Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от hobby »

franko написа:Медиите са продажни копелета,защо им вярвате.
Последно се каза,че това с парите е било платен репортаж!!!!
Нека да е платен! Какво от това?! Ти нали видя и чу достатъчно?
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от hobby »

Понеже темата на Вичев ми бърка в здравето всеки ден като я видя и във връзка с продължаващите вече 10 дни големи протести, които си позволявам да мисля, са в основата на раждането на нещо, което може да се нарече гражданско общество пускам тази тема. Моля Вичев да позволи на модераторите да преместят постовете от започването на протестите от "робската" тема в тази.
И робството и свободата са състояния на духа. Любак, не мислиш ли, че в ситуация като тази да се наричат хората роби е обидно, някак си? Реабилитирай ни, бе човек! :D :D :D
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от Коце »

hobby написа:...които си позволявам да мисля, са в основата на раждането на нещо, което може да се нарече гражданско общество ....
Много сме далеч, но стискаме палци! :wink:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от jazzmena »

Браво адаш,

Твоята тема по ми приляга от на Любчо.
.... чашата е наполовина пълна. :D
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от Вальо »

hobby написа:Понеже темата на Вичев ми бърка в здравето всеки ден като я видя и във връзка с продължаващите вече 10 дни големи протести, които си позволявам да мисля, са в основата на раждането на нещо, което може да се нарече гражданско общество пускам тази тема. Моля Вичев да позволи на модераторите да преместят постовете от започването на протестите от "робската" тема в тази.
И робството и свободата са състояния на духа. Любак, не мислиш ли, че в ситуация като тази да се наричат хората роби е обидно, някак си? Реабилитирай ни, бе човек! :D :D :D
Три дена бях за риба ама като гледам протестите са все по рехави.По този възпитан начин ще си протестирате до септември без полза,тия без кръв няма да здадат,само обща блокада на държавата,като през 97г.Ама явно вече не става,Пловдив-1000,Варна-200 човека според новините.Седи и чакай заради 5000 хиляди интелигенти да здадат власта като знаят че никога повече няма да дойдат да ни оправят.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от Д-р Флекс »

Много е прав колегата. Докато и последният интелигент не се научи да пише "здадат", вместо да ни се лигави с някаква си граматика и други подобни, работите с "гражданското общество" у нас няма да потръгнат. :idea:
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от ЖоретО »

hobby написа:
franko написа:Медиите са продажни копелета,защо им вярвате.
Последно се каза,че това с парите е било платен репортаж!!!!
Нека да е платен! Какво от това?! Ти нали видя и чу достатъчно?
Това е като с Бойко- не били регламентирани записите, а какво се чува няма значение :lol:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от franko »

Луда работа :lol: :lol:
:arrow: http://bnt.bg/bg/news/view/103346/razka ... v_pred_bnt" onclick="window.open(this.href);return false;
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от LVitchev »

franko написа:Луда работа :lol: :lol:
:arrow: http://bnt.bg/bg/news/view/103346/razka ... v_pred_bnt" onclick="window.open(this.href);return false;
Фране,ти да не му повярва на тоя бе :lol: :lol: :lol: Отишъл някакъв и му дал пари за да събере агитка и да я закара пред Атака.Тоя ги събрал,завел ги,ама този дето му дал парите го нямало :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Еххххх,Вобеле.болене,мамка ти и капут,много си прост :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от LVitchev »

Хоби,нека ги преместят и да я заключат,няма проблем щом се "обиждате" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Какво правим обаче,ако това "Гражданско общество" се умори и Станишката ни го извърти изодзадзе ама по мазно :lol: :lol: :lol: Аз също съм виновен че подкрепях тоя шибаняк долен-Волен,ама тамън сега ще си имам занимавка да го псувам на воля :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от franko »

Не вярвам на никой.Само гледам :D .
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от Вальо »

Д-р Флекс написа:Много е прав колегата. Докато и последният интелигент не се научи да пише "здадат", вместо да ни се лигави с някаква си граматика и други подобни, работите с "гражданското общество" у нас няма да потръгнат. :idea:
1.Никога не съм се смятал за интелигент,това че съм ходил два пъти на протест,не значи че съм попил нещо, пак съм си прост.
2.Като млад учех в обикновено училище,не в съветски училища и школа за надарени деца,там учеха децата на Партията,моя дядо беше враг на народа.
3.Не знам дали зная граматиката,по скоро не,но ще се изразявам както ми дойде,защото макар и прост пак съм гражданин на тая Държава и ми писна 50г.да ни управляват едни и същи.
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от naso »

Добро утро РИБОЛОВЦИ :D
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от hobby »

Д-р Флекс написа:Много е прав колегата. Докато и последният интелигент не се научи да пише "здадат", вместо да ни се лигави с някаква си граматика и други подобни, работите с "гражданското общество" у нас няма да потръгнат. :idea:
Не си прав Флекс! Човек може и има право да живее в нормална държава дори да не знае как се пише непротивоконституционствувателствувайте!
Анадън мо? :wink:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро, ГРАЖДАНИ!

Мнение от hobby »

Предлагам Новата тема да започне от от този пост,
marinko7 написа:http://www.dnes.bg/politika/2013/06/14/ ... ans.190790
Лешников днес официално се самоуби политически с това решение ,от сега почвайте да мислите за кого да гласуваме на есен или зимата в краен случай
защото именно това решение извади масово хората на улицата и се превърна в знаково за политиката на новата правителство.
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”