Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Разправят, че не всичко било риболов.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от quietriot »

Tой кърка джин та халюцинира , ми ти какво пи да го напишеш това по горе ???? :lol:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Мунчо »

Екстра, Павка, екстра! Га ще ме заведеш и меня?


п.с. Инак единствено само тоя пражен боб със сирене разваля работата, както знаеш отдавна мнението ми. Опорочил си и двата инак култови продукта. :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

naso написа:Пацукските шарани, поне виде ли ги :fish4:
Тц - те са там по внеме на забраната и след откриването, а аз ходих преди това...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

naso написа:...виде ли ги...
Тц ! Както е известно те се явяват само НЕМУ , при това чак след третият джин :mrgreen:

quietriot написа:... ми ти какво пи ...
Уеден айран от кана :D
Мунчо написа:...Га ще ме заведеш и меня?...
Ми га ми додеш на гости :D Може да ГО вземем и НЕГО , та да попием от опита МУ ..... , или пък от джина МУ , абе как дойде :mrgreen:

Инак бобец със сиренце е един лавъл над такъв с наденица акомеразбираш :)


Ох , Красе , това къде изтрополе беше камъкът който падна от сърцето ми кът те видех да участваш :D
Не друго ами чак от миналата страница съ не беше включвал та се притесних нещо :?
Та нищо не отговаряш на питането ми от по-преди в темата :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

Ми не те разбрах кво точно пита, мъгляв беше нещо...Инак и аз бобеца вече го предпочитам със сиренце... :D :D А с джина не се ебавайте, напитката на боговете е. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

babydoctor написа:Ми не те разбрах кво точно пита, мъгляв беше нещо...Инак и аз бобеца вече го предпочитам със сиренце... :D :D А с джина не се ебавайте, напитката на боговете е. :D
ПП - ти си снимал бая бурно ниво, при мен и двата пъти беше човешко...Долу под Треклянската беше шибано, ама...Така и така капо, де... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

Какво ще рече "човешко" като се има предвид нивото на канала идващ от преливника :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от RUNNING WILD »

Нещата отиват на шах-мат,Велико е да знаеш кога да замълчиш и кога да говориш а Бейбипацунка :) ще следя развоя и ще чакам да кажеш за февруарските сомчета на блесница на Дунава близо до брега на камъните къде ги обезриби :) колко бензин пропиля и ранно ставане на колегите никои не знае ма все некои се е изпържил де гледам и нашата Видра се лизна чак толкова му накривя че пусна и тема не може да преглътне горчилката и сега отмъщава публично иска да те окичи на позорният стълб.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

В нормална обстановка пред двата бряга се образува слабо обратно течение, а надолу тече само по средата, където е плитко.Твоите снимки навяват мисли за изпускане от шлюзовете и водата би трябвало да е ледена.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Мунчо »

Ами питахте, бе колеги, като не сте наясно...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
fisherman
Мнения: 689
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 20:51
Местоположение: Перник
дал Браво: 115 пъти
получил Браво: 83 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от fisherman »

babydoctor написа:Твоите снимки навяват мисли за изпускане от шлюзовете и водата би трябвало да е ледена.
Бинго :D .ВЕЦ-а бачка на пълна пара и кефалите в тоя район са мит.До това води техническия прогрес :evil:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Павел Иванов »

Баси как ми се наду ногата от оапването на оная конска муа д`ба тая крива нива начи :?
20160621_165137.jpg
20160621_165137.jpg (118.6 KiB) Преглеждано 2730 пъти
Напрау си е бало бабата
RUNNING WILD написа:...ще чакам да кажеш за февруарските сомчета на блесница на Дунава близо до брега на камъните къде ги обезриби :) колко бензин пропиля и ранно ставане на колегите ...
Дреме МУ на НЕГО за бендзина на колегите де са поарчили , ТОЙ е ползвал телепорта :lol: Ще си позволя да цитирам колега Видра и съфорумец баш относно събитията с упоменатите сомчета :
Отивам аз да ме прегледа и го питам дали е бил последно време някъде за риба . Отговори ми , че от една седмица не е излизал от тях . Влизам на другият ден във форума и виждам , че е бил на Дунав и освен това е хванал и сомчета :lol: :lol: :lol:
Та такива некакви :lol:

Красе , стига се праи на ударен с мокър парцал !
За последно перефразирам въпроса - когато ТИ отиде тази година на Пацуките и улови четирите американски пъстърви каква беше хавата на канала от към преливника ?!?
Да уточня защо ми е толкова интересно ?
Когато за първи път спомена в "спининговият" конкретно кой ден си бил на Пацуките и си направил слаб риболов от само четири американки плюс още малце ми стана много смешно по простата причина , че на конкретната дата и аз бях там . Нищо де , повеселих се и нищо не споменах . Последствие прочетох същото ти изказване в "хвани и пусни" , е и там нищо не казах , после го срещнах и в "излети" , зех вече уеко да съ дразна акомеразбираш , накрая кът го спомена и в темата на Шкимбела и те заапах щото вече не моех съ запра :lol:
Като споменах , че именно тоя ден и аз съм бил там по спомени не писа цели два дни във форума , явно с цел да отшуми . Айде , приемаме , че поради безбрежността на Пацуките не сме се засекли .
Кът ти споменах , че водата тогава беше бела ти съ напраи на ударен , че така явно е било аз като съм ходил , нищо , че ставаше дума за един и същи ден , явно в различните часове е различно .
Като ти споменах , че няма от къде да дойде там американка по простата причина , че от татово време не не пускана такава в региона , па почна по фланговете .
Ся като ходих пак до там , от доста време откривам +500 именно там , се присетих , че не съм те питал за ръкава от към преливника който и в двата случая , при третият , къде казваш , че си бил капо на 100% също , е бил в еднакво положение . Та питам те вече няколко пъти а отговор нанай си :roll:
Молим тъ ! Напрай съ на мъж и си признай , че тая година ни на Пацуките , ни на Дунав си стъпвал . Тъй голяма част от форума ще си отдъхне и наново ще заструят реки от либОФФ :D
Не друго ами вече си станал нарицателно по форума а аз си те уважавам и не одобрявам да се вживяваш в ролята на такова :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

Павлети, дата на ходенията ми по Пацуките не съм упоменал, както и за Земен. И аз не ги помня, но беше преди забраната, това са ми единствените три излета до момента. Пъстървата се качва от Треклянската. Във Хвани и пусни откакто съм във Форума пост нямам - ниенте.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от babydoctor »

babydoctor написа:Павлети, дата на ходенията ми по Пацуките не съм упоменал, както и за Земен. И аз не ги помня, но беше преди забраната, това са ми единствените три излета до момента. Пъстървата се качва от Треклянската. Във Хвани и пусни откакто съм във Форума пост нямам - ниенте.
За в Излети не си спомням, честно...И имам и четвърти излет, на Д. Церовене, направо го бях забравил, щото си беше тотално капо, с много фира откъм примамки. А за т. нар. канали така и не разбрах какво точно ме питаш, два шлюза, два канала. Забълват ли, водата става на лед - мерил съм с фотографски термометър през август температура 8 градуса...
Последно промяна от babydoctor на Вто Юни 21, 2016 18:33, променено общо 1 път.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Откриване през Мезозоя , или иначе казано ....

Мнение от Д-р Флекс »

Eбайх тая Треклянска бе, тя да не би от Тихия океан да извира, та пръска така щедро американки по целата Струма... :roll:
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”