с всякакви социологически проучвания платени,манипулативни,често пъти и абсолютно смешни.Позволих си да направя тази анкета защото във форума са регистрирани близо 17000 човека от цялата страна,една трета от вас да си кажат мнението това е една супер представителна извадка.Нарочно сложих повече партии да има за всички а не да питаме само за 3-4,не съм сложил Гражданските движения от протестите но те станаха много а и там вече не знам кой-кой е.Можете да гласувате по веднъж,ако искатеслед като гласувате споделете за кого и защо сте гласували.Ще е интересно кой какво мисли или много вероятно да се изпокараме и да се намесват началниците,предвид това МОЛЯ ПРАВЕТЕ КОМЕНТАР САМО НА СОБСТВЕНОТО ГЛАСУВАНЕ.Държа да кажа че не членувам и не съм бил член на никоя партия и не съм заемал по висок пост от Домоуправител.Хайде да видим какво ще се получи :lol: :lol: :lol:
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от venci72 »

за атака ,принципно не требе да се гласува за никой а требе да излезне целио народ и да ги изпотепа сите айдуци, да ги избеси ,немога да повервам че па са същите ,народо требе да е ного зле ако пак гласува за тех ...се едни и същи..е а дтига вече и задължително да се напрай само с средно та да отпаднат мангалите ,,а па турците у никакъв случай да не гласуват ,тия с двойното гражданство или да идват от турция
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от kita20008969 »

ГЕРБ. Естествено заради Бойко. Знам, че е един от "тях", просто залагам на това, че е бил бодигард, и докато те ся яли, пили и вършели безобразия, е стоял от страни и няма начин да не ги е намразил поне толкова, колкото аз ги ненавиждам.(ако някой е пропуснал филма "Маргарит и Маргарита" горещо Ви го препоръчвам)
Иначе както винаги през тия 23 год. ще избираме от лошите, по-малко лошите.Подкрепям на 100% Venci 72 и ако бях на неговите години, сигурно щях да гласувам за Атака.Мисля, че към момента не е удачно да се гласува за малки партии и после да се размива отговорността в коалиции.И накрая ще споделя нещо, към което ще се върнем след изборите в тая тема.Имам странното и отвратително усещане, че май ще си имаме тоя път най-абсурдната коалиция, ГЕРБ - БСП.Всички други варианти водят до гражданска война, което, не знам дали ще е по лошо.ГЛАСУВАЙТЕ КОЛЕГИ!!!!!!! От "демокрацията"само това ни остана.
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от hobby »

Бойко е единствения, който за близо 25 години видях да върши нещо, различно от арогантното, безочливо и нагло ограбване на народ и държава на което бях свидетел през това време. Той ме мотивира да гласувам за първи път от 10 години. Гласувах за него от немай къде като протестен вот срещу коалицията ДПС-БСП управлявала България почти през цялото време от 89-та до сега. Този път ще гласувам абсолютно за него, а не против БСП и ДПС. Работата ми е свързана с обикаляне по разни села и паланки. Няколко години по един и същи пътища. Знам по какви пътища минавах преди четири години, знам по какви минавам сега. Не говоря за магистрали- говоря за мижави междуселски пътища. Знам какво беше В Добруджа там където ДПС владееше робовладелски в (най-същинския смисъл на думата!!!) хората, знам как сега има турски кметове от ГЕРБ и има пътища и училища в села където преди време се стигаше само с джип.
Имаше кураж да се изправи срещу руските енергийни интереси в България.
Рестриктивната му политика по отношение на доходите не допусна най-бедната страна в ЕС да стане още по-бедна и да стигнеме до фалит като Кипър и Гърция.
Стига толкова... За мен е достатъчно.

Едно от малкото лоши неща за управлението на ГЕРБ, които мога да кажа е, че удряйки по партийните фирми на ДПС, БСП и СДС на практика удари средния бизнес, защото друг бизнес в България просто нямаше.

Понеже е анкета не смятам да отговарям на никакви контра постове! Така разбирам нещата - така постъпвам!
Трябваше да се сложи лимит за дължината на постовете, щото и моя излезе дълъг, но сега като се появят ония с по две страници пост и ще стане тема от хиляда страници. :lol:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
iliev.ionko
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 10:13
Местоположение: ахелой
дал Браво: 17 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от iliev.ionko »

заключете темата докато е време..
Аватар
pezz
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Окт 03, 2010 18:31

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от pezz »

iliev.ionko написа:заключете темата докато е време..
Защо :?: :?: :?:
Аз пък съм върл противник на БСП и ДПС.
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от bai ves »

Атака или ще си анулирам бюлетината, на никого не вярвам вече. Видял съм и на Изток и на Запад, е такова нещо като тук няма нийде по света. :oops:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Павел Иванов »

Баси му и анкетата ! В нея са включени недоразумения като ГОРД ; РЗС ; НФСБ ; НДСВ и пр. , а "Глас народен" я няма :?
Е аз ще гласувам за нея щот много ме кефи как Светльо казва "скакауец" :idea:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от LVitchev »

Само Атака,само те единствани имаг желание и казват че ще направят това което иска народа:Съд и гонана на ЕРПтата и връщане на всичко заграбено на държавата.Всички други са люжци,Боко веднъж меизлъга,няма да има втори път :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Мънцата »

:D
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Вальо »

Ще гласувам за ГЕРБ.

До сега винаги съм гласувал за СДС и ДСБ но всяка партия си има време, дори и да минат бариерата какво ще зависи от 5-6човека ако пък не гласувам още по добре за партиите ще си разпределят гласовете служебно,всъщтност това е най добрия вариант за партиите- много малко хора да гласуват.
Ще гласувам за Бойко защото е единственият политик на който му се разбира какво иска да каже,построи магистрала,метро,зали,детски градини и т.н. строи човека не може да се отрече само това да остане от него пак добре .Успя засега да спре безумното заробване на децата ни с 20милиарда за Белене,тури пръст на безотчетноста на бензиностанциите и Нефтохима,свърза всички търговци с НАП.Няма ги вече Наглите,Килъри и всякакви интересни имена,вече не ме спират КАТ на пътя да ме питат"сега кво ще правиме" за щяло и нещяло.По негово време нямаше заменки не ни спряха еврофондове,разправи се със всички на момента от партията му които бяха заподозряни в далавера.Да не го хваля повече че ще хване уроки.

Разбира се имаше много грешки:живееме по бедно(което според мен не се дължи само на него а най вече на тоталната световна криза),забрани пушенето с което прееба много заведения,послуша Дянков и сложи данък лихва(не е проблем че ще ми вземе5-10л. годишно но беше абсолютно грешен ход от гледна точка на Пи-ар ).Няма достатъчно подготвени и честни хора за управленски кадри,не обеща миналата година да вдигне заплати,пенсии детски без значение с колко(то с много и не може)чисто популистки трябваше да обещае пък после той или следващите да му мислят,имаше и доста други глупости.

Алтернативите са:

Сергейчо Станишев-почти Бог-роден като Бог ,никога нищо не е работил освен Министър председател и шеф на партия,единствения комунистически Премиер който не е изгонен с камъни след 10ти,управлявал в златното време преди кризата а когато тя започна твърдеше че криза няма в България.Всички около него станаха Богове(разбирай милионери)-брат му,приятелката му,Румен Овч,пикаещия във фонтани и пиещия си кафе с Галеви,онази мила състрадателна дама Масларова,Меди Доганов,Батко и братко и още знайни и незнайни герои.По негово време ни спряха заради кражби и корупция всички еврофондове,окраде се (казваше се" заменка")всяка апетитна педя земя.

Меди Доганов-агент Сава злият демон на България,не стига че манипулира собствените си избиратели(нямам нищо против турците всички които познавам са изключително честни и работливи хора)ами се намесва и манипулира целият политически живот у нас.Не знам дали е милионер или милиардер(само за Цанков камък официално взе 1милион,а колко такива е имало за 23г. неофициално)според негови думи той разпределяше парите в държавата и има обръч от фирми.Спирам за него защото ме е гнус.

Миглена Пръмова-Кунева мила дама обградена от партийни номади минали през 4-5 партии,обещава да ни оправи.Предполагам че ще ни оправи както нейната Парибанк оправи НЕК с 2 милиарда дългове.

Волен Сидеров-за него какво?От 10 години в парламента,постоянно му бягат депутати(напоследък беше измислил записни заповеди от 100000лв ако някой избяга ама явно малко им иска),уреди всичките си роднини и тези които дадоха най много(Архонт Бинев) за Евродепутати ама и те го предадоха.Обещава 1000лв заплата,откъде ще ги вземе само той и тия които му вярват знаят,то да обещаеш не е като да дадеш,национализация на всичко,вън от НАТО, вън от ЕС абе въобще нямам думи.

За другите не ми се пише.

Според мен ако не помислиме поне този път и най вече ако не гласуваме по каквито и да е причини следващите на които ще им сърбаме попарата е коалиция- БСП+ДПС+Пръмова или Атака(ако някой се престраши да ги покани)и тогава вече няма "да мислим за малкия"лозунга на БСП ... А ЩЕ ЛАПАМЕ ГОЛЕМИЯ.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Мънцата »

pezz написа:
iliev.ionko написа:заключете темата докато е време..
Защо :?: :?: :?:
Аз пък съм върл противник на БСП и ДПС.
Ами точно затова :wink: Ти си за едни, другия за други, третия - за трети :roll: Темата е като въпроса за кокошката, или яйцето - няма еднозначен отговор :wink: Най-много да се изпокарат хората за глупости :wink: Всеки си има глава на раменете, аз например не се нуждая от съвети или агитации дали и за кого да гласувам :wink: Та затова съм съгласен с Йонко :D
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от wertus »

Аз ще гласувам за .....Швейцария и нейният модел на управление .....другите да го духат! :lol: :lol: :lol: :lol:
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от bai ves »

Част от родът ми живее повече от 25 години в Швейцария. Вярвай ми с тоя ген да тичаме срещу тях не можем да ги стигнем. Първо тук всичко е една лъжа, а вие ме разбирайте както щете. Целят от 30 години да ни разбият и за когото гласувате е ясно, планът съществува и ако не сгромолясаме управниците с бунтове , а не с митинги ще го духаме.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от wertus »

"Анджък", турцизъм :lol: :lol: :lol:
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”