Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от marinko7 »

Мисля да цитирам една мисъл която описва всичко случващо се през последните години в БГ

ТОЗИ, КОЙТО ПРЕТОПИ МЕЧЪТ СИ В РАЛО, ПОСЛЕ ЩЕ ОРЕ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СА СИ ЗАПАЗИЛИ МЕЧОВЕТЕ!
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от hobby »

От големия милионен митинг на Орлов мост не бях излизал на улицата. Да сложиш Пеевски за шеф на ДАНСе все едно педофил за шеф на детска градина! Агенцията вместо да го разследва ще му се подчинява!? БАСИ!
Спаси Господи и помилуй ни!
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
sv.marinov
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 15:25
Местоположение: София

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от sv.marinov »

minkata написа:Аз пък много се радвам за назначението. Хора гласували за отковени ненормалници, хора мислещи, че кръчмарството може да се нарече бизнес, население което категорично отказва да започне да работи и да се развива заслужават именно такива личности да ги управляват.
Да идва тая зима и да почва да измира тоя прост народ от глад...
!!!
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от marinko7 »

Хайде още 1 автогол http://www.gledaigo.com/%D1%88%D0%BE%D0 ... %BB%D0%B0/" onclick="window.open(this.href);return false;

Тез не знам дали още 1 седмица ще изкарат завалиите :evil:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Коце »

Абе, а някой да помни предишните петима началници на ДАНС? Не, нали?
Щото са двама, ама и на тях не им помните имената!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от bozaka »

sv.marinov написа:
minkata написа:Аз пък много се радвам за назначението. Хора гласували за отковени ненормалници, хора мислещи, че кръчмарството може да се нарече бизнес, население което категорично отказва да започне да работи и да се развива заслужават именно такива личности да ги управляват.
Да идва тая зима и да почва да измира тоя прост народ от глад...


Тирани, всуе се морите!
Не се гаси туй, що не гасне!
Лучата, що я днес гасите,
тя на вулкан ще да порасне!
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Kriss »

И аз така. Сега се прибирам, мокър, прегракнал. И все пак не съм оптимист. Всичко под 25 години да се фаща у ръце и да бега.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Kriss »

Изображение
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Вальо »

sv.marinov написа:
minkata написа:Аз пък много се радвам за назначението. Хора гласували за отковени ненормалници, хора мислещи, че кръчмарството може да се нарече бизнес, население което категорично отказва да започне да работи и да се развива заслужават именно такива личности да ги управляват.
Да идва тая зима и да почва да измира тоя прост народ от глад...
!!!
Не разбирам удивлението,това е едно от най точните и верни мнения от 16 странична тема,може би без последното изречение ама и то е вярно.

Охранения полурезняк се е изказал:"Първо ще се заема с контрабандните им канали за цигари",веднага си личи професионалиста,разбира от материята,нали за това го уволни СерГей като беше зам.министър.За корупция и неправомерен натиск върху шефа на Булгартабак недоказано разбира се.Както е и недоказано откъде той и МАМА станаха милиардери.Определено този филм го гледахме,а някой дори си го спомнят.

И ще го гледаме още 6м. до 2г.леко приведени но се свиква ама пък ще вдигнат заплати и пенсии с 20-50лв.Някой беше написал че повече от половината Областни и Зам.министри са ТУРЦИ,не са бе хора те са БЪЛГАРИ -РАЖДАНИ В БЪЛГАРИЯ,както и Пеевски,Данчо Ментата,Бисеров,Бареков,Трифонов,Волен и компания просто се продават за пари.Курви има от както свят светува не са го измислили от Д(п)С.

Единствената бяла лястовичка са 10 000те хиляди днес по улиците,ама утре ще са наполовина,в неделя 500,както се казва :А ДАНО,ДАНО,АМА НА ДАЛИ.

Младежи бягайте овреме,тука прожектират стари филми,послушайте поне веднъж старците! БЯГАЙТЕ И ЗАБРАВЕТЕ ТАЗИ ОБЛАСТ НАРИЧАНА ОТ НЯКОИ РОДИНА И ДЪРЖАВА.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от LVitchev »

Я вземете се стегнете бе,защо ние да бягаме,не може ли те да бягат :roll: :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Вальо »

И аз като Сашо Диков,само нямам червен надпис :D
Днес докато си пиехме ракията с един приятел,чух едно слухче,мъничко такова,непроверено ,недоказано почти като 12 000 000 евро на Воленчо,ако някой го интересува утре повече :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Вальо »

LVitchev написа:Я вземете се стегнете бе,защо ние да бягаме,не може ли те да бягат :roll: :evil: :evil: :evil:
Любо няма да може,като си идат тия... КОЙ???Живота ми мина в индийски и турски филми и риба вече не остана никъде поне с това да се залъгваме.На мене ми остава ракията и глупостите които пиша тук там,малкия щял да става рибар къв рибар бе бегай овреме ама е още на 14.Големия две години у Виена,сърце ми се къса на Скайпа,ама той си е гот фърля въдици у Виенския Дунав и го боли за БГто.Дано никога не се върне в БУЛГАРИСТАН,дай боже ние да идеме там.

Айде до утре че пак почнах с глупостите. :oops: :oops: :oops:
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от Вальо »

bozaka написа:
sv.marinov написа:
minkata написа:Аз пък много се радвам за назначението. Хора гласували за отковени ненормалници, хора мислещи, че кръчмарството може да се нарече бизнес, население което категорично отказва да започне да работи и да се развива заслужават именно такива личности да ги управляват.
Да идва тая зима и да почва да измира тоя прост народ от глад...


Тирани, всуе се морите!
Не се гаси туй, що не гасне!
Лучата, що я днес гасите,
тя на вулкан ще да порасне!
Божка, туй що не гасне го изгасиха 44г.а вулкана поне при мен изгасна.При теб може още да изригва ама няма да порасне :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Положението е тежко...ама няма да се подобри :lol: :lol: :lol:
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от marinko7 »

Не знам ама на мен ми се струва ,че бат Любо ще излезе прав ,работата отива на трепане .Просто народа е притиснат в ъгъла от мизерия и няма накъде повече да се бяга.В неделя очаквайте мега голям протест поне 20 000 и нагоре.Просто политическата ситуация е такава ,че се намират в патова позиция.Политическата класа вече няма легитимност пред българския избирател ,ще паднат тия ,ще се върнат ГЕРБ до 2-3 месеца и те ще са долу .Просто хората в провинцията живеят на прага на бедността ,и са озверени повече от всякога ,и тази голяма безработица 400 000 човека за летния сезон си е направо страшна.Лично за мен решението е свикването на Велико народно събрание с промяна на цялата конституция,няма да има 240 хрантутника а ще ги направим колкото в Холандия 120 бр. Промяна на правото на гласуване ,хора без основно образование да нямат право на глас ,а също така и промяна и на други ключови закони които са наболяли през последните 23 години.Протести до дупка и това е ,иначе друго спасение за тази държава за в бъдеще няма ,просто ще се въртим както и до сега в един омагьосан кръг и всеки ще си пцува под носа и това е .
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от LVitchev »

Няма разумен човек,на които да му се иска да има гражданска воина.Още повече че ние сме в сърцето на Европа.Начина по които обаче ни управляват крадци и безродници/ обърнете внимание на думата БЕЗРОДНИЦИ/ е точно расковничето и камъчето което ще обърне каруцата.Тези хора искат роби а не проспериращ народ.Догмите от комунизма че народа трябва да се държи гладен за да няма време да мисли за стачки че го чакат сметки и гладни деца е това което ги води и им помага.Повечето хора не се замислят че трябва да се напънат и да погладуват докато се стачкува,за да може да се живее по-добре после.Защо не и да ги поистрепем тия ибрикчии и безродници,да ги избесим по стълбовете поне тези които хванем и да им се отнеме цялото имущество,откраднато от народа.Кай иначе да им го отнеме,другите крадци ли ??? То за това е излезнала поговорката "Гарга на Гарга око не вади " :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”