Юбилей...

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Юбилей...

Мнение от babydoctor »

Днес честват юбилей на Лили Иванова /май 80/, да е жива и здрава. Водещите се унесоха - един я сравни с...Тина Търнър :evil: После каза, че в Русия тя е това, което у нас е Пугачова...Аз ПуТачова не я понасям от мига, в който спечели Орфея...Години преди това на него бяха поканили Рита Павоне, тя отказа с думите - да, бе, да се състезавам с тази балканска маймуна - Лили. А лили пееше и нейни песни, преведени на български, както и на Бийтълс - ужас. После за нея заработиха най-добрпите ни композитори и текстописци, подкрепяни от партията...На Лили 70 и някоя годинта бях събрал 10-12 плочи, то друго тук нямаше...Една лятна вечер ги изслушах всичките, установих, че тя си пее едно и също, нарязах ги на звездички и ги намятах през продореца - страхотно летяха, това са ми най-хубавите мигове с нея...Е, като се изключи, че мастурбирахме, като я видехме на екрана в началото... :oops: Като се замисля, може би щеше да излезе добра медицинска сестра от нея...Ама на...Е, юбилярка, да е жива и здрава...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Юбилей...

Мнение от Павел Иванов »

babydoctor написа:....Е, като се изключи, че мастурбирахме, като я видехме на екрана в началото...
Сичко ще си кажеш ти дръти шикижио :lol:
И кво распааш ? Малолетното тогава Лили на ТиВи , а дедо Красе салама в ръка държи :roll: :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Юбилей...

Мнение от babydoctor »

Абе аз бех тогава малолетното, бе, шашкънино :D Ти ще ме изкараш оцелял от Титаник, или пасажер на Меийфлауър...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Юбилей...

Мнение от Павел Иванов »

babydoctor написа:Абе аз бех тогава малолетното...
Да бе , оня ден распрааше как сутрин си апвал четири бр. ингилизки закуски , излизал си на расодка и си преборвал барем по два Ти Рекса и за финал си ловил на късо мегалодонти на Пацуките , а днеска малолетно бил :lol: :lol: :lol:
Друго ми е интересно , по времето когато Лили се е предполагало да е ставала за злобарки , ни Едисон , ни Тесла са били пуснали тока , па камо ли Борис Розинг да е измислувал ТиВито , та нещо ме съмняваш :mrgreen:
Иначе кво викаш ?
Шпека мое и да е сбръчкан , ама в правилната ръка чудеса прави :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Алка
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2011 13:47
Риболов: дУховен
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Юбилей...

Мнение от Алка »

Лошо седларов ,лоошо...
Не съм съгласен с портрета в думи към Лилиту.
Тя и Емил Д.ще останат Вечни с песните си,както Сигнал и Щурците.
Но всеки има право на харасване или не.
ARTHM560UL+21LuviasAirity1000s\EXC 730ML+Exist3000
RB55MS+21Luvias2000s
EXC600ULX+21Luvias2500s\ES76MLXF+Stella4000XG
RB 62 MS+Stella c2500sxg\ES70MH+CertateHK2500R
LEP 69L+Exist2506
LEP70LX+21Luvias2500sqxd\LES76MF2+CertateHK3012H
SR BW70L+Stella4000S\LXS70ML+StellaC3000S
EXC630LM+Stella c2500shg
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Юбилей...

Мнение от babydoctor »

Просто казах, че пее едно и също вече 30+ години, беше създадена от БКП в протишвовес на западната вълна от попмузика, заливаща Европа 60-тте. Щуците съм ги гонил на стоп из цялата страна на концерти от Видин до Бургас и от Благоевград до Силистра. Прибирали са ме ченгетата няколко пъти поетапно до София, със съответния бой и стригане по пътя... Те и Щурците бяха саздадени пък от ДКМС като контрапунктна Везни, Викинги, Бандараци, Вили Кавалджиев...Но бързо станаха неуправляеми. А за Пацуките не ме закачай, че ми бъркаш в душата - никъде не съм виждал толкова едри шарани на толкова малко място...То и мястото вече съсипаха, де...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Юбилей...

Мнение от joro_olyмпус »

Забрави Сребърни Гривни, Личо Стоунса, Гошо Минчев и прочие... За Барабата, Чочо Владовски и Гаргата няма да отварям дума.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Юбилей...

Мнение от babydoctor »

Да ме простят, на този и онзи свят - няма как всички...А Жоро живееше на края на улицата ми, сега там му е бюста...Гузен съм пред майка му, много фина жена, преводачка в Киноцентъра, беше ми пациентка в Кюстендил. Похвалих го за "Рокендролът беше млад", но много остро се изказах за току-що излязлата "Флирт със собствена жена". Тя промълви - ми той Жоро и нея я написа...Познай как се опитах да се измъкна от положението :roll: Ма верно си беха блажени години и рокендролът си беше млад - и ние, де...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”