Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Д-р Флекс »

Направи кифлата от ИАРА на поничка, евала, Руцле!!!! :D
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Вальо »

Мацката ставаше ,но не за някаква си шефка.Колко други работи би свършила..... а наще хора я сринаха,как не ги беше срам :lol: :lol: :lol:
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от bai ves »

Пълни глупости, тук р Янтра беше топла до февруари- март и като почнаха дъждовете да топят снега направо отряза, режеше през ботушите :!: Второ, заради това охлаждане ми споделих, че скобара още не го е хвърлил , около 2 седмици преди днес......щом той като студенолюбив вид не е то, не знам аз останалите риби.... тия забраниха рибата точно заради изборите, типично за гадната сволъч в управата. Ми няма да се върна да гласувам, или пък ще сме свидетели на завърнали се пияни кирки...., за което бих казал, че съжалявам хорицата...... :fish6: Еваларка на Рънинга, само така, шокай им кофите! :tup:
Аватар
Boci
Мнения: 4886
Регистриран на: Вто Фев 21, 2006 22:43
Риболов: Feeder,carp, ICE fishing and spining
Местоположение: Sofia
дал Браво: 261 пъти
получил Браво: 1622 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Boci »

Русата кака не е грам наясно с нещата, но и знае устата много
2007-2009(15) 2014-2015(16) 2020-2021(10) L(51) L2(25)
2009-2010(25) 2015-2016(11) 2021-2022(16)
2010-2011(14) 2016-2017(23) 2022-2023(1)
2011-2012(19) 2017-2018(11) 2023-2024(3)
2012-2013(17) 2018-2019(16)
2013-2014(14) 2019-2020(10)
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Коце »

Хаххаахха! Доста хубави неща се казаха! И доста колеги се обозначиха! :)
Удри Руце, таа русата не е наша! :lol:

Изображение
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Бат Стан »

Хах, наистина ли има такива, които си задават въпроса "Да отида да гласувам, или да отида за риба?" Ако има такъв, направо да си хваща въдиците и да заминава на гьола... Щот изборите са сериозна работа. Според мен човек решава следното - дали да гласува или да не гласува. Ако реши да не гласува, все тая дали ще отиде за риба или за гъби. Но не може да има въпрос "Да гласувам ли или да отида за риба", това е ташак.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от sleepwalker »

Напълно подкрепям Бат Стан! Гласуването отнема 5 минути, а ако не бъркам, изборният ден започва в 6 сутринта и продължава до вечерта плюс възможност за удължаване, ако случайно има наплив от гласоподаватели. Ако човек има желание да гласува, то това няма да му попречи да иде до урната в удобен за него момент. А тези, които по принцип не искат да гласуват, откриването на риболова ще им е просто чудесен повод за оправдание. Аз съм на мнение, че скъсената забрана я направиха със "скритата" цел за ниска избирателна активност, но всеки с малко повече от капка мозък в тиквата няма да се трогне и при желание ще пусне бюлетина. От нас си зависи, колеги, всичко друго са оправдания! ;)
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Станимир »

Да не говорим, че в събота е и финала на ШЛ та така и така трябва да се приберем... :mrgreen:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
smog
Мнения: 2030
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 23:18
Местоположение: София
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от smog »

Станимир написа: Да не говорим, че в събота е и финала на ШЛ та така и така трябва да се приберем..
Тия от УЕФА кви европедали са, прецаха изтеглянето на края на забраната :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.starividri.org/
" да се бомбардиратъ незащитени градове е почти толкова мѣрзко, колкото да ловишъ пъстърва съ червѣй"
troutbum
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Бат Стан »

sleepwalker написа: Аз съм на мнение, че скъсената забрана я направиха със "скритата" цел за ниска избирателна активност
Окей, може и така да е, един Господ знае какви са им мотивите. Обаче - Боката и оня палячо генерала Атанасов ореваха орталъка, че по тоя начин щели да се загубят избирателите на герб и РБ. Извинявай, ама това е обида към собствените им избиратели! Особено както РБ има претенции да представлява някакви мислещи хора, да кажеш, че собствените ти избиратели ще отидат за риба, вместо да гласуват. Е, те ако наистина са такива, по-добре да не гласуват. Аз примерно 2005 г. октомври като бяха изборите бях решил да не гласувам и бях с мухарката за кефал на Тополница. Сега съм решил да гласувам, знам за кого, първо ще си пусна бюлетината в неделя и чак след това ще ходя за риба, ако имам сили де, че в събота щерката има бал и от поздравите "И специалноооо за бащите на абитуриентките" може и да не съм в кондиция за риболов, хехе. Но при всички положения ще гласувам, защото така съм решил. За риболов има още 364 възможни дни в годината (за такива като мен де, дето ходят даже навръх Коледа и 1 януари).
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от sleepwalker »

Тъй де, и аз това казвам - всеки с малко чувство за отговорност ще се замъкне до секцията, щом е решил да гласува. Е, някакъв процент от хората може и да пропуснат гласуването, щото са за риба, но надали ще са много. ;)
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Аватар
steaven
Мнения: 107
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 17:30
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 3 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от steaven »

Бат Стан написа: За риболов има още 364 възможни дни в годината (за такива като мен де, дето ходят даже навръх Коледа и 1 януари).
Неразбрах все пак къде ти се изгуби 365-ят цял ден ;-)
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Коце »

steaven написа:Неразбрах все пак къде ти се изгуби 365-ят цял ден ;-)
Ден за размисъл!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Айде зяпайте, Рънинга се е окичил със слава

Мнение от Бат Стан »

steaven написа:
Бат Стан написа: За риболов има още 364 възможни дни в годината (за такива като мен де, дето ходят даже навръх Коледа и 1 януари).
Неразбрах все пак къде ти се изгуби 365-ят цял ден ;-)
На осми март също не ходя. Значи годината е от 365 дни, един на избори и на осми март още един, остават 363 дни възможни за риболов. Амчи не е малко ич биля... :D
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”