Честито...

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Честито...

Мнение от babydoctor »

!. Честита Баба Марта, приятели - щастие за вас и всички около вас :tup:

2. Поклон пред Шабан Шаулич - погребаха го наскоро с любимата му въдица...Не бях фен на музиката му, но...поклон...

3. Наскоро прочетох Книгата на всички книги - да, знам за Онази, също съм я чел. Става въпрос за "Съкровищата на пътешественика" на Анди Андрюс. Написана е миналия век, отречена от вскички издатели, издадена 2002-ра от един, после от всички...Когато я обявили за книга на века, реакцията му била - е, този век не беше много дълъг...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Честито...

Мнение от RUNNING WILD »

Фелшере и на теб честита да е,пожелавам ти мартенски да спреш цигарите,за Шабан мисля че беше на гости на Слави Трифонов преди 10 тина години и му подариха въдица на изпроводяк,тва твоето не съм го чел сега съм на вълна пчели чета и за здраве и разни диети а литература хич щото като се събереме и ме питат кви книги четеш и настъпва неколвко мълчание от моя страна,литературно съм затъпял не ме грабва нищо вече,изчел съм тонове вратни пържолки там ми е била силата.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”