За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Анкетата свършва на Вто Май 07, 2013 17:46

ГЕРБ
50
33%
БСП
22
15%
ДПС
1
1%
АТАКА
26
17%
БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ
7
5%
ДСБ
2
1%
СДС
2
1%
ГОРД
1
1%
РЗС
0
Няма гласували
НФСБ
1
1%
НДСВ
0
Няма гласували
ДРУГИ
14
9%
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ
25
17%
 
Общо гласове: 151

Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от carbolino »

Швейцарски модел се поддържа с много пари и това не може да се случи близките 500 години.Цялата рода сме там аз си дойдох и постоях тук около 5 годинки и по на татъка пак на обратно писна ми от мозъчни диарии разбиращи от всичко.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от joro_olyмпус »

Негодник и диктатор е Бат ви Бойко! Освен че е бандит и е прост като дървена тараба! Това той няма как да го осъзнае - нужни са мозъчни гънки, а той си е казармопитекус прост! Оградил се е с абсолютни идиоти и краде държавата като за последно, без да го интересува "лошият матрял". Лошото в случая е, че не виждам алтернатива на старите гадни муцуни.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от babydoctor »

Заставам твърдо зад поста на Хоби - миналият път не гласувах, щото си беше ясно. Сега всеки неподаден глас, или глас не за ГЕРБ, си е глас за БСП, а това не мога да си позволя.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
stamen
Мнения: 2268
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 20:11
Местоположение: София, Мусагеница
дал Браво: 35 пъти
получил Браво: 33 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от stamen »

Аз ще съм първия, който ще развее червения байрак тук :D - пускам бюлетина за бат Сергей, както на всички избори дотук. Без съмненние по време на триглавата ламя беше най-силния период (или най-малко слабия) в България за последните 25 години. Бизнеса дишаше и имаше хлебец за всички.
НА дъното поставям Атака, предпочитам да гласувам за Ахмед Демир Доган или за Цецо Кънчев дори :lol: ...
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Д-р Флекс »

Тесте нови карти за игра бяха сред подаръците за делегати, гости и журналисти на партийната предизборна конференция на ГЕРБ. Мнозина се чудеха на този избор. Картите обаче са важен символ на управлението на Борисов. Загуба при игра на карти доведе до скандала с полета на етрополския футболен отбор "Чавдар" с правителствения самолет до Варна за приятелски мач с "Бистришките тигри". Борисов тогава обясни, че такова било желанието на бившия депутат Емил Димитров, собственик на "Чавдар"-Етрополе, от когото експремиерът паднал на карти. Друг известен картоиграч и приятел на Борисов е и собственикът на "Лукойл" Валентин Златев.
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от начинаещ »

stamen написа:Аз ще съм първия, който ще развее червения байрак тук :D - пускам бюлетина за бат Сергей, както на всички избори дотук. Без съмненние по време на триглавата ламя беше най-силния период (или най-малко слабия) в България за последните 25 години. Бизнеса дишаше и имаше хлебец за всички.
НА дъното поставям Атака, предпочитам да гласувам за Ахмед Демир Доган или за Цецо Кънчев дори :lol: ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Знам какви ги забъркваш
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от hobby »

stamen написа:Аз ще съм първия, който ще развее червения байрак тук :D - пускам бюлетина за бат Сергей, както на всички избори дотук. Без съмненние по време на триглавата ламя беше най-силния период (или най-малко слабия) в България за последните 25 години. Бизнеса дишаше и имаше хлебец за всички.
НА дъното поставям Атака, предпочитам да гласувам за Ахмед Демир Доган или за Цецо Кънчев дори :lol: ...
А аз се надявах като напуснеш Бриколаж да се освестиш... :lol: :fish6:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от franko »

Всички,които ни крадоха,ебаха и мамеха 23 години са против Волен и Яне.Защо?
Промиват ни мозъците за да има лапаница,те това е.Не съм фен и на споменатите,а просто споделям.
Едните са подлоги на руснаците,други на щатите,а трети на германците.
Кога ,ще дойде времето на родолюбците,никой не знае.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от LVitchev »

franko написа:Всички,които ни крадоха,ебаха и мамеха 23 години са против Волен и Яне.Защо?
Промиват ни мозъците за да има лапаница,те това е.Не съм фен и на споменатите,а просто споделям.
Едните са подлоги на руснаците,други на щатите,а трети на германците.
Кога ,ще дойде времето на родолюбците,никой не знае.
Да бе :roll: :roll: :roll: Защо ли :?: :?: :?:

Защото ако Волен доиде на власт ще го отнесат,за всичките номера които му правиха :lol: :lol: :lol: Шубето е голям страх,да знаете а СърГей е най рафинирания лъжец,но и Боко не му отстъпва,мамата си джасат.Аз съм Аполитичен и не ебавам ни БСП ни ГЕРБ нито никои,гласувах за дървената кафа Бойко но ми предаде мечтите,и ме излъга,както и много други.70-80% от хората които ще стават депутати са бивши ченгета,а аз не желая да живея в полицейска държава,защото половината живот ми мина при такава власт.На мене не ми дреме кои ще ме управлява,стига да е родолюбец и патриот,да краде смярка и да мисли за народа точно толкова,колкото мисли и за себе си :idea: :idea: :idea: Всички крадът,но не желая да ме продават,заробват,насилват и подтискат,не желая да живея в страна,къдено полицая ти влиза под завивката и ти казва колко пъти да си чукаш жената.Жалко е че има хора които се мислят за умни и интелигентни,и ивм се чудя на акъла,толкова ли са сляпи,не виждаха ли че тези същите дето се гласят з депутати,до вчера вървяха ръка за ръка с големите играчи и като шефове на полициите в различните градове,взимаха дейно участие в грабежите и еко някои ги подминеше,взимаше веднага едни килии с месеци и ако не дава кинти,заминава в затвора.Ще се надявам да не спечели Бойко,по-добре всеки друг,но не и Чили или Корея - Северна,ако не сте забравили темата :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


П.П Германия отменила забраната за тютюнопушенето в заведения и барове,защо ли !!!!!Не може Боко в най-голямата криза,да налага рестриктивни мерки срещу бизнеса,по всякакъв начин и да не плаща на десетки фирми в които работят хиляди хора,само и само да има пари в резерва,от където бараше през целия мандат :idea: :idea: :idea: Ако не сте забравили и ли от нечетене,не сте разбрали,от началото на неговото управление до сега са фалирали или закрити 30 000 фирми по статистика,а сметнете колко народ остана на улицата.А ми да не казвам,и не ми се иска да си мисля,как хората със 120 - 145 лв пенсии ще плащат вода,парно и ток които общо възлизат над 300лв на месец :idea: :idea: :idea: :idea: Наистина има хора,които трябва да отидат на лекар,щом ядът магистрали и искат полицейска държава :idea: :idea: :idea: Турците имат една приказка,когато някои напъва да направи или вземе нещо,в един момент му казват .......Ал сана - демек -Вземи го !!! Лошото е че като се усетят,вече е късно. А ние викаме....Овчар иска,овчар взема,яж п..ко сирене :idea: :idea: :idea: :idea: Дано се сетите за тези думи един ден :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :lol: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Павел Иванов »

LVitchev написа:...П.П Германия отменила забраната за тютюнопушенето в заведения и барове,защо ли !!!!!...
Щото им омръзна всеки уикенд народа да им бега по Австрия и Холандия , с цел да си попуши на воля , а техните си кръчми през това време да пустеят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от franko »

Като стана дума за полицаи,нека се разбира-цивилни и от горните етажи.
Формените,нямат нищо общо с парите и властта!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от LVitchev »

Павел Иванов написа:
LVitchev написа:...П.П Германия отменила забраната за тютюнопушенето в заведения и барове,защо ли !!!!!...
Щото им омръзна всеки уикенд народа да им бега по Австрия и Холандия , с цел да си попуши на воля , а техните си кръчми през това време да пустеят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Значи бързо мислят Павка :lol: :lol: :lol: Тука при нас,пак опряхме до реотаните,мамка му,до кога ще ползваме Български и то бавно заграващи реотани,и политици и народ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Е,нема такава държава :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Франко,лошото е,че ви ползват като щит и да им вадите кестените от огъня !!!Нали разбираш че сега ви дават по 600-700лв,едни от най-високите заплати защото са зависими от вас.А си помисли,че когато сме и ако сме нормална държава,ще взимате по 2-2500лв минимум на месец,ньмя ли да ви е по-добре :?: :?: :?: Лошото при вас е че сте се хванали за тия друбни стотинки и не разбирате че ако тръгнете с народа,тези крадци са приключили.Тези нещастни хора,облякани във власт и позволяващи си да си правят каквото искат с хората и с тези които не са стях,все един ден ще им се върне тъпкано,няма начин да няма начин,нали :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от wertus »

В програмата "2020" за бюджета си ЕС е отделил за България 500 млрд! Така че и за когото да гласувате, едно е ясно - борбата ще е жестока, защото кюфтето е тлъсто и сочно, и който спечели и управлява следващите 4 години ще налапа, или натъпче в джобовете поне 100-150 млрд! Па вие си мечтайте за шкембе чорба в тва време, тънете в блянове и утопии.
При тая сума и поне 80% усвояване на средствата се падат най-малко по 80-100 хип. на работещ човек в БГ. Ерго следва да се превърнем във втора Швейцария....само че....първо ще се налапат новоизбраните г-да или г-жи "политици" ,след което парите да се изнесат и изперат, докат си сърбате шкембе чорбата.....Айде сега гумата, че не ви е изгодно!
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от TRANSKI RIBAR »

АТАКА или нещо против Бойко :)
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”