За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Анкетата свършва на Вто Май 07, 2013 17:46

ГЕРБ
50
33%
БСП
22
15%
ДПС
1
1%
АТАКА
26
17%
БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ
7
5%
ДСБ
2
1%
СДС
2
1%
ГОРД
1
1%
РЗС
0
Няма гласували
НФСБ
1
1%
НДСВ
0
Няма гласували
ДРУГИ
14
9%
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ
25
17%
 
Общо гласове: 151

Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Vid »

LVitchev написа:Подведе ли ме,това е равно на самоубийство за него.Ще видим,дано ми опази честа на стари години :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Подкрепям мнението ти и мислъ, че то е луд ама колко да е??? Едва ли ще се отклони от пътеката, по която е заявил че ще върви....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от LVitchev »

Аз съдя по себе си,какво бих направил и как бих се държал в определени ситуации.По времето,когато работех из Пловдив,често ми се случваше да отказвам да се занимвам с определени неща,щом не отговарят на моите виждания за коректност.Като се има в предвид че съм бил зависим от човека на когото отказвам да се подчиня,които ми дава заплатите на половината ми момчета.Когато човек е слаб в самото начало на неговия път,може да е зависим в по-голяма степен отколкото си представя самия той.Сидеров обаче се разрастна,засили своята значимост защото 23ма депутата не са малко.В началото ако е бил зависим,сега вече е силен и не би се подчинявал а ще върви по предначертания от линията на партията му път,за да не загуби подкрепата която има.А бе,ще изчакаме и ще видим !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Станимир »

LVitchev написа:Сидеров обаче се разрастна,засили своята значимост защото 23ма депутата не са малко.
Трябва ли да разяснявам Волен колко има да крещи и плюва "Откраднаха ми комунистите и турците 5 (или 10) депутати! Техното маменце! Изключвам ги от Атака!"
И кво - хем на изглед няма коалиция (че да не превърти някой и да отпере един 7х62 на Болен), хем Октопода си е напазарувал достатъчните за действие хюмнета.

И така бат' Любо ще си спести вазелина. :mrgreen:
Воленчо ще си прибере кинтите.
А на целия ни народ ще ни го турят мазно.

Моля ви се бе, не сте малки деца, та да им вярвате на приказките на политиците, нали?
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Асти »

LVitchev написа:
начинаещ написа:
Алексан написа:Да ви е честито новото партийно и държавно ръководство БСП-ДПС-АТАКА. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аре да се хванем на бас че Атака няма да направи коалиция с БСП и ДПС :idea: :idea: :idea: Да се хванем на по едно дупе пред всички а :twisted: :twisted: :twisted:

П.П Баси мамата,ако Сидеров кривне,мамата ми е ебана :lol: :lol: :lol:
Ама цитирай целия текст! Написал съм и: "Волен ще се прави на опозиция, а вие му вярвайте".
На бас не мисля да се хващам за такива политически уруспии!
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Vid »

Алексан написа:
LVitchev написа:
Аре да се хванем на бас че Атака няма да направи коалиция с БСП и ДПС :idea: :idea: :idea: Да се хванем на по едно дупе пред всички а :twisted: :twisted: :twisted:

П.П Баси мамата,ако Сидеров кривне,мамата ми е ебана :lol: :lol: :lol:
Ама цитирай целия текст! Написал съм и: "Волен ще се прави на опозиция, а вие му вярвайте".
На бас не мисля да се хващам за такива политически уруспии!
Е, тогава кВо да праим? Да си намажем вазелинчето и да се удупим? Тя все надеждата умира последна..
Дадохме си надеждите и на Сергейчо и Бойко, преди това на Костов и много други. Само не и на Ахмед, щото оня ще ни такова даже и без вазелинче :lol:
И СЕГА НАКЪДЕ?? У чужбина на стари години??
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от LVitchev »

Мамка му,днес взех да се притеснявам за девствеността ми :roll: :roll: :roll: Волен без време ме предаде мамка му и прасе :o Гледам го днес,плюе по Герб,отрича да влиза в коалиция с ДПС но нищо не говори за БСП :roll: :roll: :roll: Каквато и схема да измислят,каквото и да направи,дали ще им прехвърли депутати,дали ще се направи на ударен че са му избягали,както и да го направи,трудно се доказва но при всички положения ще е предател и с тези си действия ще излъже всички негови гласоподаватели и ще е подкрепил ДПС да се докопат до кокала пак :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: Още няма да псувам,ама мисля че до няколко дни ще настане патаклама :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Е,добре че е сега,поне съм сигурен че ще има проблеми,тези няма да оправят нищо а само ще ни заробят още повече защото единствения начин да намерят пари е да вземат скрито от хората заем от световната банка.Хората ще се вдигнат пак,няма мърдане,въпрос на време е а на следващите избори,ще видим какво ще стане !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Д-р Флекс »

Любе, Любе, "на 50 години стана, а още вярваш в детски приказки" - този виц знаеш ли го? :D Имаш належаща нужда от масова политпросвета ти, с очни вечерни занятия в беседката, ама да видим, кога ще сколасам това лято...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от LVitchev »

Д-р Флекс написа:Любе, Любе, "на 50 години стана, а още вярваш в детски приказки" - този виц знаеш ли го? :D Имаш належаща нужда от масова политпросвета ти, с очни вечерни занятия в беседката, ама да видим, кога ще сколасам това лято...
Верно съм бягал от часове по политпросвета :lol: :lol: :lol: Трябваше да доиде и сега щях да съм просветлен и щяхме да си говорим на един език а сега правя глупости на стари години :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Станимир »

LVitchev написа:Мамка му,днес взех да се притеснявам за девствеността ми :roll: :roll: :roll: Волен без време ме предаде мамка му и прасе :o Гледам го днес,плюе по Герб,отрича да влиза в коалиция с ДПС но нищо не говори за БСП :roll: :roll: :roll:
Бат' Любо, може да съм по-малък, ама друг път слушай какво ти хортувам :wink:
Аз понеже обичам да съм политпросветен и по цял ден като обикалям с колата слушам по радиота, та ми направи впечатление как оная лисица дърта Местан и Болен все едно четеха от една и съща тетрадка
-- С АТАКА/ДПС ни-ко-га! Виж с БСП може...
-- Ма те БСП нали ще са с другите..
-- Нас това не ни интересува, ние с АТАКА/ДПС няма да сме ортаци, само с БСП
:evil: :evil: :evil:
Има една приказка по нашия край " Абе бате, аз не съм Сиганин, той само брат ми е Сиганин..." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.С. В интерес на истината не забелязах никой да се осмели да се хване с теб на по едно е...не, така че споко! :lol:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от kita20008969 »

Е това направиха с нас за 23 години.Да се дърляме по форумите.
http://www.youtube.com/watch?v=4kEHpFB6 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от hobby »

Само чакам да минат консултациите при президента и да се връчи мандата и ще напомня на бате Любчо един негов бас отпреди неколко страници... :D
Любаче, Любаче, колкото ти е големо сърцето пич, толкова си и наивен! Абе, бих си пил ракията със тебе! Готин си!
пп Последното да не се тълкува неправилно и особено в контекста на залозите от постта на Любака. !!! :lol: :lol: :lol:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Kriss »

Е, като минат консултациите к'во? Болен ш'каже "аз не ги подкрепям, но в нашата партия 'секи гласува по съвест" или "те (рабирай бсп) предлагат неща, които и ние искаме, за т'ва ш'ги подкрепим" и т.н. замазване на очите. Любо, споко, девствен ще си останеш, няма да е явна коалицията. :wink:
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от hobby »

Новата мантра е "Програмно правителство" :lol: :lol: :lol: Няма да има коалиция - Програмно правителство подкрепено от три партии ... ЦИРК!
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Станимир »

Фесовете вече се усетиха силни и почнаха да си правят каквото си искат в България.... :evil:
http://news.ibox.bg/news/id_838857861
Шофьори на турски камиони блокират път в България ако някой не е разбрал. И заплашват да го направят пак ако едисикаквоси. :evil: Може би и разрешение за "мирен протест" имат, а? Ма за кво ли им е, те тука при раята колят и бесят... :evil: :evil: :evil:

Оная п...ка Сидеров сега да го видя дали ще измеца нещо или ще си затрае "в името на благото на спокойствието и програмното правителство на националното спасение"
:evil: :evil: :evil:
Де'а продажните п..ки де'а....
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Бай Иван »

Стамба, познай бацка от коя партия ще са първите отцепници или т.н. предатели?? :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”