PR: FilStar на 20 години!

Разправят, че не всичко било риболов.
ПЛУВЧО
Мнения: 72
Регистриран на: Пет Фев 03, 2012 12:06
Риболов: универсален боец
Местоположение: Варна
дал Браво: 8 пъти

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от ПЛУВЧО »

Честит юбилей!С пожелание за здраве и много успехи на целия Ви екип,както в риболова,така и в бизнеса.
Цуни-гуни куката да ти бодна джуката
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от mitioto »

Много години още здраве, късмет и берекет, как се казва :wink:
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от hobby »

На многая и благая лета, Кире! Дерзайте!
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от Мунчо »

Честито на "Филстар"! Хубаво е да има още български компании за рибарски принадлежности. Пожелавам да си честитим и за стогодишнината! :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
bulgarian
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 0:40
Риболов: на куршум
Местоположение: софия/пловдив/бургас
дал Браво: 39 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от bulgarian »

честит ви юбилей филстар, искам да споделя с вас разочарованието си от обслужването ви с което се сблъсках. Накратко днес посетих централния ви офис в Пловдив на бул. шести септември, срещу Бриколаж. Целта на посещението ми беше на място като официални представители на сонарите Хъминбърд, да разгледам новия модел на сонара с GPS ,пираня макс 176 хi, тъй като е нов за 2013-та и да получа някаква информация за него с цел да преценя дали си заслужава да си дам парите за него. Но какво се получи влизайки в магазина веднага срещу мен скочи мъж на около 36-7 години със синя тениска и ме посрещна с въпроса какво обичам. Веднага му обясних, че се интересувам от горепосочения модел на Хъминбърд и че искам да го разгледам, да ми обяснят какви карти се предлагат за gps-а, въобще да получа малко повече информация за модела от лаконичните няколко изречения които се съдържат в електронната ви страница. В отговор на това мое обяснение какво правя там ми се отговори в общи линии следното: Тука не е магазин отивай в "риболовен свят" /това последното е магазин на който съм клиент от години/ там ги продават. Аз на свой ред заявих, те като официални представители на Хъминбърд би трябвало да са по наясно с нещата от техните дистрибутори, че няма да купувам нищо засега просто искам малко повече информация за конкретния модел ....Отговор това е нов модел, сега трябва да ходя да ровя по фактурите да видя дали сме го поръчвали.....нямам време за това, отивай в риболовен свят...............И аз си излезнах.
...
В заключение мога да кажа, че благодарение да "пич-а" със синята тениска мен ме загубвате като клиент завинаги що се отнася за всичките ви продукти....

п.с имах някакви сантименти към марката Хъминбърд, тъй като притежавам сонар "Фишин бъди", на който ми изтекоха батериите и разядоха непоправимо платката, но днес те окончателно се развенчаха. Лоуранс ще е марката....

Поздрави!
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от Filstar »

Уважаеми колега,

Искрено съжалявам да чуя за неприятните Ви преживявания. Надявам се, че бихме могли да Ви се реваншираме по някакъв начин. И все пак бих искал да внеса малко пояснения.

Абсолютно никъде и никога не сме обявявали, че в централния ни офис може да получите информация за нашите продукти. Както многократно сме казвали - нашата дейност е единствено търговия на едро. Сградата, която сте посетили е склад на едро и служителя ни, с когото сте се сблъскали е складов работник. Съгласете се, че няма как да очакваме един складов работник да Ви даде компетентна информация за сонарите.

Незнам дали сте търсили информация в общия ни сайт:

http://www.filstar.com

или в специализирания ни сайт на български език за Humminbird:

http://www.humminbird.bg

Но ако не сте разгледали последния, бих Ви посъветвал да го направите.

Освен подробна информация за интересуващия Ви модел и свързаните с него аксесоари:

http://filstar.com/humminbird/3508/Piranha_Max_176XI/

сме предвидили и функция за сравняване на до 4 продукта - така, че да може да изберете най-подходящия за Вас модел.

Освен това, има и много обща информация за различните технологии; както и филми - доста, от които преведени - от които също може да научите много интересни подробности.

Съвсем наскоро стартира и възможност за регистрация на закупените продукти, която освен многото предимства дава възможност и за удължаване на предоставената от производителя гаранция.

Както може да видите в секция "Дилъри" на сайта - магазин "Риболовен свят" е посочен като основен дилър. Така, че ако сте им редовен клиент не виждам пречки да се обърнете към тях.

Сигурен съм, че много полезна информация биха могли да Ви дадат и в магазин "Промикс" в Пловдив, който също надявам се, че знаете.

Ние провеждаме редовно обучения на своите дилъри, така че не би трябвало да е проблем да получите информация от тях. Ако все пак срещнете трудности - моля изпратете ни e-mail. Гарантирам Ви, че ще получите отговор на интересуващите Ви въпроси.

С уважение,
Кирил Андреев
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от тони котев »

Честит юбилей и повече успехи в бизнеса!
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от тони котев »

А момчетата от "Риболовен свят" са доста наясно какво продават :idea:
Последно промяна от тони котев на Чет Май 30, 2013 22:24, променено общо 1 път.
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
bulgarian
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 0:40
Риболов: на куршум
Местоположение: софия/пловдив/бургас
дал Браво: 39 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от bulgarian »

Филстар, просто исках да получа информация от първа ръка, да разгледам сонара, да го подържа в ръцете си и най-вече да разбера предлагате ли карти за gps-а или ще трябва да се закупуват отделно. Не виждам причина това да не стане в централния ви офис или склад както и да се води. На сайта ви в контакти сте посочили именно него. Вместо това вие пак ме пращате при вашите дистрибутори.
Мерси!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от quietriot »

Честит юбилей,
още 20 да изкарате все така. :)
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от Filstar »

Още веднъж благодаря на всички за пожеланията! Да Ви се връща многократно!

През уикенда отпразнувахме рождения ден на Filstar с голям фирмен купон и същевременно открихме риболова с малко "фирмено" състезание.

Подробности и снимки тук:

http://blog.filstar.com/


Съвсем малко време остава и до теглена на голямата томбола с награда макара Vanquish 4000. Надявам се, че всички сте успели да се регистрирате. Ако някой е пропуснал, може да го направи тук:

http://filstar.com/bg/campaign/

Успех на всички!
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от Filstar »

Приключи промоцията по случай 20-годишнината на Filstar. На 11.06.2013 на кратко тържество изтеглихме победителите от голямата томбола.

В присъствието на най-добрите ни клиенти, доайенът на търговците на риболовни принадлежности и най-възрастен от присъстващите – бай Георги Караджата, изтегли имената на печелившите.


Уикенд за двама в Гранд Хотел Велинград спечели фирма Промикс – град Пловдив.


Макара Shimano Vanquish 4000 спечели Йордан Йорданов от София.


Честито на победителите!!!


Повече снимки и информация може да видите на:
http://blog.filstar.com/?p=293
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от Marco Polo »

Да му е честита наградата! :D
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: FilStar на 20 години!

Мнение от Filstar »

Само за да приключим темата - вчера получихме и снимка от щастливия победител в томболата - с новата придобивка и готов за нови риболовни подвизи. Да му е честита и да я използва със здраве!

Изображение

Късмет и успехи и на всички останали!
Заключено

Обратно към “РиболОФФ”