Коя е най-лошата ситуация в която една жена може да постави един сваляч

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Коя е най-лошата ситуация в която една жена може да постави един сваляч

Мнение от Iso »

Тук визирам на какъв "чеп" другарката Клинтън похендри другаря Тръмп. Като встъпи в длъжност ще разбере "Кон боб яде ли?".
Подобен сценарий очаква и господаря (комбинация от господин и другар) Румен Радев. "Бомбето" ще го правят "Хахо-бръм" и т.н. По мое време у казармите такова беше бойното кръщение. Един човек научен на определен ред много трудно възприема "закона на политическата джунгла". Според мен това е като при затворниците. В затвора те се асоциализират - не плащат данъци, ток, вода, нямат отдръжки от заработеното, нямат ангажименти към обществото и т.н. В армията има определен "уставен" установен ред - строга йерархия, кой на какво основание взема решение и на кого разпорежда, как и от кой се контролира изпълнението му и как и кой отчита резултатите. У "политиката" това, мееко казано е политически въпрос, "демек", въпрос на гледна точка.
Та според мен другарите-господа Тръмп и Радев голям х...й ги чака. :D
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Коя е най-лошата ситуация в която една жена може да постави един сваляч

Мнение от ЖоретО »

Очевидно си опитен политик, колега :lol: А може би милиардер, с хиляди подчинени?! Или пилот-изтребител, генерал, ръководещ ВВС?! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: Коя е най-лошата ситуация в която една жена може да постави един сваляч

Мнение от Iso »

ЖоретО написа:Очевидно си опитен политик, колега :lol: А може би милиардер, с хиляди подчинени?! Или пилот-изтребител, генерал, ръководещ ВВС?! :lol: :lol: :lol:
:D Колега, не съм политик, но дълго време съм женен, а опита учи. Моят съвет е първо да станеш милиардер и след това да се жениш. Сигурен съм, че нещата не могат да се случат в обратен ред. Пример: другаря Тръмп.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Коя е най-лошата ситуация в която една жена може да постави един сваляч

Мнение от babydoctor »

:tup: :tup: :tup:
Iso написа:
ЖоретО написа:Очевидно си опитен политик, колега :lol: А може би милиардер, с хиляди подчинени?! Или пилот-изтребител, генерал, ръководещ ВВС?! :D Колега, не съм политик, но дълго време съм женен, а опита учи. Моят съвет е първо да станеш милиардер и след това да се жениш. Сигурен съм, че нещата не могат да се случат в обратен ред. Пример: другаря Тръмп.
:tup: :11: :tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”