Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

.... по стъпките на Учителя Drunken Crutch .

От известно време ме тормозеше де точно да открия риболова на над 500 метра , но все се открояваше едно направление .
Та тъй , снощи след умерена дегустация на царевични дестилати си полегнах рано , рано в има нема два и трийсе / три . Едва се удържах и се излюпих в невероятно ранните за риболов зори къде седем и нещо . След разтоварителни и хигинизиращи раути , консумацията на три кафета с неколко цигари , натоварих гегата и кутишките на МПСто и прау НАТАМ !!!

Още на излизане от Княжево ме обградиха стадо огнедишащи гоуфуве , секи с минимум пет`стин коня под капака , бълващи средно между пет и педесе метра разноцветен пушек и дънтящи на бесна чалга в болшинството . С влизането в града на Стоманата , уеко поуеко се разнесоха кой у уево , кой у десно . Вече в града на Бозта започнах да усещам , че наближавам :D

Съвсем малце у в после минах те тука :
20160618_084655.jpg
20160618_084655.jpg (113.48 KiB) Преглеждано 3839 пъти
Това ако не знае некой е центъра на целия юго уест уорд ! Тука се пресичат всички паралели и меридиани , а освен това и филм са снимале !!!

Шкимби , кво ш каеш за болно зеленото на цвет квадратче у десно на стъклото :roll: Найс , А ?

С треперещи кунки спрех на моста и снимах всеизвестният Доктурус лейк :
20160618_085016.jpg
20160618_085016.jpg (122.61 KiB) Преглеждано 3839 пъти
Едвам се удържах коги паркирах на заветната крайна дестинация .

Слезнах , разпнах въдицата и уеко поуеко поех по стъпките МУ . Покрай пътечката пребегваха разни нахапани гущере и други твари , което ми навяваше , че рибите са ногу прегладнели и апат и по сушата .

След няколко крачки пред мен се разкри това :



20160618_085511.jpg
20160618_085511.jpg (93.65 KiB) Преглеждано 3839 пъти
20160618_085516.jpg
20160618_085516.jpg (108.2 KiB) Преглеждано 3839 пъти
20160618_085522.jpg
20160618_085522.jpg (176.46 KiB) Преглеждано 3839 пъти

Пацуките в цялата му безбрежност и красута :D

Поугледах се малце и на едно място ми се стори , че видях отпечатък от патеричката МУ . С умиление се взрях в заветната вдлъбнатинка и си рекох , че тук ще е щом ТОЙ го е избрал по-раншко .
Та почнах да си метам .
По едно време покрай мен гордо премина стадо от три , четири йедри слънчака и си викам , шъ ги почвам !!!
Да ама не !
Как е в рекламата "Неще и неще" !
Как си ловим по едно време усещам , че нещо мъ яде :shock:
Погледнах на долу и що да видя ?!? Една муха тип конска с огромни размери , се едно напрау от Мезозоя дошла , ме заапала за едната нога и се чуди да ми я откине ли , или да мъ завлече у близкият шубрак и да ме изеде целия :?
Кво да праиш , още си тачим животеца и реших да се фърлим в борба за него .
Та бориЙме се дълго докът нещо муъта не се разсея и успех да избегам в посока Доктурус лейк и тъй да спасим кожата .

Вече на новата дестинация почнах да редим и сменям разни примамки .
По едно време гуем след мега бруталната ми примамка представляваща Аглия 00 , се движи като параход един чъб тип монстър .
Загледах го и си викам , че след третият джин ще е барем половин ока та требва да го улавям непременно !
Да ама направих грешката да забързам уеко примамката и той се отказа :? Явно преуморен нещо да е бил .

Последствие реших да се върнем на Пацуките , щот си викам сигур е дошло времето на монстърите у него . И тъй жизнерадостно щъпуркащ през копривата по къси гащи се отзовах отново пред оназ безбрежност !
Та почнах да си ловим . И си ловим , и си ловим и по едно време кът ме изтреще !!!




...




....




Баси как ме изтреще !!!




....




....


Тва мисъл просветление де , да не си помислите друго :roll:

Та изтреще ме тва просветление кът един съвременен Архимед ме изтреще !
Ама не като с ябълка а се едно на Сизиф камикъ ме изтреще по киферицата кухата празната !!!
Осъзнах , че явно ТОЙ , да МУ е вечно здрава патерицата и нивгаш да не пресъхва джина МУ , още по изгрев слънце е прощрапал от тук кът един същински мастър Йода на три крака , за половин час е хванал барем четири пъстърви при това американки , поне шест шарана около 30 либри средно бройката и е набол па свещенната си блеснъ барем 87.6% от останалото рибонаселение и се е изнесъл като същинска костенурка нинджа , без да разбере който и да било , че ТОЙ изобщо е бил ТАМ !!!

Кът усъзнах таз истина , усетих кък една сълзица се тръкулна из очето ми , уевото .
Не друго ами у десното тамън ми се беше заврела една муъ , ама дребна такава къде после едвам я извадих гледайки се в огледалото за обратно виждане .
Светна ми , че аз бедният падуан нямам никакъв шанс след като ТОЙ е бил вече ТАМ !
Та спрях риболова , загледах с нега купчинките траш разфърлян начесто около Пацуките . Вдъхнах с наслада от чаромата на нещо отдавна започнало да се разлага в една дупка изкопана от багер , събрах такъма и прау на Белата вода да се натъпчем с боб в гърненце , гарниран с кибапчета и буца сирене от офцъ .

Та тъй протече моето откриване на над 500те .


По НЕГОВИТЕ стъпки !!!
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

Казах ти, че вторият път се капотирах там, като за световно,ама ти не вдеваш. Сега не е време за спининг там, а за шаран...А на Белата вода що не яде шкембе, готино го правят...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

И що, Павлети, даде почивка на екипа, та работодаталката ти ме полази? :twisted:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

Красе , по принцип баш сега е сезона на чъбовете в региона , та друга е причината за капотирането ама ако беше одил барем еднашка след мезозоя там , щеше да я знаеш :wink:

С твоята приятелка всичко щастливо приключи още преди да е започнало , та нема начин да съм спирал екип който не съм пращал . Демек няма как да ми е клиентка , еле па работодателка :wink:


пп - да те питам нещо къде забравих предишният път ? Как ти се стори водата в двата канала захранващи Пацуките на последните ти две одения ?

пп2 - въпроса е само към Красе та ще помоля други да не дават отговори по него :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

Па...клиентката твърди, че още ти е клиентка...Предвид пернишката й кукавост, разбира се, съм по-склонен да вярвам на теб. :D А Пацуките не се захранмат от канали. Или им влиза вода от преливника, когато водата прелива Лобош, или от двата шлюза, ако го изпускат - тогава е ледена, щото е от 20 м. дълбочина. На времето у Мезозоя разправяха, че това е най-големият земнонасипен язовир на Балканския полуостров - той тогава се казваше Пчелина, както си е и редно, на името на потопеното под него село, но после некво партийно величие се наложи за Лобощ. Нали знаеш, че там са териториите на Гоце. И валутата е винкел...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

babydoctor написа:Па...клиентката твърди, че още ти е клиентка...Предвид пернишката й кукавост, разбира се, съм по-склонен да вярвам на теб. :D А Пацуките не се захранмат от канали. Или им влиза вода от преливника, когато водата прелива Лобош, или от двата шлюза, ако го изпускат - тогава е ледена, щото е от 20 м. дълбочина. На времето у Мезозоя разправяха, че това е най-големият земнонасипен язовир на Балканския полуостров - той тогава се казваше Пчелина, както си е и редно, на името на потопеното под него село, но после некво партийно величие се наложи за Лобощ. Нали знаеш, че там са териториите на Гоце. И валутата е винкел...
ПП. А аз по Земен за пъстърва се бех наточил, ама...греда :oops:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

babydoctor написа:
babydoctor написа:ПП. А аз по Земен за пъстърва се бех наточил, ама...греда :oops:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

babydoctor написа:Нещо се ебава с мен, спирам да пиша... :twisted:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

Кой съ ебава с теб бре Красе :roll:
Като гледам как си се развихрил единственият за който се сещам е кофти джин :D
Да конкретизирам въпроса , как им влизаше от преливника на Пацуките на последните ти две ходения ?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

Зле, знаеш ме как съм с придвижването - на патерици през нивата, лека полека...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

Тъй де , кът един същински мастер Йода :wink:
Та това какво общо има , отговора ти де :roll:
Питам относно самото вливане , в самият Пацук , нема тъ мъчим да докуцикваш ча до преливника :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от naso »

Пацуките явно, не са лъжица за всяка уста :))
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

Тъй де , само ТОЙ който владее силата ги поцепва там , ако и да разправя , че последният път бил капо там . Ама пък предпоследният....
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от naso »

Пацукските шарани, поне виде ли ги :fish4:
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”