Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от babydoctor »

Честно казано, никога не съм вярвал, че Форумът може да изпадне до нивото на сливенските цигани - на които междувременно взе да им идва акъла в главите и си връщат децата в училище. Ма тук не... :oops: И Дългия го купиха - сега чакам да видя как ще си прелее гласовете за Мая - този, който пееше "Пътнико виден, пътнико оф...". Кодапрайш - съдба българска - нямахме унгарската 56-та, нито Чешката 68-а, за Лех Валенса от 80-тте да не говорим...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от sestrata »

Защо имам усещането, че тая тема ще надмине viewtopic.php?f=15&t=55689??? :lol:
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от babydoctor »

Тц...По острота може би, но не и по продължителност - до изборите не остава много... :D Па и едва ли имаме друг с хъса на Румцата... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
баш майстора
Мнения: 5821
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1775 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от баш майстора »

На моите диванета отдавна съм им вдигнал мерника и май сега е удобния момент да се отърва от тях. Някой знае ли къде ще ги складират преди износа? Транспортът е за моя сметка, пари не искам!
п.п. Като бонус мога да предложа и една добре запазена 40-годишна буля... ако някой се интересува... :roll:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 865 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от Daniel Defoe »

---
Добре е, че половинките не четат тук :lol:

p. s. Сетих се и за един стар виц :mrgreen:

"Най-страшният сън на рибаря!? Сънува, че е умрял и жена му продава рибарските му неща на цената, на която той ѝ е казвал, че ги е купил "
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от Павел Иванов »

Fishh написа:... значи застава едно 5-6г дете което според мене на тия години всички сме били големи инати и казва мама и тати не ми купиха телефон за 1000 лева а ми взеха за 100 нарушават ми правата аз искам последния модел. Има такъв случай ( norway ) на отнемане след като детето се оплаква във училище че вечерта са му взели телефона на същия ден късно вечерта 10-11 часа влизат със взлом и взимат 2 или 3 деца...
Ти сериозно ли :shock:
Тук няма как да не възкликна като Ян Хус , "Sancta Simplicitas!" :lol:
Тези "достоверни" и "случили" се неща от агенция к`ка Сийка ли са или директно от третият пръстен на Сатурн ги предават :roll:
Темата наистина би била сериозна ако идваше реч за нещо реално но тук и доводи , и цитати , и начин на убеждаване е само във формата влияещ на виалета упоменат от Красе .
Със сигурност си затвърдих първоначалното мнение обосновано на къде по-малко информация прочетена и асимилирана от мен .
Та не случайно никъде не се индикира този "протест" .
Едно , че е дирижиран с откровена насоченост , второ е направен по начин заслужаващ съжаление .
Хубавото е , че темата изби в правилната насока а именно майтап да става , време да минава :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Fishh
Мнения: 338
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 19:47
Риболов: спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от Fishh »

Радвам се че повечето реагират така почвам да чуствам че нещо информацията ми бяга и ще съм супер доволен ако е някъв цирк, но пък до някъде си мисля че повече от тука писали те в темата са от тая част на хората с които съм говорил и са ми казвали " кой бе тука тва няма как да стане " или " ти луд ли си е колко и да продажни тия политици няма как да приемат такъв закон война ще има , убийства " надявам са да е първото и да не стане после вече е късно за каквото и да е ако е реално за мене е реално всеки си преценя за него си. Aкo e политическа игра не го изключвам, но пък реално фактите които има показват че не е майтап работата. Има време, догодина ще стане ясно или до края на другата година.
Това е стара видео от 2016
Зам. министър и тогава ли да ca ни лъгали ?
https://www.youtube.com/watch?v=2rHLtIr ... efstDKGM28
Fishh
Мнения: 338
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 19:47
Риболов: спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от Fishh »

Само 1 238 000 000 да може ние да си въведем стратегията ей така даром ни дават там някви си стотинки да си живеем добре :oops:
https://youtu.be/xxViWVDAFtg?t=365
Fishh
Мнения: 338
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 19:47
Риболов: спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от Fishh »

https://nova.bg/news/view/2019/10/09/26 ... k9UgHg16dg


Италия " Ангели и демони " схемата е доста навързана и играят много пари
https://www.facebook.com/groups/3448271 ... 745772814/
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от minkata »

Попадайки на това епохално четиво, някак ествствено си зададох въпросът- А трябва ли да са ваксинирани?
П.С. Ако сте риби с бастун ще ви извадят....
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от babydoctor »

И изкъпани - задължително :D Да не забравяме, че на циганите това си им е и поминък. Като управител в Кр. поляна ми дойде една мацка, която още сънувам в мокрите си сънища - абе, манекенка, освен по многото злато по нея, по друго не можеш да я познаеш, че е циганка...Телефонът й беше 3 пъти по- малък от моя служебен. Е, чавето, 5-6 годишно, си беше цигане, явно на тата се е метнало. Та тя искаше да й дам тапия, че детето се нуждае от непрекъснати грижи, с цел да се освободи от 5-тте дни общественополезен труд месечно, които беше длъжна да дава...Грях ми на душата, не съм сигурен, че ако можех, нямаше да й дам, ако и тя ми дадеше... :D Та такива слухове яко клатят циганския електорат, наред са кебапчетата и по некое леве...Ей истерията стигна Пазарджик и Пещера, не знам защо подмина Столипиново...Да се готвят софийските гета или преди тях Мотана - Видин - Враца...Ех, знае бая ви Ганя как се правят избори... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Запознати ли сте колеги със новия закон за детето 2019-2030

Мнение от bat.galin »

късаш ми сърцето !
можеше да кажеш : " ще е е готова едикогаси, елате пак " ...и сега нямаше да страдаме заедно с теб...ама....
пп. нищо лично, то и сега е така - жена с толкоз злато по нея отива само там, където тя иска да отиде.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”