климатик

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: климатик

Мнение от babydoctor »

Аз май ще отсъствам, веселете се със здраве, може и за моя сметка, нося на всичко... :D Без...таковата, де... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: климатик

Мнение от Павел Иванов »

Егати , Красе ме е чакал до преди седем минути ама съм го изпуснал :?
Това сигур щото се подведох от изказването му , че ще го няма :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: климатик

Мнение от babydoctor »

Имаш първата фактура от тези, които ще ти събирам. От 02.09. до 01.10. - 26.12 лв. Пускан е, макар и рядко и масления радиатор. Готвен един боб за 4-5 часа, който така и не се свари като хората, мамка му, както един заек и две кокошки за по 2-3 часа. И пекох 3-4 кила чушки...Другото е за кафе и препечени филийки. Климатикът е нон-стоп на 24 - 26 градуса...Пералнята не помня колко пъти сме я въртели...А и допълнителен фризер работеше, заради заека и кокошките...Малък, 50 литров май...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: климатик

Мнение от Павел Иванов »

Къде я имам тая фактура :roll: Щракни я с аЙфон - Алкатела и я качи да я видя :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: климатик

Мнение от babydoctor »

А, не, знаеш, че съм задник с тия неща. Ела си я вземи, ако ти е спешна, ще черпя по виски, ако не, като се посъберат, ще наема човек ако трябва, за да свърши тази работа... :D Имам да черпя и за пенсията, вчера разбрах колко ще е... :D Няма да работя повече, май, освен ако не излезе нещо атрактивно...Между другото, встрани от темата, ама нали сме в ОФФ, уикенда една приятелка е ходила с още двама на Пацуките на плувка, било пълно с народ и единствената извадена риба е била тяхната каракуда, това за цял ден. Закани се да ходи надолу по Струма за пъстърва, тя рускиня, та я поразстроих, като й обясних закона у нас... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: климатик

Мнение от Павел Иванов »

Красе , в твоят случай има няколко възможности , еле па ако в тия 26.12 лв. верно си включил и климатик , радиатор , боб и пр.
Значи по ред :
- пускаш ни по пързалката .
- друг ти плаща тока .
- развален електромер .
- яко гепиш ток .
Възможност това да е реална сметка за потребление от типа не съществува , също и варианта да черпиш енергия от звездите не смятам , че е особено реален .
Ми къ да фанат риба на Пацуките след като я излови дистанционно от хапартамента ти бре :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: климатик

Мнение от babydoctor »

Бе...що ли се разправям с изкукал народ? :D Обади се на ЧЕЗ, кажи, че крада ток и не ме занимавай с глупости, че ми писна по краищата..Адресът ми е Черни връх 16 ет.2 ап. 4 - това за ЧЕЗ. Иначе поканата за вискито си седи, ма се земи у ръце... :D Или у квот там намериш... :D А каракуда на Пацуките не съм хващал, не съм и виждал да хващат - те бяха килограмови, но горе, на преливника. Долу се ловяха гол след гол бабушки педарки, а горе на втичалото пак така, костуретки...Освен 20-тината добри пъстърви, някои от тях на стръв, най-доброто ми постижение там е 8 кг. шаран, изкаран на 0-18 с кука 17 на Маруто...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: климатик

Мнение от Павел Иванов »

Красе , що да ги лъжа ората кът знам , че просто си ни лизгаш как не за сефте . Не случайно съм го сложил като първа точка :mrgreen:

Апропо , обаче кът се замисля всячески заобикаляш да споменеш нещо по отношение къде некой друг ти плаща тока а ти кът една същинска минога си се прилепил към горкият наемател и смучеш :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: климатик

Мнение от babydoctor »

Е, преди няколко страници съм писал, че друг ми го плаща - ДСК. Към консуматорите не споменах два телевизора, два компютъра, самобръсначката ми и уродката, с която малкия по цял ден прави татуси, както и факта, че не ебава да гаси лампите нощем...Докога ще ти казвам - ела и виж :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: климатик

Мнение от Павел Иванов »

Аре бегай па ти , ще се разхождам при положение , че съм учил и физика и математика , пък и знам колко струва тока , респективно разхода на некои ел. уреди . Това като оня ти излет на Пацуките , не си ходил ама до последно се дръФчиш , че си одил па и пъстърва си бил фанал измежду белата вода донасяна от мВЕЦа за който не знаеше дори , че го има :lol: Иначе е па за пореден път сам се омотваш , лятната ти сметка до 02.09. е била 28лв. по твои данни , ама къто си пущил климатика и радиатора реЗко е паднала надолу с лев и деведесет :lol: То бива , бива , ама верно ли съ не усещаш :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: климатик

Мнение от babydoctor »

Ти си като Барон Мюнхаузен, мамка му - дръпаш се за косикте и се вадиш от блатото...Казах ти - ела, ще пийнеш виски и ще видиш за кво иде реч. Пък аз обещавам да не те срамя у Форума, ти ако решиш да напнишеш нещо, ще напишеш. И стига с тия простотии за Пацуките - и под Своге водата често е бяла, но се ловят добри кефали - справка Алеко. А на устието на Искрецка се ловйт и пъстърви....А за МВЕЦ-а знам от преди да го почнат, турска фирма, на която предстои да й спрат концесийта, защото лятото эаха-аха да ъизпразни Пчелина. Сега са ги оиставили на вода, колкото влиза от Струма...Да не разправям, че това е най-големият земно - насипен язовир на Балканите, а всъщност се явява хвостохранилище на ДМЗ Ленин и Перник...Как ядат риба от там, нямам представа... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: климатик

Мнение от Павел Иванов »

Красе , вече не си ми интересен а и не ти вярвам :wink: Това в случаят баш ти да ме оприличиш на Мюнхаузен ...... :lol: :lol: :lol: .... напомняш ми на бабка в краен стадии на деменция която си държи на своето ако и да знае , че лъже :wink: Както споменах за разлика от теб свободното ми време е кът та нямам намерение да минавам , за което и си се хванал като удавник за сламка де . От друга страна ти имаш страшно много свободно време та не ти пречи да се научиш как да качиш снимка във форума , изписано е тонове и съответно да пейстнеш прословутата фактура в него . Та аз спирам , просто е безсмислено .
пп - иначе си прав , стига си хротувал глюпости за Пацуките , когато водата там е бяла не се лови нищо , а и няма нищо общо с Искрецка :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: климатик

Мнение от babydoctor »

Нищо не вдяна, мамка мзу - карай, приключвам темата, благодаря за офертите... :D И, Павлети, нямам толкова свободно време, бачкам вкъщи - бъди здрав :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”